głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Myślę że pewne sprawy się już po prostu nie poukładają serca nie zrosną a rany nie zabliźnią. Ty nie zapomnisz a on Cię nie doceni dopóki nie straci. Naprawdę t

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Myślę że pewne sprawy się już po prostu nie poukładają serca nie zrosną a rany nie zabliźnią. Ty nie zapomnisz a on Cię nie doceni dopóki nie straci.
Myślę  że pewne sprawy się już... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 listopada 2013

Myślę, że pewne sprawy się już po prostu nie poukładają, serca nie zrosną, a rany nie zabliźnią. Ty nie zapomnisz, a on Cię nie doceni dopóki nie straci.

Naprawdę tęsknię za dzieciństwem.... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 listopada 2013

Naprawdę tęsknię za dzieciństwem. Kiedyś wydawało mi się to śmieszne, ale teraz rozumiem dorosłych, którzy powtarzali mi, że tak będzie. Chcąc powrócić do tego czasu choć na chwilę, włączam stare seriale, które wypełniały zimowe wieczory dziesięć lat temu. Kupuję w sklepie paczkę chrupek i kubusia, zasiadając przed telewizor. Sprzątam stare zeszyty, czytam pamiętniki. Najgorsze jest to, że nigdy nie przypuszczałam, że ten świat dorosłych jest taki trudny, okropny i szary. Nienawidzę go i nie chcę w nim tkwić już dłużej.

Ja też chcę mieć do kogo wracać.... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 listopada 2013

Ja też chcę mieć do kogo wracać. Też chcę czuć, że jestem komuś potrzebna i niezbędna. Też chcę być szczęśliwa, nie tylko Ty, wiesz? Chciałabym kogoś poznać, tak od początku. Zacząwszy od nowego imienia aż do zalet, wad, nałogów. Chciałabym potrafić zakochać się bez opamiętania, poczuć motylki w brzuchu i zapomnieć o tym, że świat jest okropny, ale nie mogę. Coś mnie blokuje, coś niszczy mnie. Nie zasługuję na nikogo, rozwalam każdy związek, a ja już nie mam sił znosić tego uczucia bezradności i wyrzutów sumienia. Jestem beznadziejna i to nic nie zmieni, nigdy nic.

Malujesz rzęsy   dokładnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 listopada 2013

Malujesz rzęsy , dokładnie rozprowadzasz błyszczyk na ustach , zakładasz swój ulubiony sweterek , który tak wspaniale podkreśla kolor twych oczu . Przed wyjściem jeszcze raz spoglądasz w lustro i posyłasz całkiem wiarygodny uśmiech swojemu odbiciu . Wychodzisz . Spotykasz go . Spędzasz z nim czas , rozmawiając , śmiejąc się . Nawet pozwolisz mu się przytulić , a na pożegnanie może nawet go niewinnie pocałujesz . Wrócisz do domu i pewnie się uśmiechniesz pod nosem na wspomnienie tego miłego spotkania . A potem wyciągniesz spod poduszki zdjęcie mężczyzny , którego kochasz najmocniej jak tylko potrafisz , całym swoim sercem i szlag trafi dobry humor spowodowany wcześniejszym spotkaniem. No kogo ty chcesz , dziewczynko , oszukać ?

Dzisiaj dostałam wielkiego... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 listopada 2013

Dzisiaj dostałam wielkiego olśnienia. Dotarło do mnie wreszcie że się wszystko zmieniło, a raczej ja się zmieniłam. Nie jestem tą samą osobą co jeszcze rok temu, nie jestem juz dzieczyną ktora boi się odrzucenia i ktora nigdby nikogo nie zraniła oraz boi się ludzi. Zraniłam już nie jedną osobę w tym roku, więc stara ja odeszła. Nie boje sie ludzi, umiem już sie bronić. Oraz nie martwię się że ktos mnie odrzuci, bo mam ludzi którym wiem że moge ufać i bede miała ich zawsze. Kiedyś bałam się usuwac archiwum w gadu, miałam tam setki rozmów których w życiu bym nie skasowała bo były dla mnie baardzo ważne, były częścią mnie. Lubiłam je czytać, wtedy powracały wszystkie wspomnienia. Te dobre które wyłowywały uśmiech no i te złe które były powodem łez. Wcześniej byłam zbyt słaba żeby je usunąć. Bo były tam chwile których nie chciałam zapomnieć i zawsze miałam nadzieje że kiedyś to wszystko wróci, że znowu przeżyje to co wtedy. JEDNAk wkońcu doszło do mnie że robie błąd, męczę sie w p

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość?... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 listopada 2013

Wiesz kiedy jest prawdziwa miłość? Wtedy, gdy on zakocha się w Tobie potarganej, z czerwonym nosem i zachrypniętym głosem, a nie gdy będziesz szła po mieście w niebieskiej sukience i obejrzy się za Tobą jak sto innych facetów. Wtedy, gdy nie będzie cenił Cię za to jak wyglądasz, ale za to jaka jesteś i kiedy uświadomi sobie, że dajesz mu więcej emocji niż gra komputerowa.

Nagle dotarło do mnie  że nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 listopada 2013

Nagle dotarło do mnie, że nie będzie już tak jak kiedyś. Zmieniłam się. Nie wiem czy na lepsze. Niektórych ta zmiana pewnie nie zadowoli. Dziś otworzyłam archiwum. Zaczęłam czytać nasze rozmowy. Z każdą rozmową wracały wszystkie wspomnienia. Coraz więcej wspomnień. Łzy napłynęły mi do oczu, bo wiedziałam, że tak już nie będzie. Kiedyś byłam zbyt słaba, żeby usunąć wspomnienia. Codziennie się nimi dławiłam. Żyłam przeszłością, żyłam Tobą. Dziś stwierdziłam, że już nie warto. Dlaczego? Bo wiem, że straciłam coś, co już nie wróci. Nie, nie chodzi tu o Ciebie. Straciłam cząstkę siebie. Straciłam zaufanie. Zaufanie, którym kiedyś darzyłam ludzi. Wszystko, co mnie cieszyło odeszło, wszystko, co kochałam zostawiło mnie samej sobie. Pomimo wszystko dziękuje za to, że przez chwile mogłam być szczęśliwa. A teraz? Teraz mam plan.Postanowiłam być cholernie szczęśliwa.

Fakt iż stęskniłam się za twoim... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Fakt iż stęskniłam się za twoim glosem , nie oznacza że mam ochotę z tobą rozmawać

Przecież burzliwe związki są... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Przecież burzliwe związki są najpiękniejsze! Nie mógłbym wytrzymać w związku, w którym jest nudno. Siła wkurwienia jest najlepszą miarą miłości. Liczy się tylko, żeby nie rezygnować.

Nieważne jak źle było wczoraj... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Nieważne jak źle było wczoraj , ważne żeby dziś było inaczej.

W dzisiejszych czasach ironia to... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

W dzisiejszych czasach ironia to podstawa komunikowania się między ludźmi.

Wiesz  pomimo tego że dalej jesteś... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 listopada 2013

Wiesz, pomimo tego że dalej jesteś dla mnie ważny, nie chce wielkich powrotów. Nie chce zacząć tego wszystkiego od początku, przeżywać tego samego. Nie chce znów za tobą cholernie tęsknić, nie chce wylewać morza łez przez twoje słowa. NIE CHCE. Dla mnie jest to skończone, razem z toba i nie obchodzi mnie fakt, że było między nami to coś o czym ciężko mi zapomnieć. Nie chce słyszeć, że się zmieniłeś, że tęsknisz. Nie wracaj, nie rań mnie. Bądź szczęśliwy, ale już beze mnie...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV