głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Zapomnieliśmy sobie powiedzieć ile dla siebie znaczyliśmy jak bardzo byliśmy sobie potrzebni jak bardzo nie poradzimy sobie bez siebie jak bardzo osobno jesteśm

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Zapomnieliśmy sobie powiedzieć ile dla siebie znaczyliśmy jak bardzo byliśmy sobie potrzebni jak bardzo nie poradzimy sobie bez siebie jak bardzo osobno jesteśmy nies
Zapomnieliśmy sobie powiedzieć ile... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Zapomnieliśmy sobie powiedzieć ile dla siebie znaczyliśmy, jak bardzo byliśmy sobie potrzebni, jak bardzo nie poradzimy sobie bez siebie, jak bardzo osobno jesteśmy nieszczęśliwi, jak bardzo nam siebie będzie brakowało i jak bardzo bez siebie będziemy znaczyli mniej niż nic

Ludzie potrafią zapomnieć o tych... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Ludzie potrafią zapomnieć o tych, dla których byli wszystkim, a nie mogą wybić sobie z głowy kogoś, dla kogo nigdy nic nie znaczyli.

o to właśnie w tym wszystkim chodzi... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

o to właśnie w tym wszystkim chodzi, na początku ma boleć, łzy, krew i próby samobójcze mają dać Ci do zrozumienia, że życie w każdej chwili może z Tobą tak po prostu wygrać. i właśnie wtedy kiedy ono pokłada Cię po raz kolejny na glebę, Ty musisz wstać choć nie wiem jak cholernym wyczynem by to było, wstać i uświadomić sobie, że jest jeszcze wiele rzeczy, które mogą cieszyć, że jest wiele osób, którym zależy. z uniesioną głową ku górze iść przed siebie, nie dając życiu kolejnej satysfakcji z wygranej, i już nigdy nie popełnić tego samego błędu, już nigdy więcej nie cierpieć tak samo.

Nawet jeśli znikniesz  tak po prostu... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Nawet jeśli znikniesz, tak po prostu, z dnia na dzień, z minuty na minutę, zawsze będziesz w moim sercu. Nawet, jeśli między nami pojawi się huragan słów, które wszczepią się w nasze tkanki sprawiając ból, Ty zawsze będziesz główną i przewodnią myślą w moim umyśle. Nawet jeśli nie będziesz chciał mnie znać, będziesz mówił, że to nie to, że nasz związek jest pomyłką, a ja byłam tylko błędem, nie będę miała Ci tego za złe. Pewnie pomyślisz sobie 'Dziwna' i odejdziesz, ale wiedz, że gdyby nie Ty, wciąż ukywałabym się w cieniu, nie miałabym odwagi pokazać światu uczuć, które tak długo w sobie tłumiłam. Mogę Cię znienawidzić tak jak Ty mnie, jednak zawsze kochać Cię będę bardziej. Paradoks za paradoksem, który sprawił, że miłość zaczęła wypiętrzać się przed moimi stopami, a ja, małymi kroczkami będę wspinać się na tą górę, która na każdym kroku, szykować nam będzie nowe niespodzianki.

Czuję się totalnie beznadziejna  bo... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Czuję się totalnie beznadziejna, bo tak cholernie marnuje swoje życie. Bo kocham kogoś, kogo w ogóle już nie obchodzę. Bo czekam na coś, co nigdy się nie wydarzy. Bo żyje naiwną nadzieją, bo tęsknię zupełnie niepotrzebnie, bo ciągle jestem smutna, bo za dużo płaczę. Bo chciałam być szczęśliwa, właśnie z nim.

Zapomnisz o mnie. Jestem pewna  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Zapomnisz o mnie. Jestem pewna, że szybko tego dokonasz, że zapomnisz o wyjątkowych chwilach, których żadne z nas nigdy już nie doświadczy. Zapomnisz, jak się o Ciebie martwiłam, jak prosiłam żebyś nie pił, jak prosiłam oto żebyś przyjechał. Chciałam Cię mieć przy sobie, chciałam móc spojrzeć w Twoje oczy, poczuć Twój zapach. Uniemożliwiałeś mi to, choć tak bardzo tego pragnęłam. Chciałam być tylko Twoja, tylko dla Ciebie, i tylko z Tobą. Jednym słowem przekreśliłeś jebane uczucie, którego tak bardzo mi brak.

Miałaś tak kiedyś  że płakałaś... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Miałaś tak kiedyś, że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś, że odwracałaś wzrok, kiedy szedł obok Ciebie? Że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? Że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć, że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki, z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? Nie? To nie pieprz mi że czas leczy rany.

Nadal jestem tą samą osobą. Mimo... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Nadal jestem tą samą osobą. Mimo, że nie oczekuję na Twój powrót, ani nie łudzę się, że jeszcze Cię zobaczę. To czego doświadczyłam, czego razem doświadczaliśmy nigdy nie zostanie wymazane. Przenigdy nie będę nawet starała się pozbyć tej najpiękniejszej egzystencji życia, które wtedy dzieliłam z Tobą. Uwierzyłam tylko w prawdopodobieństwo wcielenia wspomnień w rzeczywistość. Jest znikome, więc odpuściłam. Ty bądź szczęśliwy nadal. Ja tym czasem zatopię się w tamtych chwilach, zapomnę, że żyję i przez dłuższy czas spróbuję cieszyć się przeszłym pięknem Twojego uśmiechu.

Nikt nie jest w stanie od tego uciec... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Nikt nie jest w stanie od tego uciec, czy pozbawić się myśli krążących wokół tego problemu. To bolesne, a każda wykonywana czynność utwierdza nas coraz bardziej w przekonaniu, że wszystko jest pozbawione sensu. Odepchnięcie. A dokładniej strach przed odepchnięciem. To on tworzy ten chaos w naszej głowie i czyni z nas pozbawione uczuć istoty, które nie będą w stanie już nigdy więcej pokochać? Każdy odczuwa to inaczej. Ale każdy zraniony człowiek ma wyimaginowaną blokadę nie pozwalającą zaufać po raz kolejny.

Nie zdajesz sobie sprawy  że brak... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Nie zdajesz sobie sprawy, że brak drugiej osoby może Cię doprowadzić do takiego stanu, że jeszcze za życia zaczniesz kopać sobie grób.

Bo miłość to świadomość  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Bo miłość to świadomość, że jest się kimś najważniejszym. To życie z kimś, kto przytrzyma za rękę, gdy ziemia się zatrzęsie, a nie z kimś, kto sam co chwila będzie wywoływał trzęsienie ziemi . Miłość to siła, która nierozerwalnie łączy, spaja w jedno i nie pozwala wypowiadać słów, które tak bardzo ludzi dzielą. Bo miłość to niemożność wyobrażenia sobie życia bez tej osoby.

może nie wyglądam jakbym posiadała... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

może nie wyglądam jakbym posiadała uczucia, ale mi też zdarza się tęsknić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV