głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Przechodziłam dziś 6 razy na czerwonym i kurwa nikt nawet nie zatrąbił nikt nie zapiszczał oponami nikt nawet nie musiał wyhamować a o jakimś małym potrąceniu t

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Przechodziłam dziś 6 razy na czerwonym i kurwa nikt nawet nie zatrąbił nikt nie zapiszczał oponami nikt nawet nie musiał wyhamować a o jakimś małym potrąceniu to ju
Przechodziłam dziś 6 razy na... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Przechodziłam dziś 6 razy na czerwonym i kurwa nikt nawet nie zatrąbił, nikt nie zapiszczał oponami, nikt nawet nie musiał wyhamować, a o jakimś małym potrąceniu to już w ogóle nie było co marzyć. Szkoda...

Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Tak... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Tak jak wszyscy inni budzę się każdego ranka i chodzę spać każdego wieczoru. Tak jak wszyscy inni czuję. Tak jak wszyscy inni cierpię. Tak jak wszyscy inni szukam szczęścia. Tak jak wszyscy inni po prostu żyję.

Ludzie płaczą na wiele różnych... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Ludzie płaczą na wiele różnych sposobów: jedni głośno, trzymając za ręce albo przytulając kogoś innego, inni po cichu, tłumiąc dźwięki, zwinięci w kłębek. Jeszcze inni po prostu siedzą i patrzą przed siebie niewidzącymi oczami, a łzy spływają im po policzkach. płacz bardzo oczyszcza. W pewnym sensie czuję się po nim lepiej - albo raczej nie lepiej, ale do pewnego stopnia czyściej. Oczyszczona i wykończona

Jeżeli chłopak płacze z Twojego... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Jeżeli chłopak płacze z Twojego powodu, to znaczy, że jesteś dla niego warta więcej niż cały świat. Jeżeli chłopak patrząc Ci głęboko w oczy delikatnie się uśmiecha, to znaczy, że jest przy Tobie szczęśliwy. Jeśli chłopak jest w stanie odpuścić sobie kolegów, mecz i imprezę, żeby do Ciebie przyjść, to znaczy, że jesteś dla niego najważniejsza. Jeżeli taki chłopak mówi Ci, że Cię kocha, to wiedz, że to jest najprawdziwsza prawda, i że odnalazłaś skarb.

Jak się czuję? Sama nie wiem jakoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Jak się czuję? Sama nie wiem jakoś dziwnie. Potrafię patrzeć w jeden punk bez przerwy, a zaraz potem płynie mi łza.. Żałuję, że umiem przywiązać się do człowieka, że każdy gest ma dla mnie znaczenie. Wolałabym nie brać pewnych rzeczy do siebie, nie wiem jak mam się nauczyć aby nie być taką naiwną jaką jestem. Mówię sobie, że przecież to nic takiego, że pewne rzeczy nie mają znaczenia ale to nic nie daje, bo to siedzi we mnie gdzieś głęboko. Wiem, że może mówię od rzeczy, że nie wszystko da się zrozumieć co teraz piszę, że to jest bez sensu ale jakoś tak się czuję.

Każdy z nas ma takie dni kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Każdy z nas ma takie dni kiedy opiera się o lodowatą ścianę w ręce trzymając chłodną już herbatę. Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwilę, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to że w to wierzymy. Że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei ze to kiedyś powróci.

Najgorzej jest jak człowiek siedzi... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Najgorzej jest jak człowiek siedzi sam w nocy i się zastanawia. Nawet jeśli przez większość czasu jest dobrze, to wieczorem zawsze ma wrażenie, że coś jest nie tak.

Zależy Ci na czymś? Walcz. Wstawaj... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Zależy Ci na czymś? Walcz. Wstawaj i nigdy się nie poddawaj. Nie ma celu, którego nie jesteś w stanie osiągnąć i marzenia, którego nie możesz spełnić. Nawet jeśli wydaje Ci się, że to już koniec, nie przestawać wierzyć - to właśnie wytrwałym życie daję szansę.

w końcu nachodzi wieczór  kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

w końcu nachodzi wieczór, kiedy jest Ci wszystko jedno. nie zmywając makijażu w mokrym od deszczu ubraniu kładziesz się na podłodze i zasypiasz, wtulając się w dywan. nazajutrz budzisz się między jedną a drugą nogą od stołu i jedynym Twoim życiowym celem jest znalezienie zapalniczki, a następnie ponowne zaśnięcie tym razem w objęciach nikotynowego dymu. zasnąć i się więcej nie obudzić. przespać problemy. podnieś powieki, kiedy zwyczajnie, samoistnie znikną. to tak samo abstrakcyjne jak wystygnięcie zimnej już kawy.

O ludziach  na których naprawdę nam... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

O ludziach, na których naprawdę nam zależało nie zapominamy nigdy. Oni zawsze gdzieś tam siedzą w naszej głowie. Mijając ich na ulicy możemy odwracać głowę, spoglądać w ekran telefonu lub po prostu udawać, że ich nie znamy. To tylko teatr. W rzeczywistości te osoby są bardzo ważnym elementem naszych wspomnień. Przywołujmy je w myślach i uśmiechamy się wtedy sami do siebie.

Zapomnieliśmy sobie powiedzieć ile... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Zapomnieliśmy sobie powiedzieć ile dla siebie znaczyliśmy, jak bardzo byliśmy sobie potrzebni, jak bardzo nie poradzimy sobie bez siebie, jak bardzo osobno jesteśmy nieszczęśliwi, jak bardzo nam siebie będzie brakowało i jak bardzo bez siebie będziemy znaczyli mniej niż nic

Ludzie potrafią zapomnieć o tych... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 października 2013

Ludzie potrafią zapomnieć o tych, dla których byli wszystkim, a nie mogą wybić sobie z głowy kogoś, dla kogo nigdy nic nie znaczyli.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV