głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa mimo tego że poukładałam sobie wszystko po tym jak odszedłeś to zawsze gdzieś byłeś dla mnie ważny. czułam coś do Ciebie.. może nie tak mocno jak teraz ale na p

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
mimo tego że poukładałam sobie wszystko po tym jak odszedłeś to zawsze gdzieś byłeś dla mnie ważny. czułam coś do Ciebie.. może nie tak mocno jak teraz ale na pewno Ci
mimo tego  że poukładałam sobie... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

mimo tego, że poukładałam sobie wszystko po tym jak odszedłeś, to zawsze gdzieś byłeś dla mnie ważny. czułam coś do Ciebie.. może nie tak mocno jak teraz, ale na pewno Cie kochałam.

To  że mi na nim zależy chciałam... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

To ,że mi na nim zależy chciałam mu powiedzieć już dawno .Układałam w swojej głowie miliony scenariuszy, myślałam co mam powiedzieć, jakich słów użyć, ale gdy tylko nadarzała się okazja.. ja po prostu nie mogłam wyrzucić z siebie żadnego słowa. W myślach mówiłam sobie 'weź się w garść, powiedz mu, jak nie teraz to kiedy? później będzie za późno', lecz mimo tego nie umiałam zacząć a teraz.. teraz to już za późno, nie wykorzystałam tych momentów, kiedy jeszcze miałam szanse żeby coś naprawić, nie umiałam powiedzieć mu o tym co czuję. Nie daruję sobie tego, a teraz jego wzrok skierowany jest w stronę innej.. przegrałam .

Potrzebowała Go  ale nie potrafiła... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Potrzebowała Go, ale nie potrafiła walczyć o ludzi, po prostu.

Tęskniłam  godząc się na Jego... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Tęskniłam, godząc się na Jego obojętność. Może wolałam sama podpalać ostatni żar nadziei, niż uświadomić sobie, że w Jego życiu nie ma dla mnie miejsca. Tkwiąc tak w bezustannej niepewności, traciłam siebie, nie zyskując Jego..

Każda chwila ma swój koniec.... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Każda chwila ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz szacunku do samego siebie. Niech teraz ktoś zawalczy o Ciebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś..

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już ja lecz my . Liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim ostatnią.

Nagle  tak po kilku latach... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Nagle, tak po kilku latach nieobecności znowu stanął w moich drzwiach. Twierdził, że wrócił, by oddać mi kilogramy wspomnień, które niegdyś zawłaszczył sobie na własność, a które teraz są zbędnym ciężarem i zrzeka się prawa do nich. Na koniec wyciągnął dłoń i cichym szeptem oznajmił: 'Zbyt długo należało do mnie, dlatego dziś Ci je zwracam. Zwracam Ci twoje serce. Już ledwo bijące, jednak wciąż wypełnione miłością'.

Upadłem  to nie było śmieszne... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Upadłem, to nie było śmieszne Nadal wiem, że w upadku najgorsza jest świadomość przez co się upada.

Od kłamstwa  do wielu kłamstw... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Od kłamstwa, do wielu kłamstw - różne oblicza Dla niektórych kłamstwo, to już nie wiem, sposób życia.

Pamiętam nie jeden dzień i nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Pamiętam nie jeden dzień i nie jeden moment Nie jeden krok i nie jeden kilometr Czas płynie, jednych łącząc, drugich dzieląc Wszystko pamiętam choć tyle czasu upłynęło.

Nigdy nie będzie tak jak kiedyś... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Nigdy nie będzie tak jak kiedyś, racja.

Wszystko pamiętam choć tyle czasu... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Wszystko pamiętam choć tyle czasu upłynęło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV