głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyylko_ciebie I nie wyobrażam sobie teraz że ktokolwiek mógłby zająć twoje miejsce.. Nie wyobrażam sobie mówić do kogoś innego Kocham Cie całować inne usta wtulać się w inne

tyylko_ciebie

tyylko_ciebie.moblo.pl
I nie wyobrażam sobie teraz że ktokolwiek mógłby zająć twoje miejsce.. Nie wyobrażam sobie mówić do kogoś innego Kocham Cie całować inne usta wtulać się w inne ramio
I nie wyobrażam sobie teraz  że... teksty

tyylko_ciebie dodano: 26 stycznia 2014

I nie wyobrażam sobie teraz, że ktokolwiek mógłby zająć twoje miejsce.. Nie wyobrażam sobie mówić do kogoś innego "Kocham Cie", całować inne usta, wtulać się w inne ramiona..

Mimo to że jesteśmy razem ciągle... teksty

tyylko_ciebie dodano: 23 stycznia 2014

Mimo to że jesteśmy razem ciągle zadaję sobie pytanie czy jednak dobrze zrobiłam czekając na Ciebie te pawie dwa lata..

Pamiętam każde spotkanie  nawet te... teksty

tyylko_ciebie dodano: 23 stycznia 2014

Pamiętam każde spotkanie, nawet te którego mogłabym nie pamiętać bo wcale nie było miłe, były też takie spotkania po których płakałam pół nocy gdy nikt nie widział. Przeszłam wtedy wiele, ale o tamtym czasie mało kto wie. Przygnębiona wracałam do domu i siedziałam godzinami wsłuchując się w teksty słyszanych piosenek.

Chciałabym żebyś zawsze był taki... teksty

tyylko_ciebie dodano: 23 stycznia 2014

Chciałabym żebyś zawsze był taki czuły jak na tamtej imprezie gdy się na Ciebie wkurzałam przy barze na danceie, chciałabym żebyś zawsze mnie tak przytulał - nie tylko wtedy gdy jesteś wypity, chciałabym żeby nie było między Nami takich kłótni i sytuacji jak wtedy. Chciałabym imprezy spędzać wspólnie z Tobą, a nie oddzielnie ze świadomością że jesteś z inną. Chciałabym móc kiedyś porozmawiać z Tobą tak na prawdę szczerze o tym co jest między Nami - bez żadnych zahamowań i obaw przed powiedzeniem czegoś co Cię zdenerwuje i zakończysz wszystko.

Nie wiem do końca dlaczego  ale... teksty

tyylko_ciebie dodano: 23 stycznia 2014

Nie wiem do końca dlaczego, ale znów robię się wredna.. jakoś przestaje mi zależeć na koleżeństwie lecz coraz bardziej zależy mi na tym by się zemścić za dawne czasy, za coś co już minęło i miałam do tego nie wracać. Obiecałam tej najważniejszej dla mnie osobie że o tym co było zapomnę albo przynajmniej przestanę wracać do tamtych tematów i zamknę tamten rozdział życia, ale nie umiem, zwyczajnie nie potrafię. Wiem że to głupota bo czasu nie cofnę i nic nie jestem w stanie zmienić co się już wydarzyło ale ciągle tamte wydarzenia nie dają mi spokoju, wciąż mi się wszystko przypomina; to jak mnie zranili, jak się przez Nich beznadziejnie czułam, ile wylałam przez to wszystko łeż, ile czasu zmarnowałam zamiast cieszyć się życiem. Straciłam w tamtym czasie przyjaciółki, szczególnie jedną, tą z którą znałam się od zawsze, całe nasze dotychczasowe życie zaczynałyśmy razem, wspólnie spędzone chwile, wygłupy, pierwsze miłości.. miałyśmy być przyjaciółkami NA ZAWSZE, a jednak nie przytrwałyśmy..

Ciągle się zastanawiam czy My... teksty

tyylko_ciebie dodano: 27 grudnia 2013

Ciągle się zastanawiam czy My jesteśmy parą czy jestem tylko chwilową zabawką.. zastanawiam się i nie mogę dojść do tego jaka jest prawda. Czasem odnoszę wrażenie że jestem dla Ciebie ważna, a czasem że nic dla Ciebie nie znaczę. Siedzę, myślę i nadal nie wiem niczego na pewno.

Dookoła niby święta  w radiu... teksty

tyylko_ciebie dodano: 24 grudnia 2013

Dookoła niby święta, w radiu świąteczne piosenki czasem już kolędy, wszyscy rozsyłają życzenia, całą rodzina przygotowują kolację, cieszą się wspólnymi chwilami, a ja mam doła. Jeszcze chyba nigdy w święta nie czułam się aż tak źle... nic mnie nie bawi, nie potrafię się nawet szczerze uśmiechnąć. Jedyne na co mam ochotę to położyć się do łóżka i przespać cały ten czas.

W te święta najlepszym i... teksty

tyylko_ciebie dodano: 15 grudnia 2013

W te święta najlepszym i najpiękniejszym prezentem dla mnie będziesz Ty.

Przytuliłeś mnie  prosiłeś żebym... teksty

tyylko_ciebie dodano: 12 grudnia 2013

Przytuliłeś mnie; prosiłeś żebym została na noc, ja nie chciałam Ty nadal prosiłeś, całowałeś mnie.. mówiłeś do mnie " kotek ", ja nie zwracałam na to uwagi, udawałam że nie słyszę.. w pewnym momencie zapytałeś czy słyszę jak do mnie mówisz, powiedziałam że tak i nadal upierałam się nad tym że jadę do domu. Na następny dzień już tak nie było.. nie przytulałeś mnie tak jak wtedy, nie dawałeś buziaka.. i zastanawiam się dlaczego tak jest.. czy tylko dlatego byłeś taki czuły bo byłeś wypity czy dlatego że na prawdę Ci zależy.. zastanawiam się i nie mogę dojść do żadnych wniosków.

Mówią mi:   nie żyj... teksty

tyylko_ciebie dodano: 12 grudnia 2013

Mówią mi: - nie żyj przeszłością tylko teraźniejszością, tym co jest aktualnie, a nie tym co było. Ja się jednak pytam jak mam to zrobić skoro nie umiem zapomnieć tamtych zdarzeń, słów i tego co widziałam..

Powiedziałeś mi to co chciałam... teksty

tyylko_ciebie dodano: 12 grudnia 2013

Powiedziałeś mi to co chciałam wiedzieć, nie ucieszyło mnie to - nie ukrywam. Poczułam się wtedy koszmarnie, najchętniej to bym się wtedy rozbiła na pierwszym lepszym drzewie, ale nie mogłam.. może dlatego że nie chciałam stracić tego co teraz mam, może dlatego że Ty nie chciałeś żebym to zrobiła.. jak sobie przypomnę tamte zdarzenia to łzy nachodzą mi do oczu, chce mi się tak bardzo płakać, robię to - płaczę jak małe dziecko bo nie umiem się powstrzymać.

Dupek  dupek  dupek  dupek  dupek..!!... teksty

tyylko_ciebie dodano: 10 grudnia 2013

Dupek, dupek, dupek, dupek, dupek..!! Ale nadal mimo to wciąż Cię kocham. Za bardzo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV