głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Tylko on budzi mnie o 6 rano smsem że już nie śpi .. Tylko on potrafi pokłócić się ze mną a za godzinę napisać że kocha.. Tylko on był wtedy gdy najbardziej pot

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Tylko on budzi mnie o 6 rano smsem że już nie śpi .. Tylko on potrafi pokłócić się ze mną a za godzinę napisać że kocha.. Tylko on był wtedy gdy najbardziej potrzeb
Tylko on budzi mnie o 6 rano smsem... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

Tylko on budzi mnie o 6 rano smsem, że już nie śpi .. Tylko on potrafi pokłócić się ze mną, a za godzinę napisać że kocha.. Tylko on był wtedy, gdy najbardziej potrzebowałam wsparcia.. Tylko on był zawsze.

Możesz spotkać ludzi lepszych ode... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 października 2013

Możesz spotkać ludzi lepszych ode mnie, dużo ładniejszych niż ja, ale jest jedna rzecz, którą chcę Ci powiedzieć. Zawsze będę dla Ciebie, kiedy oni Cię zostawią.

Boję się że jakaś inna dziewczyna... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 października 2013

Boję się,że jakaś inna dziewczyna może zobaczyć w nim to co ja.

Może i czasem się kłócimy  może... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 października 2013

Może i czasem się kłócimy, może i nie zawsze jesteśmy w stosunku do siebie fair, może i nie raz przesadzamy, może i wytykamy sobie za dużo wad, ale ważne, że wiemy, ile dla siebie znaczymy, bo nawet, jeśli myślimy, że to już koniec, zawsze, ale to zawsze tęsknimy, żałujemy. Nie wyobrażam sobie, że pewnego dnia może Cię zabraknąć.

To smutne  a zarazem tak bardzo... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 października 2013

To smutne, a zarazem tak bardzo frustrujące, że poświęciłaś mu każdą minutę swojego wolnego czasu, byłaś na każde jego zawołanie, gdy było mu źle, martwiłaś się o jego życie, mając gdzieś swoje własne. Byłaś dla niego zawsze i wszędzie, a on odchodząc nie poświęcił Ci nawet dwóch minut, by wyjaśnić swoją decyzję.

Bo o prawdziwej miłości nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 października 2013

Bo o prawdziwej miłości nie zapomnisz przez tydzień, miesiąc, rok. Nie zapomnisz nigdy. To zawsze będzie żyło w Tobie. A jedno spojrzenie czy słowo przywróci cale szczęście, które związane było z Nim. Lecz On nie będzie już pamiętał, jak miałaś na imię.

  Co się dzieje z człowiekiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 października 2013

- Co się dzieje z człowiekiem, który traci kogoś lub coś na czym mu zależy? - Nic. Zupełnie nic. Przecież je śniadanie, bierze prysznic, uczy się, może nawet czasem się uśmiechnie. Problem w tym, że żadna z tych czynności nie ma dla niego sensu.

nie potrafiła zasnąć  gdy nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

nie potrafiła zasnąć, gdy nie napisał sms'a o treści 'dobranoc, skarbie'. nie potrafiła się uśmiechać w ciągu dnia, gdy nie napisał : 'dobrego dnia kochanie'. teraz już nie dostaje żadnych sms'ów. porzucił ją. aby pisać takie wiadomości do innej. a ona spędza bezsenne noce z samą sobą i zamiast uśmiechać się co dnia - krzyczy wewnętrznie z rozpaczy.

Największy ból mogą nam zadać... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Największy ból mogą nam zadać tylko osoby najbardziej kochane. Najgorszy, bo zaczajony, zaskakujący wróg to ten , który jest najbliżej ciebie.

każda łza   która spłynęła po... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

każda łza , która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła . tylko czy tych cholernych łez musiało być tak dużo , żeby się wreszcie nauczyła żyć?

Nie mów mi że rozumiesz  bo to nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

Nie mów mi że rozumiesz, bo to nie Twoje serce rozrywało się na tysiące części, to nie Twoje wspomnienia spływały po policzkach, i to nie Ty tak cholernie przywiązujesz się do ludzi!

I czasami mam takie dni  że zaraz po... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 października 2013

I czasami mam takie dni, że zaraz po przebudzeniu szukam telefonu pod poduszką by Ci napisać dzień dobry i opowiedzieć co mi się śniło. albo gdy zbliża się noc - wystukuję na klawiaturze "słodkich snów skarbie" albo gdy po ciężkim dniu szkoły mam ochotę Ci opowiedzieć co się działo na każdym przedmiocie z osobna i jak ciekawe były przerwy. ale Ciebie już nie ma. przynajmniej nie dla mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV