głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa w końcu się poddajesz. nie walczysz nie krzyczysz nie płaczesz. patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć o co było to zamie

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
w końcu się poddajesz. nie walczysz nie krzyczysz nie płaczesz. patrzysz obojętnym wzrokiem na to co Cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć o co było to zamiesz
w końcu się poddajesz. nie walczysz... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

w końcu się poddajesz. nie walczysz, nie krzyczysz, nie płaczesz. patrzysz obojętnym wzrokiem na to, co Cię otacza i już nie potrafisz zrozumieć, o co było to zamieszanie. nie interesuje Cię już, czy ktoś odejdzie, albo czy może zranić. zgadzasz się na wszystko. umarłaś, sama przyznaj.

Wmawiam sobie  że mi na nim nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Wmawiam sobie, że mi na nim nie zależy, że lepiej by było gdybyśmy się nie widywali, że nie brakuje mi rozmów z nim, jego dotyku, wspólnie spędzonego czasu, że nie tęsknię za jego uśmiechem, ale kurwa to wszystko to tylko kłamstwa.

Boję się  że pewnego dnia go... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Boję się, że pewnego dnia go stracę, że odczytam, albo usłyszę od niego wiadomość, że nie ma sensu dłużej pisać, spotykać się. Boję się, że pewnego dnia przestanie mnie kochać. To taki uciążliwy strach. Z każdym dniem coraz większy i większy

Szła nawalona w jego stronę.... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Szła nawalona w jego stronę. Potykała się o własne nogi. Podbiegł do niej i podniósł ją z kolan. 'Co z Tobą?' Zapytał przerażony. Śmiała się, choć przecież była zalana łzami. 'Nic, dasz mi buzi?' Wyciągnęła szyję w jego stronę. 'Uspokój się.' Mruknął. 'Co? Już Ci się nie podobam? Ona jest lepsza?' Warknęła. W odpowiedzi wciągnął tylko głęboko powietrze. Oparł ją o auto. Zakryła twarz dłońmi. 'Ej, nie płacz. Cichutko.' Podniósł jej twarz, by na niego spojrzała. Uśmiechnął się. 'Przepraszam.' Szepnęła. Opadła bezwiednie przytulając się do niego. 'Nie chcę mieć Ciebie tylko w snach.' Ledwie było słychać co mówi. Każde z tych słów poprzedzał szloch. Zasnęła mu między ramionami. 'Super.; Bąknął pod nosem. Wziął ją na ręce. Poczuł, jak jej skóra cierpnie pod jego dotykiem. 'Tak, też Cię kocham.' Powiedział i położył ją na tylnim siedzeniu swojego auta. Zatrzasnął drzwi. 'Cholera!' Wrzasnął i przetarł zmęczone oczy. 'Cholera, no.'

Ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo to siedzi obok i cie kocha. Ktoś kto jak zobaczy cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to: którego mam zjechać? Ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i ci przytakiwać. Ktoś kto w tak deszczowy wieczór potrafi iść do sklepu po farbę do włosów. Ktoś to ogląda z Tobą horrory, których sama się boisz. To ktoś dzięki komu się żyje.

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba się oszukiwać jak tylko można. Nie wnikać, nie pytać. Nie chcieć więcej. Wmawiać sobie, że jest dobrze i że inaczej być nie może. Trzeba wyrobić w sobie obojętność, stępić zmysły, zadowolić się tym, co jest.

Człowiek pozbiera się ze... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Biorąc głęboki oddech  zastanawiam... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Biorąc głęboki oddech, zastanawiam się, jaki jest sens, aby komukolwiek zaufać na tym świecie. O ile łatwiej by mi było, gdyby na nikim mi nie zależało.

Może cierpię  ale pamiętaj  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Może cierpię, ale pamiętaj, że nie żałuje ani momentu.

Pamiętam nie jeden dzień i nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Pamiętam nie jeden dzień i nie jeden moment. Nie jeden krok i nie jeden kilometr. Czas płynie, jednych łącząc, drugich dzieląc. Wszystko pamiętam choć tyle czasu upłynęło.

To  że się nie odzywam i że nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

To ,że się nie odzywam i że nie odpisuje nie oznacza ,że jesteś mi obojętny. Przeciwnie chce żebyś zwrócił na mnie uwagę ,żebyś się zainteresował i pokazał że to nie tylko mi zależy na tej znajomości.. Nie piszę ,bo nie potrafię poradzić się z uczuciami do Ciebie. Nie umiem rozmawiać z kimś kto prawdopodobnie nie odwzajemnia tego co czuję.

mimo tego  że poukładałam sobie... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

mimo tego, że poukładałam sobie wszystko po tym jak odszedłeś, to zawsze gdzieś byłeś dla mnie ważny. czułam coś do Ciebie.. może nie tak mocno jak teraz, ale na pewno Cie kochałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV