głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Mogę tęsknić płakać całe noce krzyczeć rwać włosy z głowy być cierpliwa czekać ale pod warunkiem że mam na co. Czasami stajemy przed lustrem patrzymy w swoje oc

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Mogę tęsknić płakać całe noce krzyczeć rwać włosy z głowy być cierpliwa czekać ale pod warunkiem że mam na co.
Mogę tęsknić  płakać całe noce... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Mogę tęsknić, płakać całe noce, krzyczeć, rwać włosy z głowy, być cierpliwa, czekać, ale pod warunkiem, że mam na co.

Czasami stajemy przed lustrem... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Czasami stajemy przed lustrem, patrzymy w swoje oczy i nagle zauważamy, że ich kolor niespodziewanie wyblakł, a one same stały się dziwnie puste. Lodowate spojrzenie przyprawia o ciarki na plecach.

Z czasem zauwazysz  że już na jego... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Z czasem zauwazysz, że już na jego widok nie szaleje ci serce. Z czasem zrozumiesz, że z każdym wypowiedzianym słowem cię ranił. Z czasem zrozumiesz,że potrafił tylko pięknie kłamać. Z czasem... z czasem uwolnisz swoje serce z pod jego uroku i wiązanki słów, którymi cię codziennie karmił, które doprowadziły do uzależnienia, które zatruły twoje serce. Z czasem zapomnisz.

Prawdopodobnie nie jestem jak Twoi... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Prawdopodobnie nie jestem jak Twoi znajomi. Nie chodzę w nocy od klubu do klubu, nie pije hektolitrów alkoholu, nie wychodzę codzien do parku by pić. Wiem, jestem nerwowa i często mówię coś czego później żałuje. Ale nie jestem mściwa, nie chce nikomu na siłę zniszczyć życia, ani nie szukam problemu tam gdzie go nie ma. I kocham Cię, choć pewnie nie chcesz już tego słyszeć. Ale nie jestem idealna, ty zresztą też nie, nikt nie jest. Ja po prostu kocham wbrew swojej woli.

To głupie tęsknić za kimś kogo... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

To głupie tęsknić za kimś kogo już naprawdę straciliśmy, a pozostały tylko wiadomości w telefonie które tak ciężko się kasuje.

Bo w życiu każdej kobiety... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Bo w życiu każdej kobiety przychodzi czas, że chce pobiec z płaczem do taty siedzącego w ogromnym fotelu i powiedzieć, że ten oto mężczyzna zrobił jej ała na sercu. A on podmucha, pocałuje i powie, że znajdzie gówniarza.

A może po prostu daj Mu zatęsknić.... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

A może po prostu daj Mu zatęsknić. Przy okazji sama możesz umrzeć z tęsknoty, ale spróbuj. Przekonaj się ile to wszystko dla Niego znaczy. Nie rób nic. Nie dzwoń, nie pisz, nie dawaj znaku życia. Nie sprawdzaj obsesyjnie czy przypadkiem koło Jego imienia nie zaświeciła się zielona kropka. Wyłącz się. Odetnij od otoczenia. Poczekaj. Jeżeli nie będziesz musiała czekać zostaniesz najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. A jeżeli się nie doczekasz, to zrobisz najmądrzejszy z możliwych kroków- zaczniesz się odzwyczajać i ból potrwa krócej.

Kiedyś myślałam  ze jestem silna... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Kiedyś myślałam, ze jestem silna, że potrafię być obojętna i traktować innych tak jak oni traktują mnie. Nie myślałam, że jeden człowiek może rozjebać na malutkie kawałeczki, które zaraz po złożeniu znów gubię. Nie pokazuję jak bardzo zmienił mnie czas, ludzie, sekundy, minuty, ON. Najlepsze jest to, że staram się być oparciem dla innych a sama nie radzę sobie z własnym życiem. Gubię się, zapadam w cholerny mrok w którym istnieją tylko ślepe uliczki bez możliwości ucieczki. Ale gdzieś tam w mojej własnej podświadomości i w mięśniu nazywanym sercem, istnieje drobna iskierka nadziei, nadziei na lepsze jutro.

Człowiek  który za czymś mocno... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Człowiek, który za czymś mocno tęskni nie jest świadomy tego co się z nim dzieje.

Odpuść sobie kurwa! podnieś... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Odpuść sobie kurwa! podnieś głowę w górę i miń go obojętnie, to go bardziej zaboli niż słowa.

W jednej chwili pęka Ci serce  kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

W jednej chwili pęka Ci serce, kiedy zrozumiesz, że w życiu osoby którą kochasz, nie ma już dla Ciebie miejsca.

Nie przestajemy tęsknić. Mimo... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Nie przestajemy tęsknić. Mimo upływu czasu, zanikających wspomnień. Uczymy się jedynie żyć z tęsknotą. Wierzyć, że już jej nie ma.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV