głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy że od tej pory nie liczy się już ja lecz my . Liczą się wspólne potrzeby wspólne plany wspólne marzenia ws

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy że od tej pory nie liczy się już ja lecz my . Liczą się wspólne potrzeby wspólne plany wspólne marzenia wszys
Jeżeli dwoje ludzi decyduje się... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już ja lecz my . Liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. Z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. I nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną, a przede wszystkim ostatnią.

Nagle  tak po kilku latach... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 października 2013

Nagle, tak po kilku latach nieobecności znowu stanął w moich drzwiach. Twierdził, że wrócił, by oddać mi kilogramy wspomnień, które niegdyś zawłaszczył sobie na własność, a które teraz są zbędnym ciężarem i zrzeka się prawa do nich. Na koniec wyciągnął dłoń i cichym szeptem oznajmił: 'Zbyt długo należało do mnie, dlatego dziś Ci je zwracam. Zwracam Ci twoje serce. Już ledwo bijące, jednak wciąż wypełnione miłością'.

Upadłem  to nie było śmieszne... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Upadłem, to nie było śmieszne Nadal wiem, że w upadku najgorsza jest świadomość przez co się upada.

Od kłamstwa  do wielu kłamstw... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Od kłamstwa, do wielu kłamstw - różne oblicza Dla niektórych kłamstwo, to już nie wiem, sposób życia.

Pamiętam nie jeden dzień i nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Pamiętam nie jeden dzień i nie jeden moment Nie jeden krok i nie jeden kilometr Czas płynie, jednych łącząc, drugich dzieląc Wszystko pamiętam choć tyle czasu upłynęło.

Nigdy nie będzie tak jak kiedyś... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Nigdy nie będzie tak jak kiedyś, racja.

Wszystko pamiętam choć tyle czasu... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Wszystko pamiętam choć tyle czasu upłynęło.

Żyjemy każdym dniem  jakby miał... teksty

tyskaaaaa dodano: 25 października 2013

Żyjemy każdym dniem, jakby miał być ostatnim.

Jestem pewna  że zatęsknisz. Może... teksty

tyskaaaaa dodano: 24 października 2013

Jestem pewna, że zatęsknisz. Może to będzie tylko chwila, moment, ułamek sekundy.. ale zatęsknisz – wiem to. Wtedy przed oczami zobaczysz każdy mój uśmiech, każdą łzę, każdą chwilę spędzoną razem. Zatęsknisz.

A może po prostu daj mu zatęsknić.... teksty

tyskaaaaa dodano: 24 października 2013

A może po prostu daj mu zatęsknić. Przy okazji sama możesz umrzeć z tęsknoty, ale spróbuj. Przekonaj się ile to wszystko dla niego znaczy. Nie rób nic. Nie dzwoń, nie pisz, nie dawaj znaku życia. Nie sprawdzaj obsesyjnie czy przypadkiem koło jego imienia nie zaświeciła się zielona kropka. Wyłącz się. Odetnij od otoczenia. Poczekaj. Jeżeli nie będziesz musiała czekać zostaniesz najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. A jeżeli się nie doczekasz, to zrobisz najmądrzejszy z możliwych kroków- zaczniesz się odzwyczajać i ból potrwa krócej.

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo... teksty

tyskaaaaa dodano: 24 października 2013

I co mam Ci napisać? Że tak bardzo tęsknie? Że analizuję wszystkie wspólne chwile? Że tak bardzo mi brakuje czasów,, kiedy udawałam obrażoną, a Ty bez słowa przytulałeś mnie najmocniej jak umiałeś i czekałeś, aż mi przejdzie? Że wciąż powtarzam sobie w głowie nasze ostatnie zdania? Że żałuję tego, co się stało że... że Cię kocham?

Szli całą paczką. Śmiała się... teksty

tyskaaaaa dodano: 24 października 2013

Szli całą paczką. Śmiała się, wygłupiała i nawet o nim nie pomyślała. Doszli do stałej miejscówki. Siedział. Siedział ze swoją laleczką na kolanach. Gładził ją po włosach, przytulał. Jej serce na chwilę stanęło, by po paru sekundach zacząć bić oszalałym rytmem. Odwróciła się i poszła za róg budynku. Nagle ktoś ją objął. 'Ej, siostra. Przecież dasz radę.' Pokręciła przecząco głową. 'To chociaż jemu pokaż, że jest inaczej. Pokaż, że jesteś silną dziewczynką.' Przetarła oczy. Uśmiech rozświetlił jej twarz i wyszła zza rogu, trzymając się kurczowo bluzy przyjaciela.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV