głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyylko_ciebie Nie daję się spokoju komuś kogo się kocha.! Dlaczego lubię marzy..? hmm..wydaję mi się że dlatego że chociaż w marzeniach należysz do mnie tylko do mnie. Kocham

tyylko_ciebie

tyylko_ciebie.moblo.pl
Nie daję się spokoju komuś kogo się kocha.!
Nie daję się spokoju komuś kogo... teksty

tyylko_ciebie dodano: 28 września 2013

Nie daję się spokoju komuś kogo się kocha.!

Dlaczego lubię marzy..? hmm..wydaję... teksty

tyylko_ciebie dodano: 28 września 2013

Dlaczego lubię marzy..? hmm..wydaję mi się że dlatego że chociaż w marzeniach należysz do mnie, tylko do mnie.

Kocham Cie. Usmiecham sie a tak... teksty

tyylko_ciebie dodano: 28 września 2013

Kocham Cie. Usmiecham sie a tak naprawde rozpierdala mnie od srodka. Dobra mina do zlej gry. Na ustach kamiec z ust cisza. i znow sie nie znamy i mijamy wsrod pytan. To jest zbyt trudne. / mistrzunii0

Dopiero wieczorami spędzonymi... teksty

tyylko_ciebie dodano: 28 września 2013

Dopiero wieczorami spędzonymi samotnie zdajemy sobie sprawę jacy tak naprawdę jesteśmy samotni..

Chciałabym  żeby ktoś martwił... teksty

tyylko_ciebie dodano: 25 września 2013

Chciałabym, żeby ktoś martwił się o mnie tak jak ja się martwię o Ciebie. A najbardziej bym chciała żebyś to własnie Ty był tą osobą.

siedzę tu sama i tęsknię za... teksty

tyylko_ciebie dodano: 25 września 2013

siedzę tu sama i tęsknię za Tobą.. :(

Nie można cały czas się smucić... teksty

tyylko_ciebie dodano: 24 września 2013

Nie można cały czas się smucić, nawet jeśli nic nie jest tak jakbyśmy chcieli.. mimo to jak cierpimy musimy się uśmiechać i śmiać się z całkiem błahych powodów bo zawsze może być gorzej. Czasem myślimy, że jesteśmy najbardziej nieszczęśliwi na świecie lecz tak nie jest; są osoby, które mają znacznie gorzej; więc trzeba pamiętać aby się uśmiechać mimo wszystko. / Bez uśmiechu na pewno nie będzie lepiej.

Są jeszcze osoby przy których i z... teksty

tyylko_ciebie dodano: 24 września 2013

Są jeszcze osoby przy których i z którymi mogę się swobodnie wygłupiać, śmiać i nie wiedzieć nawet z czego, a Oni mimo to mnie nie oceniają, nie mówią jaka jestem nienormalna, a jeśli nawet to uważają to za dobrą cechę u mnie. / dziękuję :***

Po takim długim czasie stania w... teksty

tyylko_ciebie dodano: 24 września 2013

Po takim długim czasie stania w miejscu trzeba wreszcie zrobić krok do przodu. Krok w lepszym kierunku, gdzie ktoś na Nas czeka z otwartymi ramionami i uśmiechem na sam Nasz widok.

 ...  i chciałabym cofnąć czas... teksty

tyylko_ciebie dodano: 23 września 2013

(...) i chciałabym cofnąć czas chociaż o te 18 miesięcy i wiedzieć wszystko to co teraz wiem.. może bym mogła zmienić coś na lepsze.. z lepszym zakończeniem.

Czego nie rozumiesz..? Ne rozumiesz... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Czego nie rozumiesz..? Ne rozumiesz że nie mogę być z Tobą bo kocham kogoś innego.. kogoś o którym nie mogę zapomnieć, nie umiem wytrzymać bez ciągłego myślenia o Nim i oglądania Jego zdjęć.. a przede wszystkim że bardzo dobrze znasz tego którego kocham, że poznaliśmy się przez Niego.. nie rozumiesz że kocham Twojego brata..

Powinieneś kurwa klęczeć przed... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Powinieneś kurwa klęczeć przed nią jak ostatni żebrak. Obsypać ją wszystkim co najlepsze i gdyby chciała to zapierdalać po tą gwiazdkę z nieba, zabrać ją na wycieczkę do Eldorado i zrobić wszystko żeby czuła się jak księżniczka. Powinieneś płakać za każdym razem kiedy ona jest nieszczęśliwa, wyć powinieneś. Masz być dla niej ideałem, rozumiesz? Masz być tym jebanym księciem na białym koniu, bo choć byłeś skurwysynem to ona nadal patrzy na Ciebie z tą miłością w oczach i nadal w Ciebie wierzy, nawet jeśli wszyscy zwątpili. Nosi tyle ran przez Twoją osobę, a nadal ma wyciągnięte ręce, gdybyś potrzebował pomocy, zawsze jest dla Ciebie i nigdy się nie odwróciła, nawet kiedy policzkami płynęły potoki łez, bo znowu odpierdalałeś. Ta dziewczyna jest Twoim cudem i choć tak kurewsko ją zniszczyłeś, to nikt nie kocha Cię tak perfekcyjnie jak ona. Doceń to. To jest Twoja szansa żeby wszystko naprawić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV