głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Zabawne że przez cały czas kiedy Cię nie było miałam swoje życie. Przecież tyle się wydarzyło tyle osób przewinęło przez mój świat tylko nie Ty. Ktoś zostawał k

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Zabawne że przez cały czas kiedy Cię nie było miałam swoje życie. Przecież tyle się wydarzyło tyle osób przewinęło przez mój świat tylko nie Ty. Ktoś zostawał ktoś
Zabawne  że przez cały czas kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

Zabawne, że przez cały czas kiedy Cię nie było, miałam swoje życie. Przecież tyle się wydarzyło, tyle osób przewinęło przez mój świat, tylko nie Ty. Ktoś zostawał, ktoś odchodził. Kochałam, przestawałam, miałam łamane serca, cholera, momentami myślałam, że to już tak na zawsze. Zapominałam o Tobie, przecież wiesz. Nie myślałam, nie mieliśmy kontaktu, kurde, nie interesowaliśmy się sobą. Oto nagle po tylu latach okazuję się, że nadal mamy ze sobą o czym rozmawiać, że nadal między nami ta niezaprzeczalna iskra. Dziwne, cholernie dziwne, że Twój wzrok nadal mnie rozbraja i choć przeżyłam bez Ciebie tyle uczuć, to tylko to Twoje wydaję się przetrwać.

wciąż mam nadzieję  że przyjdzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

wciąż mam nadzieję, że przyjdzie jeszcze to, co już odeszło.

Wiesz  ludzie cały czas od Ciebie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

Wiesz, ludzie cały czas od Ciebie wymagają, żebyś była jakaś tam. Masz się trzymać, masz nie płakać, masz zapomnieć w tydzień, bo i tak był chujem. Masz ruszyć na przód, mimo tego, że zostawiłaś serce w tyle. Ludzie stawiają Ci wysoką poprzeczkę, bo sami nie muszą jej przekraczać. Ciągle tylko słyszysz o tym,że powinnaś się więcej uśmiechać, że wszystko co najlepsze jeszcze przed Tobą, bla, bla, bla, wielcy znawcy tematu. Pierdol to. Nie bądź jakaś tam. Jeśli w tej sekundzie nie chcesz istnieć, nie istniej. Nie spełniaj czyiś oczekiwań. Przeżyj to po swojemu, posklejaj serce, jeśli chcesz, zostanę tutaj z Tobą, bez oczekiwań.

Będziesz płakać  tęsknić  a... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

Będziesz płakać, tęsknić, a serce pęknie Ci za każdym razem, gdy tylko pomyślisz, że to koniec. Zasypiając będziesz miała jego twarz przed oczami i nie łudź się, rano nic się nie zmieni. Tysiąc razy podejmiesz próby zapomnienia, ale to wróci, przecież zawsze wraca, nie? Raz będziesz go nienawidzić i życzyć mu najgorszego, ale potem uświadamiasz sobie, że nadal jest jedyną osobą, do której chciałabyś się przytulić. Podrzesz zdjęcia, które następnie misternie posklejasz. Zapamiętasz ten okres jako jeden z gorszych w swoim życiu, uwierz. Jednak kiedy już dotkniesz prawdziwego dna. Kiedy serce pęknie Ci o ten jeden raz za dużo, zaczniesz żyć. Poznasz nowe, cudowne oczy i jedyne co będziesz chciała powiedzieć byłemu to "dziękuję". Podziękujesz mu za to, że choć zapewnił Ci najsmutniejszy czas w życiu, to potem dał Ci to szczęście, że mogłaś poznać nowe życie zamknięte w czyjejś klatce piersiowej. I wtedy dopiero zacznie się życie.Do góry głowa,wszystko co najlepsze jest przed Tobą.

Byłam zraniona  jasne. Ale... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

Byłam zraniona, jasne. Ale przetrwałam. Nie miałam innego wyjścia, niż ruszyć z moim życiem na przód. Bez niego.

mam ochotę pierdolnąć wszystko... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

mam ochotę pierdolnąć wszystko, zostawić porozwalane na biurku notatki, książki, kodeksy i wyjechać. albo chociaż wyjść na spacer i nie wracać przez długi czas. niestety, nikogo nie interesuje na co mam ochotę, trzeba zapierdalać, pić kawę, stresować się, nie spać, nie rozmawiać i nie myśleć.

czasami Bóg nie zmienia sytuacji... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

czasami Bóg nie zmienia sytuacji ponieważ chce przemienić Twoje serce

Nic nigdy nie jest idealne  wiesz? teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

Nic nigdy nie jest idealne, wiesz?

nie myśl za dużo  bo stworzysz... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

nie myśl za dużo, bo stworzysz problem, którego przed chwilą nie było.

Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi, których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

przypomnij sobie zeszłorocznego... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

przypomnij sobie zeszłorocznego noblistę. przypomnij sobie trzech laureatów oscarów z zeszłego roku. przypomnij sobie byłą miss świata. przypomnij sobie ostatnich mistrzów olimpijskich. a teraz przypomnij sobie ulubionego nauczyciela, fajnego kumpla, najbliższą przyjaciółkę, miłą panią ze sklepu, członka rodziny, o którym ciepło myślisz... sprawdź, kogo pamiętasz. sprawdź, kim chcesz być.

rano jest ci tylko trochę smutno... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 listopada 2013

rano jest ci tylko trochę smutno, że na wyświetlaczu nie ma nic. nie zapominaj się. nie możesz mieć wszystkiego.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV