głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Jeśli ktoś znika z twojego życia ... I wiesz że już go nigdy nie zobaczysz możesz napisać wszystkie rzeczy których nie mogłeś powiedzieć ale nie chciałeś. Weź k

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Jeśli ktoś znika z twojego życia ... I wiesz że już go nigdy nie zobaczysz możesz napisać wszystkie rzeczy których nie mogłeś powiedzieć ale nie chciałeś. Weź kartkę
Jeśli ktoś znika z twojego życia... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 listopada 2013

Jeśli ktoś znika z twojego życia ... I wiesz, że już go nigdy nie zobaczysz, możesz napisać wszystkie rzeczy których nie mogłeś powiedzieć, ale nie chciałeś. Weź kartkę, długopis i napisz list. To może być długie, a może zawierać jedno słowo. Napisz to do człowieka który odszedł, ale nie wysyłaj tego. Kiedy napiszesz, spal to. Zostaniesz uwolniony od wszystkich uczuć i emocji

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.

Niedawno  szłam spacerem  usiadłam... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Niedawno, szłam spacerem, usiadłam na ławce, miałam słuchawki w uszach. Nagle poczułam że ktoś mnie ciągnie za płaszcz. Otworzyłam oczy spojrzałm na małą dziewczynę, zdjęłam słuchawki. Ona zapytała się mnie `Wytłumaczysz mi co to znaczy miłość` zastanawiałam się chwile czy powiedziec jej prawdę. Wkońcu wytłumaczyłam jej `Miłość to skarb, skarb dwóch ludzi którzy się kochają, a po pewnym czasie już się sobą nudza lecz to jest wersja chłopaków, dziewczyny nadal kochają swoich chłopaków. Lecz jest tak że chłopak nudzi się ta dziewczyną i kocha inną. Dziewczyna widzi chłopaka z inną podchodzi do niego i strzela mu w twarz mówiąc: Ty chamie, myślałam że naprawde coś do mnie czujesz że kochasz że jestem tą jednyną, a tu się okazuje że tak można na Tobie polegać za takie coś to ja dziękują. Później dzieczyny są bardzo smutne i płaczą`. Dziewczynka popatrzyła na mnie i powiedziała `Tak się właśnie czujesz?` nie zastanawiając się powiedziałam `Tak`.

Ciągle słyszymy od rodziców  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Ciągle słyszymy od rodziców, że my mamy beztroskie życie, że jedynym obowiązkiem jest nauka. Nienawidzę tych stwierdzeń. Czy oni nie widzą, że każdy ma problemy, każdy ma problemy odpowiednie do swojego wieku. Dla małego dziecka problemem , jest to, że śnieg znikł, a dla nas? Dla nas. Tu zaczynają się schody. Pierwsze miłości, nauka, lekcje, zakazy, nakazy, zranienie, myśli samobójcze, przecież mamy masę spraw, masę decyzji do podjęcia, ale nie. Przecież my prowadzimy beztroskie życie, które jak widać nie jest wcale takie kolorowe.

Mama powtarzała mi  że gdy dorosnę... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Mama powtarzała mi, że gdy dorosnę poznam faceta, który mnie zrani i drugiego, który pokocha mnie nad życie. Poznałam już tego, który zranił moje uczucia, ale gdzie ten, który mnie pokocha?

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć.

Jeśli ktoś przywiązał się już... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Jeśli ktoś przywiązał się już do Ciebie, ciężko mu będzie tak po prostu odstąpić i dać sobie spokój. Jeśłi zniknie z twojegu życia, wiedz, że nigdy nie był Ciebie wart.

Na pewno skrywaja jakies uczucia... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Na pewno skrywaja jakies uczucia, marzenia w sobie, ale zadne nie ma odwagi ich wypowiedziec. Kazde z nich poszlo w swoja strone i buduje zycie od nowa. A moze beda razem? Moze zycie rozlozy inne karty? Moze milosc okaze sie silniejsza niz nienawisc? Moze juz nigdy sie nie zobacza?

On nie jest doskonały. Ty też nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj mu z Siebie tyle ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale on da Ci część Siebie, którą wie że możesz złamać. Nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny.

Ja mam taką naturę  że zawsze... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Ja mam taką naturę, że zawsze będę rozdrapywała, rozpamiętywała, analizowała, rozkładała wszystko na atomy. I to jest, uwierz mi, strasznie męczące. Zabiera mi dużo energii i chęci do życia.

Chciałabym tak po prostu... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Chciałabym tak po prostu porozmawiać z nim. Jak dawniej. Ale nie mam jak, bo nie potrafię już rozmawiać, bo nie da się ze mną rozmawiać. Nie wiem co czuję i jak się czuję. Tak jakbym nic nie czuła, a jednak jest źle.

Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 listopada 2013

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV