głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Na pewno skrywaja jakies uczucia marzenia w sobie ale zadne nie ma odwagi ich wypowiedziec. Kazde z nich poszlo w swoja strone i buduje zycie od nowa. A moze be

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Na pewno skrywaja jakies uczucia marzenia w sobie ale zadne nie ma odwagi ich wypowiedziec. Kazde z nich poszlo w swoja strone i buduje zycie od nowa. A moze beda
Na pewno skrywaja jakies uczucia... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Na pewno skrywaja jakies uczucia, marzenia w sobie, ale zadne nie ma odwagi ich wypowiedziec. Kazde z nich poszlo w swoja strone i buduje zycie od nowa. A moze beda razem? Moze zycie rozlozy inne karty? Moze milosc okaze sie silniejsza niz nienawisc? Moze juz nigdy sie nie zobacza?

On nie jest doskonały. Ty też nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. Ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy. Jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj mu z Siebie tyle ile tylko można. Nie zacznie deklamować poezji. Nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. Ale on da Ci część Siebie, którą wie że możesz złamać. Nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. Nie analizuj! Uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. Krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim gdy Go przy Tobie nie ma. Kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ doskonali faceci nie istnieją. Ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny.

Ja mam taką naturę  że zawsze... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Ja mam taką naturę, że zawsze będę rozdrapywała, rozpamiętywała, analizowała, rozkładała wszystko na atomy. I to jest, uwierz mi, strasznie męczące. Zabiera mi dużo energii i chęci do życia.

Chciałabym tak po prostu... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 listopada 2013

Chciałabym tak po prostu porozmawiać z nim. Jak dawniej. Ale nie mam jak, bo nie potrafię już rozmawiać, bo nie da się ze mną rozmawiać. Nie wiem co czuję i jak się czuję. Tak jakbym nic nie czuła, a jednak jest źle.

Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 listopada 2013

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 listopada 2013

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto. A potem pyk i ich nie ma.

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 listopada 2013

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Wiesz  czego nienawidzę najbardziej?... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 listopada 2013

Wiesz, czego nienawidzę najbardziej? Nienawidzę paru pierwszych dni po naszej rozłące, czasami tygodnia, czasem miesiąca. Nienawidzę tego czasu kiedy wiem, że mogłabym być tam z Tobą, a jestem tu. Nienawidzę tej świadomości, że znów zaczynam tęsknić, nie mogę Cię zobaczyć, a jedyne co mogę zrobić to gapić się daleko przed siebie i myśleć, że gdzieś tam za horyzontem mieszkasz sobie i żyjesz spokojnie bez świadomości, że ktoś oddałby wszystko, by Cię choć przez chwilę Cię ujrzeć. Nienawidzę tych nocy, gdy śpię na poduszce mokrej od łez i nie mam nawet siły, by się podnieść. Ból spowodowany Twoją nieobecnością w moim życiu jest gorszy od zamętu jaki w nim zrobiłeś.

Chciałabym Ci napisać  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 listopada 2013

Chciałabym Ci napisać, że wyjeżdżam i już mnie nigdy nie zobaczysz, że jestem śmiertelnie chora i zostało mi kilka dni życia, że potrącił mnie samochód i trafiłam do szpitala albo, że krztuszę się powietrzem, bo Ciebie przy mnie nie ma, coś, cokolwiek, żebyś tylko się przejął, żebyś się kurwa zainteresował.

Czasami tęsknota nas przerasta.... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 listopada 2013

Czasami tęsknota nas przerasta. Zdolność oddychania odchodzi. Zaczynamy się dławić powietrzem, zamiast łzami. Świat zatruty jest miłością, a my stajemy się bezdechem.

Myślisz   że cierpisz ... Tak... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 listopada 2013

Myślisz , że cierpisz ... Tak naprawdę walczysz o szczęście.

Stop ! Zatrzymaj się. Stań i... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Stop ! Zatrzymaj się. Stań i spójrz w tył. A teraz w przód. I co widzisz ? Bo ja widzę to co minęło, te smutne i radosne chwilę, a patrząc się w przód widzę wiele celów i marzeń do osiągnięcia

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV