głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Najlepiej życ z dnia na dzień to jedyny sposób na szczęście. Myślisz że wspomnienie rozbite na tysiące kawałków przestaje być wspomnieniem? A może ma się wtedy

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Najlepiej życ z dnia na dzień to jedyny sposób na szczęście.
Najlepiej życ z dnia na dzień  to... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Najlepiej życ z dnia na dzień, to jedyny sposób na szczęście.

Myślisz  że wspomnienie rozbite na... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Myślisz, że wspomnienie rozbite na tysiące kawałków przestaje być wspomnieniem? A może ma się wtedy zamiast jednego tysiąc wspomnień? Jeśli tak, to myślisz, że teraz każde z tego tysiąca będzie bolało z osobna?

To nie my mamy świat gdzieś  to on... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

To nie my mamy świat gdzieś, to on nas ma.

jeśli masz zamiar pojawić się w... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 listopada 2013

jeśli masz zamiar pojawić się w moim życiu tylko na chwilę, to nie pojawiaj się w ogóle. Już nigdy nie będę Twoim kołem zapasowym.

Czytałem ostatnio stare wiadomości... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 listopada 2013

Czytałem ostatnio stare wiadomości i znalazłem jedną, w której powiedziałaś, żebym nigdy o Tobie nie zapomniał. To zabawne i myślę, że to Ty zapomniałaś.

Milczenie i obojętność to... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 listopada 2013

Milczenie i obojętność to największy egoizm, który krzywdzi najbardziej.

Podejdź i powiedz mi tak po prostu... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 listopada 2013

Podejdź i powiedz mi tak po prostu, że nigdy nie zawróciłam Ci w głowie, że nigdy o mnie nie myślałeś, że przez cały ten czas byłam Ci całkowicie obojętna, że wciąż uśmiechałeś się sztucznie, oczekując na moją reakcję. Powiedz, że to wszystko było kłamstwem. No powiedz to kurwa!

ja nigdy się nie poddałam. nigdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2013

ja nigdy się nie poddałam. nigdy nie przestałam walczyć o niego, o nasze uczucie. ja po prostu zrozumiałam. zrozumiałam, że nie warto wylewać tyle łez, nie warto zmagać się z narastającymi problemami. lepiej ułatwić sobie już krętą drogę i zrezygnować z dodatkowej drogi pod górkę. Lepiej iść po prostu po płaskiej drodze, która i bez niego jest kręta. lepiej wstać i powiedzieć sobie "jestem silna i dam radę". pozwolić sobie kochać jeszcze raz. i to on przegrał, bo on nie wie jak wiele stracił i ile ja zyskałam

Znowu nie rozmawiamy. Znowu... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2013

Znowu nie rozmawiamy. Znowu powróciły czasy gdy nie potrafiliśmy nawet napisać głupiego sms-a. Znowu nie piszmy codziennie. Znowu mamy na siebie wyjebane.

Na początku kogoś poznajesz.... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2013

Na początku kogoś poznajesz. Zwykły znajomi, jesteś z nim na "cześć". Dobrze się dogadujecie. Dochodzicie do porozumienia i zaczynacie się lubić. Po prostu zwykła znajomość. Robicie dużo przypałów, odwala wam razem. Kolega-koleżanka. Potem spędzacie ze sobą o wiele więcej czasu. Rozmawiacie godzinami, piszecie ze sobą tysiące sms'ów. I wtedy zaczyna się coś więcej. I Ty i On wmawiacie sobie, że to tylko przyjaźń. Jest to kontakt czysto przyjacielski, ale... Właśnie pojawia się to "ale". Wtedy Ty zaczynasz coś do Niego czuć. Mówisz mu. On też coś czuje. Cieszysz sie, amsz nadzieję, że dotrwacie happy endu i będziecie żyli długo i szczęśliwe. Tylko On wysiada na którejś ze stacji z tego pociągu. Zostajesz sama. Zostawił puste miejsce, które czeka na kogoś innego. A raczej na Niego.

Nie potrafiłam przepraszać. Nigdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2013

Nie potrafiłam przepraszać. Nigdy nie wyciągałam ręki jako pierwsza. Wolałam nie odzywać się do końca dni, niż podejść i przyznać się do winy. Uciszałam wyrzuty sumienia, twierdząc że niczego nie żałuję. Właśnie w stosunku do niego zrobiłam wyjątek. Złamałam swoje zasady. Odarłam się z godności. Zauważyłam, że go tracę i wbrew sobie postanowiłam go odzyskać. Pierwszy raz opowiedziałam komuś z detalami o tym, co czuję. O tym jak żałuję. Trzęsłam się w obawie, że to wykorzysta, nie wiedząc, ile kosztowało mnie każde ze słów

Masz tak ? kiedy poczujesz pewien... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 listopada 2013

Masz tak ? kiedy poczujesz pewien zapach, usłyszysz pewną piosenkę, zobaczysz pewną rzecz, przypomina Ci się jakiś moment w życiu i chcesz to dalej czuć, słyszeć i widzieć?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV