głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyylko_ciebie Chciałabym Ci się zapytać o wiele rzeczy chciałabym Cię prosić o wyjaśnienie jeszcze więcej spraw ale boję się tak cholernie się boję że przez to spieprzę wszys

tyylko_ciebie

tyylko_ciebie.moblo.pl
Chciałabym Ci się zapytać o wiele rzeczy chciałabym Cię prosić o wyjaśnienie jeszcze więcej spraw ale boję się tak cholernie się boję że przez to spieprzę wszystko to
Chciałabym Ci się zapytać o wiele... teksty

tyylko_ciebie dodano: 9 grudnia 2013

Chciałabym Ci się zapytać o wiele rzeczy, chciałabym Cię prosić o wyjaśnienie jeszcze więcej spraw, ale boję się, tak cholernie się boję że przez to spieprzę wszystko to co teraz jest między Nami.

tak  mam świadomość tego jak... teksty

tyylko_ciebie dodano: 9 grudnia 2013

tak, mam świadomość tego jak bardzo się od niego uzależniłam. Tak, wiem że nie umiałabym bez niego normalnie funkcjonować. Tak, zdaję sobie sprawę że bez niego umarłabym. Ale pozwoliłam sobie na tak wielką miłość zupełnie świadomie. Po prostu od początku byłam pewna, że jest tym jedynym

Po raz kolejny stoję na rozdrożu... teksty

tyylko_ciebie dodano: 5 grudnia 2013

Po raz kolejny stoję na rozdrożu dróg i kompletnie nie wiem który wybrać kierunek...

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak... teksty

tyylko_ciebie dodano: 5 grudnia 2013

Zawsze jest tak samo. Nie ważne jak bardzo będę na Ciebie wściekła, ile złych słów wypowiem pod Twoim adresem, wystarczy Twój jeden sms, a ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość jest, co nie?

i obiecuję Ci  że kiedyś staniesz... teksty

tyylko_ciebie dodano: 4 grudnia 2013

i obiecuję Ci, że kiedyś staniesz przed moim grobem i powiesz tak, to ona najbardziej mnie kochała ze wszystkich.

I nie powiesz mi że Ci nie zależy... teksty

tyylko_ciebie dodano: 2 grudnia 2013

I nie powiesz mi że Ci nie zależy, nie powiesz mi tego bo tak nie jest. Udowadniasz mi to swoim zachowaniem, ciągłymi sms-ami, rozmowami, wspólnie spędzonymi chwilami i tym jak się wtedy zachowujesz.

Dziękuję że jesteś  dziękuję... teksty

tyylko_ciebie dodano: 2 grudnia 2013

Dziękuję że jesteś, dziękuję że mogę Ci o wszystkim powiedzieć, dziękuję za wspólnie spędzane chwilę, dziękuję za przywracanie uśmiechu mi na twarz, dziękuję za czułe przytulanie, dziękuję za podtrzymywanie na duchu, dziękuje za wspólne wygłupy, dziękuję za łaskotanie, dziękuję za to miłe dręczenie mnie, DZIĘKUJĘ ZA WSZYSTKO.!

I znów powracają rozmowy nocą.. :... teksty

tyylko_ciebie dodano: 27 listopada 2013

I znów powracają rozmowy nocą.. :) jak ja za tym tęskniłam

Ty  Ty  Ty i tylko Ty się dla mnie... teksty

tyylko_ciebie dodano: 27 listopada 2013

Ty, Ty, Ty i tylko Ty się dla mnie liczysz.!! ♥

Po tym co mi ostatnio o sobie... teksty

tyylko_ciebie dodano: 27 listopada 2013

Po tym co mi ostatnio o sobie powiedziałeś potwierdzam że Cię wcale nie znałam, nie znałam Cię nawet w najmniejszym stopniu.. żyłam tylko złudzeniem czymś czego nie było, można powiedzieć że zakochałam się w kimś kto tak naprawdę nie istnieje i nigdy nie istniał.

A jednak wszystko się udało  nie... teksty

tyylko_ciebie dodano: 27 listopada 2013

A jednak wszystko się udało, nie było tak źle jak sobie wyobrażałam że będzie. Bawiliśmy się całą noc i nie zamieniłabym tych chwil, tego wieczoru, tej nocy na inną, raczej nie zamieniłabym Ciebie na kogoś innego.

nie dzwoń do mnie  kiedy kolejna... teksty

tyylko_ciebie dodano: 17 listopada 2013

nie dzwoń do mnie, kiedy kolejna panna nawali. nie pisz, bo Ci smutno, bo samotnie, bo znowu nie masz z kim spać. mnie już nie ma, rozumiesz? nie pytaj co u mnie, bo odpowiedź znasz. nadal mam żal do świata, że pozwolił nam się spotkać, a potem z uśmiechem na ustach odebrał tą znajomość. nie interesuj się moim życiem, bo sam zrezygnowałeś z bycia jego częścią, a ja? nie jestem kurwa mać kołem zapasowym, nie dzielę się na pół.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV