głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Ten chłopak to była przyszłość która się już nie wydarzy. Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna. Nie mam figury modelki nie siedzę z czerwonym winem na parapecie

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Ten chłopak to była przyszłość która się już nie wydarzy.
Ten chłopak to była przyszłość... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Ten chłopak to była przyszłość, która się już nie wydarzy.

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna.... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Ja? Ja jestem obrzydliwie zwyczajna. Nie mam figury modelki, nie siedzę z czerwonym winem na parapecie patrząc smętnie przez okno. Nie śledzę hitów mody, nie układam fryzury przez pół godziny. Najprawdopodobniej nie potrafię Cię rozbawić czy zaskoczyć jakimś kreatywnym pomysłem. Potykam się o własne sznurówki, nie jestem słodką dziewczynką, którą cały świat ma potrzebę bronienia. Po prostu jestem. Taka zwyczajna, przewidywalna, nudna do obłędu.

Jest taki moment  w którym zaczynasz... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Jest taki moment, w którym zaczynasz widzieć trochę inne rzeczy, trochę więcej.

Ludzie  którzy w listopadzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Ludzie, którzy w listopadzie całkiem normalnie funkcjonują, wydają mi się podejrzani .

Ludzie za często wybierają wygodne... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Ludzie za często wybierają wygodne dla siebie warianty, za często używają głowy, a cale dobro jest w sercu. Miłość to paradoks rozumiany przez owe serce. Głowa nie potrafi zrozumieć magii, którą dysponuje miłość.

Gdzie zaczyna się walka człowieka?... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Gdzie zaczyna się walka człowieka? To banalnie proste. W jego wnętrzu. W wnętrznościach jego duszy. Tam, gdzie nie docierają już nawet najbardziej wątłe promienie światła. Właśnie tam wszystko się zaczyna. Utarczka z własnymi słabościami i ciemnymi stronami, dającymi o sobie znać w każdym momencie życia człowieczego.

Kiedy oczekujemy wielkich wydarzeń... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Kiedy oczekujemy wielkich wydarzeń to tracimy z oczu te mniejsze, które tworzą naszą historię. Kiedy patrzymy na las przestajemy widzieć pojedyncze drzewa. O wielkich zmianach decydują małe epizody. Jedno spotkanie, jedna książka, jedna decyzja. Potem wszystko jest już tylko konsekwencją. Kiedy raz oddalimy się od siebie samych, od swoich potrzeb, pragnień, tego co intuicyjnie czujemy, trudno jest powrócić.

lubię jesień. jesień jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

lubię jesień. jesień jest spokojna. nigdzie się nie śpieszy. może być złota, kolorowa, słoneczna i zachęcająca do spacerów. może być deszczowa, ponura i chłodna usprawiedliwiająca leżenie pod kocem na kanapie i oglądanie seriali. jesień to czas odpoczynku, czasu dla siebie i refleksji.

chciała zmiany. Zmiany siebie z... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

chciała zmiany. Zmiany siebie z zewnątrz i wewnątrz. Zmiany otoczenia. Zmiany gustu. Zmiany stylu bycia. Zmiany wszystkiego.

I pamiętaj: zawsze jest warto... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

I pamiętaj: zawsze jest warto walczyć o jedną rzecz, jednocześnie tracąc wiele. Może się okazać, że to, co wywalczysz jest wszystkim.

szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej kawy. kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. i nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy Ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

Jak człowiek zacznie tylko o czymś... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Jak człowiek zacznie tylko o czymś marzyć, to nieuchronnie doznaje rozczarowania.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV