głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa bo niewykorzystane szanse bolą bardziej niż popełnione błędy. pogłaszcz kota a Cię podrapie. daj frajerowi serce a będzie chciał dupy. w szkole nie mogła znieść

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
bo niewykorzystane szanse bolą bardziej niż popełnione błędy.
bo niewykorzystane szanse bolą... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

bo niewykorzystane szanse bolą bardziej, niż popełnione błędy.

pogłaszcz kota  a Cię podrapie. daj... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

pogłaszcz kota, a Cię podrapie. daj frajerowi serce, a będzie chciał dupy.

w szkole nie mogła znieść tego... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

w szkole nie mogła znieść tego wzroku, Jego wzroku, który prześladował Ją na każdym kroku.

wykorzystaliśmy wiele szans... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

wykorzystaliśmy wiele szans, spieprzyliśmy tą jedyną.

gdy jesteś smutny  włącz radio.... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

gdy jesteś smutny, włącz radio. bardzo prawdopodobne, że trafisz na piosenkę, która skutecznie Cię dobije.

ogólnie jest zajebiście  tylko w... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

ogólnie jest zajebiście, tylko w szczegółach tkwi beznadzieja.

Prawda jest taka  że niektóre... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

Prawda jest taka, że niektóre wspomnienia, a właściwie ich większa część zawsze zostanie w naszej pamięci, czy tego chcemy czy też nie.I bywają takie wieczory, że rozmyślasz nad wszystkim, rozmyślasz nad swoimi błędami, których nie cofniesz, nad osobami za którymi tęsknisz i nad tym jak bardzo chciałbyś cofnąć czas żeby choć na chwilę znaleźć się znów tam gdzie byś chciał.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasami minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj się ich trzyma. Chociaż zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia błędy, czasami rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Czasami potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak dorosła osoba, a czasem jak małe dziecko.

Nie kłam  że to już przeszłość... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

Nie kłam, że to już przeszłość, jeśli w sercu masz Go do dziś. Nie mów, że to frajer, jeśli tak naprawdę myślisz o Nim w samych superlatywach. Nie wmawiaj, że nie kochasz, jeśli na Jego widok serce wali Ci jak oszalałe. Nie próbuj udowadniać, że jest Ci obojętny, kiedy idąc ulicą wyszukujesz Go wzrokiem. Nie nawijaj, że to od początku nie miało sensu lub, że żałujesz, jeśli w myślach przeklinasz się za każde złe słowo na Jego temat. kochasz - to normalne.

To uczucie  kiedy mówisz  Spoko... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

To uczucie, kiedy mówisz "Spoko, fajnie", a myślisz "Jeb się na ryj".

Nie jestem typowa  pisk opon nie robi... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

Nie jestem typowa, pisk opon nie robi na mnie wrażenia, w przeciwieństwie do cichego odgłosu buziaka w szyję. Zamiast wypchanego po brzegi portfela wolę widzieć Twój szczery uśmiech, od ucha do ucha. Niełatwo zdobyć moje uznanie, bijąc się z jakimś typem w klubie, bukiet krwistoczerwonych róż bardziej mnie przekonuje. Twoje błyskotki na szyi i nadgarstku nie potrafią mnie tak zaczarować, jak Twoje spojrzenie pełne blasku. Nie Twoje przekleństwa czynią Cię, moim zdaniem, mężczyzną, lecz sposób, w jaki potrafisz mnie objąć, gdy się boję. Nie cieszy mnie, gdy przez telefon mówisz kumplowi, że jesteś gdzieś ze mną, prawdziwą radość sprawisz, gdy mijając go nie wypuścisz mej dłoni z uścisku. Nie musisz zabierać mnie na kolacje przy świecach, w zupełności wystarczy obejrzenie meczu w Twoim towarzystwie. Nie kupisz mnie drogimi prezentami, ale za jedno 'kocham Cię mała' jestem skłonna oddać Ci cały swój świat.

Muszę nauczyć się jednej cholernie... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 grudnia 2013

Muszę nauczyć się jednej cholernie ważnej rzeczy. Nie mogę przejmować się za każdym razem, kiedy powiesz mi coś niemiłego, kiedy skrzywdzisz mnie w jakiś sposób, nawet nieświadomie. Czuję wtedy, że wszystko tracę. Nie mogę też cieszyć się, gdy powiesz mi coś miłego, kiedy mnie przytulisz, nawet porozmawiasz. Dostaję wtedy nową porcję endorfin, mój płomyk nadziei rozpala się. A potem znowu gwałtownie go gasisz. To chyba znaczy, że muszę nauczyć się żyć bez Ciebie, być obojętną. Obawiam się tylko, że teraz jest to niemożliwe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV