głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Bo o prawdziwej miłości nie zapomnisz przez tydzień miesiąc rok. Nie zapomnisz nigdy. To zawsze będzie żyło w Tobie. A jedno spojrzenie czy słowo przywróci cale

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Bo o prawdziwej miłości nie zapomnisz przez tydzień miesiąc rok. Nie zapomnisz nigdy. To zawsze będzie żyło w Tobie. A jedno spojrzenie czy słowo przywróci cale szc
Bo o prawdziwej miłości nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 października 2013

Bo o prawdziwej miłości nie zapomnisz przez tydzień, miesiąc, rok. Nie zapomnisz nigdy. To zawsze będzie żyło w Tobie. A jedno spojrzenie czy słowo przywróci cale szczęście, które związane było z Nim. Lecz On nie będzie już pamiętał, jak miałaś na imię.

  Co się dzieje z człowiekiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 października 2013

- Co się dzieje z człowiekiem, który traci kogoś lub coś na czym mu zależy? - Nic. Zupełnie nic. Przecież je śniadanie, bierze prysznic, uczy się, może nawet czasem się uśmiechnie. Problem w tym, że żadna z tych czynności nie ma dla niego sensu.

nie potrafiła zasnąć  gdy nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

nie potrafiła zasnąć, gdy nie napisał sms'a o treści 'dobranoc, skarbie'. nie potrafiła się uśmiechać w ciągu dnia, gdy nie napisał : 'dobrego dnia kochanie'. teraz już nie dostaje żadnych sms'ów. porzucił ją. aby pisać takie wiadomości do innej. a ona spędza bezsenne noce z samą sobą i zamiast uśmiechać się co dnia - krzyczy wewnętrznie z rozpaczy.

Największy ból mogą nam zadać... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Największy ból mogą nam zadać tylko osoby najbardziej kochane. Najgorszy, bo zaczajony, zaskakujący wróg to ten , który jest najbliżej ciebie.

każda łza   która spłynęła po... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

każda łza , która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła . tylko czy tych cholernych łez musiało być tak dużo , żeby się wreszcie nauczyła żyć?

Nie mów mi że rozumiesz  bo to nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Nie mów mi że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące części, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach, i to nie Ty tak cholernie przywiązujesz się do ludzi!

I czasami mam takie dni  że zaraz po... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

I czasami mam takie dni, że zaraz po przebudzeniu szukam telefonu pod poduszką by Ci napisać dzień dobry i opowiedzieć co mi się śniło. albo gdy zbliża się noc - wystukuję na klawiaturze "słodkich snów skarbie" albo gdy po ciężkim dniu szkoły mam ochotę Ci opowiedzieć co się działo na każdym przedmiocie z osobna i jak ciekawe były przerwy. ale Ciebie już nie ma. przynajmniej nie dla mnie.

Mam w głowie nadmiar myśli... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Mam w głowie nadmiar myśli, których nie umiem uporządkować w żaden sposób. Wkurzają mnie bo nie dają mi spać, bo nie pozwalają się skupić bo nie dają nawet minuty spokoju.

Mogę tęsknić  płakać całe noce... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Mogę tęsknić, płakać całe noce, krzyczeć, rwać włosy z głowy, być cierpliwa, czekać, ale pod warunkiem, że mam na co.

Czasami stajemy przed lustrem... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Czasami stajemy przed lustrem, patrzymy w swoje oczy i nagle zauważamy, że ich kolor niespodziewanie wyblakł, a one same stały się dziwnie puste. Lodowate spojrzenie przyprawia o ciarki na plecach.

Z czasem zauwazysz  że już na jego... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Z czasem zauwazysz, że już na jego widok nie szaleje ci serce. Z czasem zrozumiesz, że z każdym wypowiedzianym słowem cię ranił. Z czasem zrozumiesz,że potrafił tylko pięknie kłamać. Z czasem... z czasem uwolnisz swoje serce z pod jego uroku i wiązanki słów, którymi cię codziennie karmił, które doprowadziły do uzależnienia, które zatruły twoje serce. Z czasem zapomnisz.

Prawdopodobnie nie jestem jak Twoi... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Prawdopodobnie nie jestem jak Twoi znajomi. Nie chodzę w nocy od klubu do klubu, nie pije hektolitrów alkoholu, nie wychodzę codzien do parku by pić. Wiem, jestem nerwowa i często mówię coś czego później żałuje. Ale nie jestem mściwa, nie chce nikomu na siłę zniszczyć życia, ani nie szukam problemu tam gdzie go nie ma. I kocham Cię, choć pewnie nie chcesz już tego słyszeć. Ale nie jestem idealna, ty zresztą też nie, nikt nie jest. Ja po prostu kocham wbrew swojej woli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV