głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nie wiem czy w ogóle jest możliwe aby uchwycić moment w którym rozpoczyna się miłość. Nie jakieś tam zakochanie ale miłość. Zakochanie jest mimo wszystko tylko

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nie wiem czy w ogóle jest możliwe aby uchwycić moment w którym rozpoczyna się miłość. Nie jakieś tam zakochanie ale miłość. Zakochanie jest mimo wszystko tylko rozją
Nie wiem  czy w ogóle jest możliwe... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Nie wiem, czy w ogóle jest możliwe, aby uchwycić moment, w którym rozpoczyna się miłość. Nie jakieś tam zakochanie, ale miłość. Zakochanie jest mimo wszystko tylko rozjątrzeniem siebie, trudną do opanowania, natarczywie natrętną obsesją zajmującą cały czas i całą przestrzeń. Zagnieżdża się wprawdzie w mózgu, ale tak naprawdę wypełnia głównie ciało. Miłość, jeśli w ogóle, pojawia się później. Absorbuje inaczej. Nie jest tylko namiętnością obecnej chwili. Patrzy w przyszłość.

Najpotężniejszą bronią człowieka... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Najpotężniejszą bronią człowieka jest odwaga . Jest niewidzialna , nie wymaga amunicji i nikt nie zakłada z góry , że jesteś w nią uzbrojony .

Łatwiej nam zaprzeczac prawdzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Łatwiej nam zaprzeczac prawdzie, niż spojrzec w oczy.

To co nas łączyło łudząco... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

To co nas łączyło łudząco przypominało miłość.

Walcz teraz o to na czym ci zależy... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Walcz teraz o to na czym ci zależy, potem możesz żałowac.

powinieneś ją przeprosić za... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

powinieneś ją przeprosić za wszystko, co złe. powinieneś mocno ją do siebie przytulić i obiecać, że 'kiedyś' nigdy się nie powtórzy, że przyszłość będzie lepsza. ona na to zasługuję, bo uwierz, że kocha Cię swoim złamanym sercem bardziej niż nie jedna, która kiedykolwiek Cię kochała. przejrzyj idioto na oczy i zobacz, że znalazłeś diament wśród tandety, który zrobi wiele dla tej miłość. przeproś ją, przeproś za łzy, ból w klatce piersiowej, ból duszy i te noce, które płynęły na zapominaniu Twojego uśmiechu i gestów. przeproś za istnienie, które zadaję tyle cierpienia, pokaż, że ją szanujesz, że doceniasz i bez niej nie ma Ciebie. ona na to zasługuje dupku.

nie jestem w stanie ci powiedzieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

nie jestem w stanie ci powiedzieć, ile dla mnie znaczyłeś. za dużo do opowiadania.

powiedz mi  na czym to wszystko... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

powiedz mi, na czym to wszystko polega? na olewaniu siebie i czekaniu na to, kto pierwszy się odezwie? na kilku smsach i paru spotkaniach? na samych słowach? nie masz czasu? ciągle jesteś gdzieś, dla kogoś. ale nie dla mnie. zrezygnuj z czegoś. nawet jeśli tym czymś miałabym być ja. nie chcę kolejnej fikcji. to czyny świadczą o nas, kocie. więc zastanów się czym jest dla ciebie, ten pożal się Boże, związek. decyduj.

właściwie to nie wiem  co... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

właściwie to nie wiem, co dokładnie chcę robić w życiu. wszystko wskazuje na to, że jakoś je zmarnuję.

życie mi się plącze pod nogami.... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

życie mi się plącze pod nogami. czasami je kopnę, czasami opluję, a czasem idziemy za rękę.

Czego się boję? Boję się stracić... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Czego się boję? Boję się stracić ludzi, których kocham. Boję się, że kolejny raz mi się to przydarzy. Boję się samotności. Boję się kiedyś obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że nikogo już przy mnie nie ma.

Tak  jestem kobietą. Popycham drzwi... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Tak, jestem kobietą. Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane "ciągnąć". Śmieje się jeszcze bardziej, kiedy próbuje wytłumaczyć dlaczego się śmieje. Wchodzę do pokoju po to by zapomnieć co miałam tam zrobić. Ukrywam ból przed tymi, których kocham. Płaczę częściej niż myślisz. Dbam o ludzi, którym na mnie nie zależy. Jestem silna dlatego, że muszę, a nie dlatego że chcę być. Słucham Cię nawet, jeśli Ty nie słuchasz mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV