głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Myślisz że cierpisz ... Tak naprawdę walczysz o szczęście. Stop ! Zatrzymaj się. Stań i spójrz w tył. A teraz w przód. I co widzisz ? Bo ja widzę to co minęło t

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Myślisz że cierpisz ... Tak naprawdę walczysz o szczęście.
Myślisz   że cierpisz ... Tak... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 listopada 2013

Myślisz , że cierpisz ... Tak naprawdę walczysz o szczęście.

Stop ! Zatrzymaj się. Stań i... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Stop ! Zatrzymaj się. Stań i spójrz w tył. A teraz w przód. I co widzisz ? Bo ja widzę to co minęło, te smutne i radosne chwilę, a patrząc się w przód widzę wiele celów i marzeń do osiągnięcia

podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. podobno jest cholernie wrażliwa, łatwo ja zranić i zniechęcić. romantyczka? łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasem minąć w ogóle nie zauważając. dla bliskich i przyjaciół jest w stanie zrobić prawie wszystko. ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj twardo się ich trzyma. zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. popełnia wiele błędów, często rani i potrafi sprawić przykrość. ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. zamyka się w pudełku marzeń, gdy jest jej źle. każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. każda życiowa porażka ją wzmocniła. potrafi być wredna i złośliwa. buduje szczęście z małych radości. szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. czasem zachowuje się jak dorosła kobieta, częściej jak rozwydrzona, bezmyślna małolata.

Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że ważni jesteśmy, że nasze zdanie ma znaczenie, że to, że tamto, że sramto. A potem pyk i ich nie ma

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Jeśli chcesz  zniknę z Twojego... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Jeśli chcesz, zniknę z Twojego życia- ostatecznie, definitywnie, na zawsze. Tylko powiedz, że już ani trochę mnie nie pragniesz, nie kochasz i nie potrzebujesz.

Każde wspomnienie z Tobą wywołuje... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Każde wspomnienie z Tobą wywołuje ból w sercu, ale dzięki temu wiem ze kiedyś byleś i należałes do mnie.

najbardziej boli pustka. brak czegoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

najbardziej boli pustka. brak czegoś, co zawsze było Nam dobrze znane. to pomijanie czegoś, co dotąd znaczyło bardzo dużo. to omijanie miejsc, które mają Nam przypomnieć. to brak komunikacji z osobami, które lubią wspominać. to brak jakiegokolwiek życia , gdy ciągle mijamy się z prawdą lub staramy się jej uniknąć. to ból jaki sobie sami sprawiamy i kwestia przyzwyczajenia, kiedy sami w sobie staniemy się masochistą.

Obiecaj  że nigdy się nie poddasz... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Obiecaj, że nigdy się nie poddasz, że już zawsze codziennie będziesz się uśmiechać.

Z dnia na dzień przestałam napawać... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 listopada 2013

Z dnia na dzień przestałam napawać się informacjami o Nim. Już nie dostawałam regularnie sprawozdań z minionego dnia.Od tak zniknęłam z Jego życia, choć błagał bym tego nie robiła. Myślę o Nim, każdego dnia i w każdej godzinie. Zastanawiam się czy mnie wspomina, czy tęskni i przede wszystkim czy kocha mnie w dalszym ciągu tak,jak ja Jego.

Byli na imprezie. Osobno. Ona... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Byli na imprezie. Osobno. Ona tańczyła z kim popadnie, on stał pod ścianą mierząc ją wzrokiem. W końcu nie wytrzymał, wziął dziewczynę w ramiona sycząc cicho - Jestem zły i zazdrosny. Zadowolona? - Wtuliła się w jego szyję - Bardzo. - Odpowiedziała, czując, jak coraz to mocniej przyciska ją do swojej klatki piersiowej. - Nie chcę Cię stracić, rozumiesz? - Przestając tańczyć, patrząc mu w oczy i ściskając jego nadgarstki powiedziała: -To nie trać..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV