głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Życie nie sprawia że spotykasz ludzi których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi którzy muszą Ci pomóc zranić Cię pokochać opuścić i sprawić że staniesz się oso

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Życie nie sprawia że spotykasz ludzi których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi którzy muszą Ci pomóc zranić Cię pokochać opuścić i sprawić że staniesz się oso
Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto. A potem pyk i ich nie ma

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Jeśli chcesz  zniknę z Twojego... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Jeśli chcesz, zniknę z Twojego życia- ostatecznie, definitywnie, na zawsze. Tylko powiedz, że już ani trochę mnie nie pragniesz, nie kochasz i nie potrzebujesz.

Każde wspomnienie z Tobą wywołuje... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Każde wspomnienie z Tobą wywołuje ból w sercu, ale dzięki temu wiem ze kiedyś byleś i należałes do mnie.

najbardziej boli pustka. brak czegoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

najbardziej boli pustka. brak czegoś, co zawsze było Nam dobrze znane. to pomijanie czegoś, co dotąd znaczyło bardzo dużo. to omijanie miejsc, które mają Nam przypomnieć. to brak komunikacji z osobami, które lubią wspominać. to brak jakiegokolwiek życia , gdy ciągle mijamy się z prawdą lub staramy się jej uniknąć. to ból jaki sobie sami sprawiamy i kwestia przyzwyczajenia, kiedy sami w sobie staniemy się masochistą.

Obiecaj  że nigdy się nie poddasz... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Obiecaj, że nigdy się nie poddasz, że już zawsze codziennie będziesz się uśmiechać.

Z dnia na dzień przestałam napawać... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Z dnia na dzień przestałam napawać się informacjami o Nim. Już nie dostawałam regularnie sprawozdań z minionego dnia.Od tak zniknęłam z Jego życia, choć błagał bym tego nie robiła. Myślę o Nim, każdego dnia i w każdej godzinie. Zastanawiam się czy mnie wspomina, czy tęskni i przede wszystkim czy kocha mnie w dalszym ciągu tak,jak ja Jego.

Byli na imprezie. Osobno. Ona... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Byli na imprezie. Osobno. Ona tańczyła z kim popadnie, on stał pod ścianą mierząc ją wzrokiem. W końcu nie wytrzymał, wziął dziewczynę w ramiona sycząc cicho - Jestem zły i zazdrosny. Zadowolona? - Wtuliła się w jego szyję - Bardzo. - Odpowiedziała, czując, jak coraz to mocniej przyciska ją do swojej klatki piersiowej. - Nie chcę Cię stracić, rozumiesz? - Przestając tańczyć, patrząc mu w oczy i ściskając jego nadgarstki powiedziała: -To nie trać..

Zobaczyłeś mnie z nim.... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Zobaczyłeś mnie z nim. Szczęśliwą, uśmiechniętą, w której oczach była miłość, ale nie do Ciebie tylko do niego. I wtedy zrozumiałeś, że kilka miesięcy wcześniej byłbyś na jego miejscu, ale wybrałeś moja przyjaciółkę, która się Tobą tylko pobawiła. Chciałeś walczyć o mnie, bo zrozumiałeś że tylko mnie kochasz, ale było już za późno. Teraz czujesz to, co ja czułam wtedy kiedy wybrałeś ją..

Fajnie jest mieć taką świadomość... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Fajnie jest mieć taką świadomość, że masz osobę na której możesz polegać i wiesz, że zawsze będzie przy Tobie.

Myślisz pewnie że łatwo jest mi z... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Myślisz pewnie że łatwo jest mi z tym wszystkim. Staję przed lustrem, patrzę w swoje oczy, poprawiam fryzurę i idę, żyję jak gdyby nigdy nic się nie stało. Myślisz pewnie że nie otrzymałam ciosu, nie mam ran, nie mam nawet blizn, bo nikt mnie nie skrzywdził. Myślisz pewnie, że daję radę, oddycham łatwiej niż kiedykolwiek, że jestem zadowolona z dnia. Myślisz pewnie, że nie tęsknię, nie żałuję. Myślisz pewnie, że to był mój wybór. Nie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV