głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Zakończenie pewnych rozdziałów w życiu bywa czasem bolesne. Uważasz że jest słaba bo po jej policzkach spływają łzy. Lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego r

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Zakończenie pewnych rozdziałów w życiu bywa czasem bolesne.
Zakończenie pewnych rozdziałów w... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Zakończenie pewnych rozdziałów w życiu bywa czasem bolesne.

Uważasz  że jest słaba  bo po jej... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Uważasz, że jest słaba, bo po jej policzkach spływają łzy. Lecz ta sama dziewczyna budzi się każdego ranka chociaż wie, że będzie to kolejny pusty dzień. Uśmiecha się, chociaż jej serce rozdziera się z bólu. Żyje, chociaż każdego wieczora pragnie śmierci. Nie wiedziałeś o tym? No właśnie, jest silniejsza niż myślisz.

Dałam sobie z nim spokój  nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Dałam sobie z nim spokój, nie wracam, nie piszę, nie dzwonię. Mimo tego myślę, bo tego nie umiem opanować. Płaczę, bo tego nie umiem powstrzymać. Martwię się, bo to silniejsze ode mnie. Kocham, bo przecież serca sobie nie wyrwę.

Smutek smutek  tylko smutek  wciąż... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Smutek smutek, tylko smutek, wciąż smutek. już mam wrażenie, że jest okej, że mam szczęście blisko siebie, lecz po chwili okazuje się, że to był jedynie kolejny podstęp losu, który nie wiedzieć czemu bez przerwy ze mnie kpi. i znowu wraca smutek smutek, tylko smutek i wciąż smutek. boję się, że zawsze już tak będzie.

A Teraz pójdę sobie zrobić... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

A Teraz pójdę sobie zrobić herbatę, bo usycham z niezdecydowania,zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Zadzwoniłabym do Ciebie i... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Zadzwoniłabym do Ciebie i powiedziałabym Ci jak się teraz czuję. Ale płynące po policzkach łzy i zaciśnięte gardło nie pozwalają na taki hardcorowy wyczyn. W słuchawce usłyszał byś tylko cichy płacz.

Mam tylko nadzieję  że zapomnę tak... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Mam tylko nadzieję, że zapomnę tak szybko, jak Ty zapomniałeś o mnie.

Przechodziłam dziś 6 razy na... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Przechodziłam dziś 6 razy na czerwonym i kurwa nikt nawet nie zatrąbił, nikt nie zapiszczał oponami, nikt nawet nie musiał wyhamować, a o jakimś małym potrąceniu to już w ogóle nie było co marzyć. Szkoda...

Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Tak... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Tak jak wszyscy inni budzę się każdego ranka i chodzę spać każdego wieczoru. Tak jak wszyscy inni czuję. Tak jak wszyscy inni cierpię. Tak jak wszyscy inni szukam szczęścia. Tak jak wszyscy inni po prostu żyję.

Ludzie płaczą na wiele różnych... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Ludzie płaczą na wiele różnych sposobów: jedni głośno, trzymając za ręce albo przytulając kogoś innego, inni po cichu, tłumiąc dźwięki, zwinięci w kłębek. Jeszcze inni po prostu siedzą i patrzą przed siebie niewidzącymi oczami, a łzy spływają im po policzkach. płacz bardzo oczyszcza. W pewnym sensie czuję się po nim lepiej - albo raczej nie lepiej, ale do pewnego stopnia czyściej. Oczyszczona i wykończona

Jeżeli chłopak płacze z Twojego... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Jeżeli chłopak płacze z Twojego powodu, to znaczy, że jesteś dla niego warta więcej niż cały świat. Jeżeli chłopak patrząc Ci głęboko w oczy delikatnie się uśmiecha, to znaczy, że jest przy Tobie szczęśliwy. Jeśli chłopak jest w stanie odpuścić sobie kolegów, mecz i imprezę, żeby do Ciebie przyjść, to znaczy, że jesteś dla niego najważniejsza. Jeżeli taki chłopak mówi Ci, że Cię kocha, to wiedz, że to jest najprawdziwsza prawda, i że odnalazłaś skarb.

Jak się czuję? Sama nie wiem jakoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Jak się czuję? Sama nie wiem jakoś dziwnie. Potrafię patrzeć w jeden punk bez przerwy, a zaraz potem płynie mi łza.. Żałuję, że umiem przywiązać się do człowieka, że każdy gest ma dla mnie znaczenie. Wolałabym nie brać pewnych rzeczy do siebie, nie wiem jak mam się nauczyć aby nie być taką naiwną jaką jestem. Mówię sobie, że przecież to nic takiego, że pewne rzeczy nie mają znaczenia ale to nic nie daje, bo to siedzi we mnie gdzieś głęboko. Wiem, że może mówię od rzeczy, że nie wszystko da się zrozumieć co teraz piszę, że to jest bez sensu ale jakoś tak się czuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV