głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Przypadkowa znajomość czasem potrafi dać nam więcej szczęścia niż ta na którą czekaliśmy z utęsknieniem. Nie wiem co takiego zrobiłem ale zostawię Cię w spokoju

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Przypadkowa znajomość czasem potrafi dać nam więcej szczęścia niż ta na którą czekaliśmy z utęsknieniem.
Przypadkowa znajomość czasem... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Przypadkowa znajomość czasem potrafi dać nam więcej szczęścia niż ta, na którą czekaliśmy z utęsknieniem.

Nie wiem co takiego zrobiłem  ale... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Nie wiem co takiego zrobiłem, ale zostawię Cię w spokoju, skoro tego chcesz. Wiesz, dlaczego tak zrobię? Ponieważ z Twoimi uczuciami liczę się bardziej niż z własnymi.

obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy. obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być. obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku, czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie. obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon. obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć. obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę.

jeśli myślisz  że jest choć cień... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

jeśli myślisz, że jest choć cień szansy, to spróbuj.

Lepiej nie pamiętać  bo wtedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Lepiej nie pamiętać, bo wtedy łatwiej się żyje.

I cicho przyznaję  że dzisiejszego... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

I cicho przyznaję, że dzisiejszego dnia nie mam dobrego humoru. Dlaczego? Może dlatego, że gdzieś zgubiłam coś, o czym jeszcze nie wiem, albo że zwyczajnie w świecie tęsknię? Nie ważne. W każdym bądź razie nie potrafię się na niczym skupić. Tak jakbym myślami była gdzie indziej. Staram się uciec od rzeczywistości? Owszem tak. A ludzie mówią, że tak się nie da. Gówno prawda, wszystko się da.

Między nami pogorszyło się z dnia... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Między nami pogorszyło się z dnia na dzień. Nie byliśmy przygotowani na porażkę i głupie okrucieństwo wobec siebie. W tak młodym wieku człowiek zmienia kochanka w śmiertelnego wroga w ciągu paru oddechów.

A teraz powiem ci jedną rzecz:... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

A teraz powiem ci jedną rzecz: ludzie sami nie zmieniają się nigdy. Ludzi zmienia życie.

Nie komplikuj sobie życia. Niczego... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Nie komplikuj sobie życia. Niczego nie analizuj. Żyj, przestań tylko istnieć z dnia na dzień. Zacznij być szczęśliwą, w końcu. Potrzebujesz tego.

jak ten czas szybko mija  nie zdajemy... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

jak ten czas szybko mija, nie zdajemy sobie z tego sprawy, dopiero jakaś rocznica nam to uświadamia. rok - pozornie ogrom czasu, a tak naprawdę, to kilka chwil, kilka sukcesów, kilkanaście potknięć, kilkanaście uśmiechów i sporo łez. trzeba doceniać drobnostki, żeby mieć się z czego cieszyć i co wspominać. życie kopie nas po dupie i trzeba się z tym pogodzić i najlepiej zrobić to jak najwcześniej.

Ogólnie żyje mi się całkiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Ogólnie żyje mi się całkiem nieźle, przynajmniej tak do 20. Później jest już inny świat. Chaos, mętlik i wieczorne tęsknoty.

Zakochaliśmy się w sobie mimo... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 listopada 2013

Zakochaliśmy się w sobie mimo dzielących nas różnic, a gdy już to się stało, zrodziło się coś wyjątkowego i pięknego. Moim zdaniem w ten sposób kocha się tylko raz i dlatego każda nasza wspólna minuta jest na trwałe wyryta w mej pamięci. Nigdy nie zapomnę ani jednej chwili. Tamto lato pozostało we mnie i pewnie już na zawsze zostanie. Wiem, że nigdy nie wróci, lecz nie mogę wymazać z pamięci tego, co wtedy do Ciebie czułem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV