głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Ludzie którzy w listopadzie całkiem normalnie funkcjonują wydają mi się podejrzani . Ludzie za często wybierają wygodne dla siebie warianty za często używają gł

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Ludzie którzy w listopadzie całkiem normalnie funkcjonują wydają mi się podejrzani .
Ludzie  którzy w listopadzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Ludzie, którzy w listopadzie całkiem normalnie funkcjonują, wydają mi się podejrzani .

Ludzie za często wybierają wygodne... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Ludzie za często wybierają wygodne dla siebie warianty, za często używają głowy, a cale dobro jest w sercu. Miłość to paradoks rozumiany przez owe serce. Głowa nie potrafi zrozumieć magii, którą dysponuje miłość.

Gdzie zaczyna się walka człowieka?... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Gdzie zaczyna się walka człowieka? To banalnie proste. W jego wnętrzu. W wnętrznościach jego duszy. Tam, gdzie nie docierają już nawet najbardziej wątłe promienie światła. Właśnie tam wszystko się zaczyna. Utarczka z własnymi słabościami i ciemnymi stronami, dającymi o sobie znać w każdym momencie życia człowieczego.

Kiedy oczekujemy wielkich wydarzeń... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Kiedy oczekujemy wielkich wydarzeń to tracimy z oczu te mniejsze, które tworzą naszą historię. Kiedy patrzymy na las przestajemy widzieć pojedyncze drzewa. O wielkich zmianach decydują małe epizody. Jedno spotkanie, jedna książka, jedna decyzja. Potem wszystko jest już tylko konsekwencją. Kiedy raz oddalimy się od siebie samych, od swoich potrzeb, pragnień, tego co intuicyjnie czujemy, trudno jest powrócić.

lubię jesień. jesień jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

lubię jesień. jesień jest spokojna. nigdzie się nie śpieszy. może być złota, kolorowa, słoneczna i zachęcająca do spacerów. może być deszczowa, ponura i chłodna usprawiedliwiająca leżenie pod kocem na kanapie i oglądanie seriali. jesień to czas odpoczynku, czasu dla siebie i refleksji.

chciała zmiany. Zmiany siebie z... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego.

I pamiętaj: zawsze jest warto... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

I pamiętaj: zawsze jest warto walczyć o jedną rzecz, jednocześnie tracąc wiele. Może się okazać, że to, co wywalczysz jest wszystkim.

szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej kawy. kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

Jak człowiek zacznie tylko o czymś... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Jak człowiek zacznie tylko o czymś marzyć, to nieuchronnie doznaje rozczarowania.

Rozmawiamy ze sobą  coraz mniej... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Rozmawiamy ze sobą, coraz mniej siebie chciwi,jakby ktoś pomiędzy nami porozstawiał szyby, na dnie własnego świata, dzieci, kwiaty, ryby, bez głębszych wdechów, żyjemy na niby. Wydrapałbym każde oczy, wlepione we mnie tak tempo, że aż czuje jak oblepia mnie przeciętność. Inna miała być codzienność, nasza wielkość miała iskry - ta wygasa gdy tak teraz na nią patrzę, a Ty milczysz.

Z tych niedopowiedzianych spojrzeń... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Z tych niedopowiedzianych spojrzeń, gestów i słów, rodzi się zainteresowanie, by czas zepsuć to mógł.

Ktoś powiedział mi kiedyś  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Ktoś powiedział mi kiedyś, że przeznaczenie daje nam w życiu trzech nauczycieli, trzech przyjaciół, trzech wrogów i trzy wielkie miłości. Ta dwunastka jest jednak zawsze zakryta, tak że nie wiemy, kto jest kim, dopóki ich nie pokochamy, nie zostawimy lub nie pokonamy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV