głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Niszczę słowa które spoczywają w liście który kiedyś mi dałeś. Wybaczenie ci było wielkim błędem ponieważ nie umiałeś tego docenić i teraz patrząc w gwiazdy zas

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Niszczę słowa które spoczywają w liście który kiedyś mi dałeś. Wybaczenie ci było wielkim błędem ponieważ nie umiałeś tego docenić i teraz patrząc w gwiazdy zastanaw
Niszczę słowa  które spoczywają w... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Niszczę słowa, które spoczywają w liście, który kiedyś mi dałeś. Wybaczenie ci było wielkim błędem ponieważ nie umiałeś tego docenić i teraz patrząc w gwiazdy zastanawiam się jak ułożyć sobie życie od nowa. Nawet nie wiesz jakie to trudne wciąż wracać do tego samego miejsca z którego się wyruszyło, przez ciebie od lat kręcę się w kółko i sama nie wiem dlaczego wciąż nie kłamiąc mogę powiedzieć że nadal cie kocham. Po tym wszystkim co mi zrobiłeś miłość jest czystą głupotą a jednak nadal czuje to do ciebie i nie umiem o tym zapomnieć.

Szczerze to ja nie rozumiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Szczerze to ja nie rozumiem samobójców, bo żeby żyć trzeba mieć odwagę, a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści, którzy myślą, że wszystko kręci się wokół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy skarb jaki się ma, jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom? Ja tego nie rozumiem i nie chcę tego rozumieć, przecież życie jest po to, żeby dawać jak najwięcej innym ludziom.

Cierpienie rodzi się wtedy  kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Cierpienie rodzi się wtedy, kiedy oczekujemy,że inni będą nas kochać tak jak sobie to wymyśliliśmy, a nie tak jak powinna objawiać się miłość.

sami wybieramy  kogo wpuścimy do... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

sami wybieramy, kogo wpuścimy do naszego małego, dziwnego świata. nie jesteś doskonały. i pozwól, że Ci coś powiem. Dziewczyna, którą spotkałeś, też nie jest doskonała. ważne jest tylko, czy do siebie pasujecie. Tylko o to chodzi. na tym polega bliskość. Jedyny sposób, żeby się tego dowiedzieć, to spróbować

Także tej nocy nie mogę spać.... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Także tej nocy nie mogę spać. Chętnie zadzwoniłabym do niego, ale na pewno śpi. Znów kładę się na kanapie. Podśpiewuję sobie piosenkę, jedną z moich ulubionych, it’s time to Dance- panic at the disco; robię to żeby czymkolwiek zająć umysł, ale tym razem nie jestem w stanie przestać myśleć.

Życie czasem przypomina układanie... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Życie czasem przypomina układanie domina. Kiedy już wszystkie klocki stoją na baczność w równym rządku, jeden przy drugim, wystarczy przewrócić pierwszy i natychmiast jeden po drugim przewracają się wszystkie. Od jakiegoś miesiąca mam wrażenie , że nasze życie, tak zwyczajnie się rozpada, nic już nie jest pewne , jedno wydarzenie prowokuje kolejne jak pchnięty klocek domina.

Nie jesteś tylko imieniem na liście... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Nie jesteś tylko imieniem na liście kontaktów. W moim sercu masz osobny pokój i własne łóżko.

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Pamiętaj o Nim  pamiętaj o tym by... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Pamiętaj o Nim, pamiętaj o tym by go kochać, pamiętaj, że za dziesięć lat gdy wydobędziesz adres tej strony z zakamarków pamięci masz nadal kochać tylko jego, masz być już tylko jego, pamiętaj, że większość wpisów tutaj jest nim inspirowana, że całe Twoje pisanie jest nim inspirowane, a tak naprawdę to całe Twoje jebane życie jest nim inspirowane, pamiętaj o tym by zawsze się starać, pamiętaj, że nic nie jest dane z góry na zawsze, pamiętaj co czułaś gdy odchodził i co czułaś gdy wracał, pamiętaj o jego ustach, włosach, zapachu, mimice, o jego wszystkim, pamiętaj kurwa o tym, że tylko jego kochasz naprawdę, pamiętaj że to jedyna rzecz w życiu której nie możesz pozwolić sobie spieprzyć, pamiętaj, bo widzę, że zaczynasz zapominać.

gdy pewnego dnia śmiesz spytać  czy... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

gdy pewnego dnia śmiesz spytać czy walczyłam, uśmiechnę się na wspomnienie tej ciężkiej drogi którą przebyłam, spojrzę na blizny na mych dłoniach i powiem z sarkazmem: -nie, skądże

wydeptujemy nasze wspomnienia w... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 grudnia 2013

wydeptujemy nasze wspomnienia w szarym chodniku. kiedy odejdziesz boczną drogą, ja wrócę tą wydeptaną przez nas

Czasami musimy przestać analizować... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 grudnia 2013

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV