głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo to siedzi obok i cie kocha. Ktoś kto jak zobaczy cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to: którego mam zjechać? Ktoś kto

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo to siedzi obok i cie kocha. Ktoś kto jak zobaczy cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to: którego mam zjechać? Ktoś kto o 3 rano
Ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 listopada 2013

Ktoś kto wie o tobie wszystko a mimo to siedzi obok i cie kocha. Ktoś kto jak zobaczy cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to: którego mam zjechać? Ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i ci przytakiwać. Ktoś kto w tak deszczowy wieczór potrafi iść do sklepu po farbę do włosów. Ktoś to ogląda z Tobą horrory, których sama się boisz. To ktoś dzięki komu się żyje.

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Nie zaczynaj myśleć. Nic dobrego z tego nie wyniknie. Trzeba się oszukiwać jak tylko można. Nie wnikać, nie pytać. Nie chcieć więcej. Wmawiać sobie, że jest dobrze i że inaczej być nie może. Trzeba wyrobić w sobie obojętność, stępić zmysły, zadowolić się tym, co jest.

Człowiek pozbiera się ze... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Biorąc głęboki oddech  zastanawiam... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Biorąc głęboki oddech, zastanawiam się, jaki jest sens, aby komukolwiek zaufać na tym świecie. O ile łatwiej by mi było, gdyby na nikim mi nie zależało.

Może cierpię  ale pamiętaj  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Może cierpię, ale pamiętaj, że nie żałuje ani momentu.

Pamiętam nie jeden dzień i nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 listopada 2013

Pamiętam nie jeden dzień i nie jeden moment. Nie jeden krok i nie jeden kilometr. Czas płynie, jednych łącząc, drugich dzieląc. Wszystko pamiętam choć tyle czasu upłynęło.

To  że się nie odzywam i że nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

To ,że się nie odzywam i że nie odpisuje nie oznacza ,że jesteś mi obojętny. Przeciwnie chce żebyś zwrócił na mnie uwagę ,żebyś się zainteresował i pokazał że to nie tylko mi zależy na tej znajomości.. Nie piszę ,bo nie potrafię poradzić się z uczuciami do Ciebie. Nie umiem rozmawiać z kimś kto prawdopodobnie nie odwzajemnia tego co czuję.

mimo tego  że poukładałam sobie... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

mimo tego, że poukładałam sobie wszystko po tym jak odszedłeś, to zawsze gdzieś byłeś dla mnie ważny. czułam coś do Ciebie.. może nie tak mocno jak teraz, ale na pewno Cie kochałam.

To  że mi na nim zależy chciałam... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

To ,że mi na nim zależy chciałam mu powiedzieć już dawno .Układałam w swojej głowie miliony scenariuszy, myślałam co mam powiedzieć, jakich słów użyć, ale gdy tylko nadarzała się okazja.. ja po prostu nie mogłam wyrzucić z siebie żadnego słowa. W myślach mówiłam sobie 'weź się w garść, powiedz mu, jak nie teraz to kiedy? później będzie za późno', lecz mimo tego nie umiałam zacząć a teraz.. teraz to już za późno, nie wykorzystałam tych momentów, kiedy jeszcze miałam szanse żeby coś naprawić, nie umiałam powiedzieć mu o tym co czuję. Nie daruję sobie tego, a teraz jego wzrok skierowany jest w stronę innej.. przegrałam .

Potrzebowała Go  ale nie potrafiła... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Potrzebowała Go, ale nie potrafiła walczyć o ludzi, po prostu.

Tęskniłam  godząc się na Jego... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Tęskniłam, godząc się na Jego obojętność. Może wolałam sama podpalać ostatni żar nadziei, niż uświadomić sobie, że w Jego życiu nie ma dla mnie miejsca. Tkwiąc tak w bezustannej niepewności, traciłam siebie, nie zyskując Jego..

Każda chwila ma swój koniec.... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o Ciebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV