głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa jeżeli facet naprawdę się zakocha to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach te jedne mu wystarczą.

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
jeżeli facet naprawdę się zakocha to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach te jedne mu wystarczą. nie ob
jeżeli facet naprawdę się zakocha... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

jeżeli facet naprawdę się zakocha, to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat. nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą. nie obejrzy się za inną, bo najważniejsza dla niego będzie szła obok.każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak, jakby ta miała mu zaraz uciec. będzie ją bronił, nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób. Z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie, które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund. Przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny.będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zsuwając jej jedno ramiączko. zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu, bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty. pójdzie z nią na zakupy, obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą. taki facet, gdy go o to się poprosi, przytuli i będzie z tobą milczał, zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach.

Zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na ulicy, gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund. Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli, jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat. Zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko miało miejsce czy może wręcz przeciwnie, żałuje że to się skończyło. Zastanawia mnie jaki ma do mnie stosunek i kim tak właściwie dla niego byłam.

Nie bez powodu mówiłam o... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Nie bez powodu mówiłam o szczęściu w samotności. Nie myślałam, że będę wtedy szczęśliwa. Myślałam, że jeśli kogoś pokocham i nic z tego nie wyjdzie, mogę tego nie przeżyć. Łatwiej jest być samemu. Co jeśli nauczyłeś się, że potrzebujesz miłości, a potem jej nie doświadczasz? (…) Można coś takiego w ogóle przeżyć? Utrata miłości jest jak martwica, jak umieranie, z tym że śmierć się kończy, a to? Może trwać wieczność

bywało tak  że po prostu... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

bywało tak, że po prostu przestawał się odzywać. nie pojawiał się w szkole a gdy dzwoniła wyłączał telefon. pamiętała, że ostatnim razem napisała Mu -nie rozumiem o co chodzi. kocham Cię, chcę być z Tobą! chcesz to wszystko zniszczyć? na odpowiedź czekała ponad pięć godzin. w dłoniach kurczowo ściskała telefon z nadzieją, że może przeoczyła jego wiadomość. w końcu odpisał, ciarki przeszły przez całe jej ciało, odczytała -szczerze? wszystko mi jedno.. -taka odpowiedź była gorsza, niż słowa "nie kocham Cię".

Kiedy myślisz  że nie może być... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Kiedy myślisz, że nie może być już gorzej okazuje się, że właśnie może. A kiedy wydaje Ci się, że nie może być lepiej, bywa lepiej.

Najbardziej boli  gdy wiesz  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Najbardziej boli, gdy wiesz, że zrobiłeś błąd, ale nie wiesz jak go naprawic.

Nie wszystko można w życiu zdobyc.... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Nie wszystko można w życiu zdobyc. Trzeba częściej wybierac.

Często się zdarza  że dopiero... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Często się zdarza, że dopiero przyszłość pokazuje nam, ile coś było warte.

Najlepiej życ z dnia na dzień  to... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Najlepiej życ z dnia na dzień, to jedyny sposób na szczęście.

Myślisz  że wspomnienie rozbite na... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

Myślisz, że wspomnienie rozbite na tysiące kawałków przestaje być wspomnieniem? A może ma się wtedy zamiast jednego tysiąc wspomnień? Jeśli tak, to myślisz, że teraz każde z tego tysiąca będzie bolało z osobna?

To nie my mamy świat gdzieś  to on... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 listopada 2013

To nie my mamy świat gdzieś, to on nas ma.

jeśli masz zamiar pojawić się w... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 listopada 2013

jeśli masz zamiar pojawić się w moim życiu tylko na chwilę, to nie pojawiaj się w ogóle. Już nigdy nie będę Twoim kołem zapasowym.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV