głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
♥ teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Dłużej tak nie potrafię  czuję... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Dłużej tak nie potrafię, czuję że pomału przekraczam granicę własnej wytrzymałości. Mam już dosyć ciągłego udawania i sztucznego uśmiechania się. Prawda jest taka że nic nie jest okej z dnia na dzień jest coraz gorzej, nie panuję już nad samą sobą, nie daję sobie rady. Mam ochotę zapukać w jego drzwi wykrzykując mu prosto w oczy wszystko co o nim myślę i jak bardzo zabolało to co zrobił. Mam ochotę płakać, pozwolić wszystkim emocjom które gdzieś tam w sobie duszę wyjść na jaw. Jednak wiem że nie mogę, muszę przegryźć wargi i iść na przód, dalej udawać że wszystko w porządku. Czemu ? Nie dam mu wygrać, nie po raz kolejny, nie tym razem. ./ leniaa

Nie pozwalałeś mi zapalić  już... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Nie pozwalałeś mi zapalić, już jak ktoś mi proponował to odpowiadałeś: " Ona nie pali i palić nie będzie.. jak dasz Jej fajkę to każdą zabiorę i złamie. " Ciekawa jestem jakbyś zareagował gdybyś wiedział że palę od czasu do czasu.. byłbyś obojętny na to czy jakoś byś zareagował..? hmm..

Za każdym razem  gdy Cię widzę... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Za każdym razem, gdy Cię widzę bądź chociażby słyszę na nowo zakochuje się w Tobie..

Nie żeby coś  ale jeśli masz dalej... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Nie żeby coś, ale jeśli masz dalej zamiar tak sobie ze mną pogrywać, to wybacz, ale ja już chyba wolę przecierpieć jeszcze kilka miesięcy bez Twojej obecności, nie będę upokarzać się przed wszystkimi, po prostu będę udawała że nic między nami nie było, jakbyśmy się po prostu nie znali, ale na pewno nie będę okłamywać nikogo że nic do Ciebie nie czułam i czuję, nie chcę wyjść na taką która "kocha" przez kilka tygodni lub miesięcy a potem kompletnie nic nie czuję będąc obok Ciebie. Tylko to trochę boli, jak patrzę na Ciebie i wiem że zrobiłam chyba wszystko co w mojej mocy by być z Tobą, by być dla Ciebie kimś ważnym, ale po prostu mi nie wyszło . / zranionauczuciami

http:  raptuss.wrzuta.pl audio... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

http://raptuss.wrzuta.pl/audio/55Tw1TxXFAs/power_play_-_kochaj_mnie Power play - kochaj mnie ♥ I kochaj mnie tak normalnie, Kochaj mnie nieuleczalnie, Kochaj mnie w miłości trwaj, a wspólnie zaliczymy raj,

Zaczepiłeś ją   nie poznałam Cię... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Zaczepiłeś ją - nie poznałam Cię , po chwili znów przechodziła koło Ciebie, jej koleżanka Cie poznała, przywitała się z Tobą, a Ona gdy Cię ujrzałam nie wiedziała co zrobić.. serce zaczęło Jej bić coraz szybciej i mocniej, nogi ugięły się i były jak z cukrowej waty, zrobiło Jej się nagle słabo i straciła kontakt z tym wszystkim co się dookoła działo.. od tej chwili nikogo praktycznie nie poznawała i miała przed oczyma Ciebie jak tam się bawisz.. miała nadzieje że napiszesz i będziesz chciał się spotkać, co chwilę spoglądała na telefon czy nie ma wiadomości od Ciebie, ale nie.. nie było żadnego, nawet pustego sms-a.. i tak do końca. Nigdy chyba nie wracała z imprezy taka przybita jak tej nocy..

Zimno mi i jedyne czego teraz chcę... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Zimno mi i jedyne czego teraz chcę to żebyś mnie przytulił tak jak zawsze i ogrzał ciepłem swojego ciała.

Po raz kolejny siedzę w środku nocy... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

Po raz kolejny siedzę w środku nocy na facebook'u wpatrując się w Twoje zdjęcia i myślę jak bardzo Cie kocham i mi brakuje Ciebie.. gdyby tylko mogło wrócić to co kiedyś było między Nami.. :( / tęsknię!

kłócą się  zrywają ze sobą raz... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

kłócą się, zrywają ze sobą raz jeden następnym razem drugi, po krótkim czasie znów się schodzą i tak ciągle w koło... ale pomimo tych wszystkich zawirowań ciągle się kochają i pokazują to sobie. Dlaczego.? Głupie pytanie.. odpowiedź jest prosta, zależy Im na sobie, kochają się i nie potrafią żyć bez siebie.

... i wszystko byłoby okey gdybym... teksty

tyylko_ciebie dodano: 22 września 2013

... i wszystko byłoby okey gdybym Cię nie zobaczyła na tej imprezie..

Mówi że chcę pomóc  że zawsze... teksty

tyylko_ciebie dodano: 20 września 2013

Mówi że chcę pomóc, że zawsze chciała żebym była z Nim szczęśliwa tylko że nie zauważyła do tej pory tego że to właśnie m.in. przez Nią jestem teraz tak nie szczęśliwa.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV