głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa A kiedy go spotkasz nie daj po sobie poznać że tęskniłaś. Nie pozwól zaszklić się oczom. Odepchnij jego dłoń gdy Cię za nią złapie. Bądź zdecydowana. Przypomnij

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
A kiedy go spotkasz nie daj po sobie poznać że tęskniłaś. Nie pozwól zaszklić się oczom. Odepchnij jego dłoń gdy Cię za nią złapie. Bądź zdecydowana. Przypomnij sob
A kiedy go spotkasz nie daj po sobie... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 października 2013

A kiedy go spotkasz nie daj po sobie poznać, że tęskniłaś. Nie pozwól zaszklić się oczom. Odepchnij jego dłoń, gdy Cię za nią złapie. Bądź zdecydowana. Przypomnij sobie chwile, gdy przez niego płakałaś. Zaciśnij pięści i przejdź obok niego zupełnie obojętnie.

owszem  nie jestem idealna. nie mam... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 października 2013

owszem, nie jestem idealna. nie mam cudownego uśmiechu, który onieśmiela każdego kolesia - za to mam ten jedyny wyjątkowy, który tak bardzo lubisz. nie mam przepięknych oczu, za to mam w nich taką głębie, że potrafisz się w nie wpatrywać pół godziny, bez przerwy. nie zachowuję spokoju w dziwnych sytuacjach - krzyczę, ale w taki sposób, po którym Ty za chwilę słodko mnie przepraszasz. nie gram na żadnym instrumencie, za to doskonale gram Tobie na nerwach. jestem całkowicie inna niż te wszystkie panny, ale wystarczająca dobra by zatrzymać Cię przy sobie.

To nie jest takie proste zapominać o... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 października 2013

To nie jest takie proste zapominać o ludziach, o wspomnieniach, o tych pieprzonych nadziejach, które mi narobiłeś i o tym wszystkim co nas łączyło.

Właśnie w tej sekundzie ktoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 października 2013

Właśnie w tej sekundzie ktoś umarł. W tej sekundzie ktoś się narodził. W tej sekundzie ktoś walczy o coś, co ma każdy z nas, coś co jest tak naprawdę najważniejsze - życie. Przyznaj się, czekasz na coś, co tak naprawdę nigdy się nie wydarzy. Przyznaj się, że nie umiesz docenić tego, na co właśnie patrzysz. Nie umiesz zadbać o siebie, a tym bardziej o drugiego człowieka. Pogłębiająca się rana na Twoim sercu mogłaby być zaszyta, gdybyś tylko chciał. Uważnie spójrz na swoje odbicie w lustrze i zadaj sobie pytanie - czy jesteś szczęśliwy? Zwolnij, zastanów się i żyj chwilą. Ciesz się każdą sekundą, jakby to była ostatnia.

Człowiek pozbiera się ze... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Śnieg to spadające marzenia ludzi... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

Śnieg to spadające marzenia ludzi, nie spełnione marzenia. A więc rusz dupę i zrób wszystko żeby akurat twoje marzenie nie spadło. Bo jak spadnie to już nic z tym nie zrobisz.

To już koniec bejbe  skończyło... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

To już koniec bejbe, skończyło się love story.

Chciałabym do ciebie napisać  tak... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

Chciałabym do ciebie napisać, tak po prostu, wziąć do ręki telefon, wybrać twój numer, który jest mi dobrze znany i wystukać na klawiaturze zwykłe 'siema, co tam? '. Chciałabym po prostu poczuć się tak jak kiedyś, kiedy jeszcze byliśmy razem. Dowiedzieć się co tam u ciebie słychać, czy u ciebie wszystko wporządku, czy dobrze ci się układa w związku i czy jesteś z nią szczęśliwy. Chcę to wszystko wiedzieć, ale boję się. Boję się do ciebie napisać. Sama zresztą nie wiem czemu. Moze dla tego, że pomyślisz 'boże, po co do mnie napisała' albo rzucisz jakąś skwaszoną minę, kiedy zobaczysz sms ode mnie albo po prostu nie odpiszesz. Dlatego nie napiszę do ciebie. Chociaż bardzo bym chciała.

Brakuje mi go. Brakuje mi rozmów z... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

Brakuje mi go. Brakuje mi rozmów z nim, uśmiechu oraz humoru, który u mnie wywoływał. Tęsknie za nim. Za jego oczami, a nawet pocałunkiem. Ale co z tego? Przecież on nie tęskni, nie brakuje mu mnie.

Zadzwonił. Był środek nocy.... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

Zadzwonił. Był środek nocy. Czekałam na ten telefon od 2 lat. Nie miałam już zapisanego jego nr bo po co? Przecież zdecydowaliśmy oboje, że znikniemy ze swojego życia raz na zawsze. Ucieszona odebrałam. Odezwała się jego mama. -Kochanie [tak zawsze do mnie mówiła] Kacper zmarł. Rozpłakałam się. Następnego dnia spotkałam się z nią. Dała mi list, w którym pisało " Byłaś całym moim światem. Pamiętasz ostatni dzień? Wiedziałem jak bardzo mnie już to wciągnęło. Bałem się przestać. Musiałem pozwolić Ci odejść. Udawać, że tego potrzebuję. Wiedz, że teraz będę pilnować Cię z góry. Musiałem to zrobić. Ten ostatni raz. Za Ciebie. Wybacz. Kocham Cię najmocniej Twój Kacper.

Skłamałabym powiedziawszy że o nim... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

Skłamałabym powiedziawszy że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie. Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach. Często łapie się również na tym, że wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie, ale wiem że to nie możliwe żebym ją w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie. Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi, kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy. Kiedy poczuję zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię. Ciągle bliskie i ukochane.

Żadne z nas nie wymaże z pamięci... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego, co było. To wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy, bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem. Może nie jednym z najlepszych, ale na pewno ważniejszym od pozostałych.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV