głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyylko_ciebie Obiecuję obiecuję że skończę tą znajomość przestanę się odzywać przestanę odpisywać na sms y po prostu zacznę Cię ignorować. Obiecuję że to zrobię.! Mówią mi że

tyylko_ciebie

tyylko_ciebie.moblo.pl
Obiecuję obiecuję że skończę tą znajomość przestanę się odzywać przestanę odpisywać na sms y po prostu zacznę Cię ignorować. Obiecuję że to zrobię.!
Obiecuję  obiecuję że skończę... teksty

tyylko_ciebie dodano: 17 listopada 2013

Obiecuję, obiecuję że skończę tą znajomość, przestanę się odzywać, przestanę odpisywać na sms`y, po prostu zacznę Cię ignorować. Obiecuję że to zrobię.!

Mówią mi że jestem głupia bo to... teksty

tyylko_ciebie dodano: 17 listopada 2013

Mówią mi że jestem głupia bo to, bo tamto i tak ciągle, a najczęściej mi to powtarzają w sprawach związanych z Tobą. Może i jest to prawdą, ale nic na to nie poradzę chociaż bym chciała, nic nie poradzę bo Cię nadal bezgranicznie kocham, ale wiele osób nawet mi bliskich nie ma o tym pojęcia.

Jednym spojrzeniem i uśmiechem... teksty

tyylko_ciebie dodano: 14 listopada 2013

Jednym spojrzeniem i uśmiechem zakręciłeś mi w głowie, a jeszcze bardziej w sercu. ♥

Ten jeden dzień spędzony z Tobą... teksty

tyylko_ciebie dodano: 14 listopada 2013

Ten jeden dzień spędzony z Tobą dał mi więcej szczęścia niż kilka dni spędzonych z kimś innym.

Tylko Ciebie chcę.!! ♥ ♥ ♥ teksty

tyylko_ciebie dodano: 14 listopada 2013

Tylko Ciebie chcę.!! ♥ ♥ ♥

Jeszcze   tylko   216h i teraz  w tym... teksty

tyylko_ciebie dodano: 14 listopada 2013

Jeszcze " tylko " 216h i teraz, w tym momencie będziemy razem, będę mogła na Ciebie patrzeć i nikt mi w tym nie przeszkodzi, będę Cię mogła dotknąć i też bronić mi nie będą, może nawet nasze usta się spotkają - do końca tego nie wiem, bo to zależy czy starczy mi odwagi, alby chociaż spróbować musnąć Twoje usta swoimi.

Mimo tylu kłótni  sprzeczek i... teksty

tyylko_ciebie dodano: 14 listopada 2013

Mimo tylu kłótni, sprzeczek i nieporozumień, mimo tylu wylanych łez nasza znajomość ciągle istnieje choć tak wiele razy ją kończyliśmy..

Po co Wy to robicie..? Chcecie... teksty

tyylko_ciebie dodano: 9 listopada 2013

Po co Wy to robicie..? Chcecie sprawdzić ile jestem w stanie wytrzymać czy po prostu chcecie mnie rozjebać od środka.? Pytam, po co.?!

Jesteś jedyną osobą  która... teksty

tyylko_ciebie dodano: 9 listopada 2013

Jesteś jedyną osobą, która potrafi mnie tak rozpierdalać psychicznie; równocześnie jesteś jedyną osobą, na której mi tak cholernie zależy.

Nie mam już siły. Jestem zmęczona.... teksty

tyylko_ciebie dodano: 7 listopada 2013

Nie mam już siły. Jestem zmęczona. Problemy mnie juz wykańczają, czuje sie taka bezsilna, słaba. Kazdy dzien przynosi nowe rozczarowania i zamiast isc na lepsze to zmierza ku gorszemu. Dławi mnie strach i nie wiem co dalej mam robic. Tu nie ma dobrych rozwiązań. Jednego dnia wszystko wyglądało tak pięknie a w ciągu tygodnia wszystko przybrało czarne kolory i odechciało mi sie żyć.

I znów fragment piosenki... teksty

tyylko_ciebie dodano: 7 listopada 2013

I znów fragment piosenki oznaczający, że to on dzwoni zaczął rozbrzmiewać na cały pokój. Nie chciałam odebrać. Nie chciałam do tego wracać. Skończył. I znów. Nie wytrzymałam, za piątym razem odebrałam. "Co Ty kurwa chcesz?" - wypaliłam na starcie. "Jesteś w domu? A zresztą widzę, ze jesteś. Zejdź na dół" - jak gdyby nigdy nic powiedział tak sobie "Po jaką cholerę?" "Złaź bo tu zimno" Zeszłam. I co ujrzałam? Jego z jedną, piękną, czerwono krwistą różą – z taką jaką kochałam. "Co ty tu robisz?" - byłam tak cholernie wkurzona za to że tu przyszedł, ale tez błagałam Boga żebym się nie rozkleiła, bo przecież już mi przeszło. "Musiałem tu przyjść. Ja tak dłużej nie mogę. Wybacz mi. Tak cholernie za tobą tęsknię. Za chwilami spędzonymi razem. Za wielogodzinnymi telefonami. Tak bardzo chcę cię nadal mieć obok siebie. Chcę cię mieć tylko dla siebie. Ja tak bardzo cię kocham, ze tego się nie da opisać słowami” zaczęłam się śmiać „Dobre. Po tym wszystkim mam ci wybaczyć? Po tym jak na moich oczac

Proszę Cię tylko o jedno   nigdy... teksty

tyylko_ciebie dodano: 7 listopada 2013

Proszę Cię tylko o jedno - nigdy nie zmieniaj numeru telefonu . Kiedyś, tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefonicznej i nacisnę zieloną słuchawkę . A po Twoim ' słucham ? ' powiem Ci wszystko , obiecuję . Powiem Ci jak na prawdę było, jak bardzo Cię kochałam , i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam . Powiem Ci też , że poświęciłam całe swoje szczęście dla Twojego dobra - zwyczajnie usuwając się z drogi...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV