głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nie możesz zmienić przeszłości ale przeszłość zawsze powraca żeby zmienić ciebie. Nauczyłam się czekać na Ciebie pomiędzy godzinami upływającymi dniami i nocami

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nie możesz zmienić przeszłości ale przeszłość zawsze powraca żeby zmienić ciebie.
Nie możesz zmienić przeszłości... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Nie możesz zmienić przeszłości, ale przeszłość zawsze powraca, żeby zmienić ciebie.

Nauczyłam się czekać na Ciebie... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Nauczyłam się czekać na Ciebie pomiędzy godzinami, upływającymi dniami i nocami, gdzieś w środku miesiąca i pod koniec lata. Czekam w samochodzie, kiedy zmierzam do pracy i w autobusie, gdy wracam z basenu. Czekanie towarzyszy mi także między posiłkami i podczas snu. Tak naprawdę nie mogłabym patrzeć na siebie w lustrze , gdybym nie musiała już na Ciebie czekać.

Niszczę słowa  które spoczywają w... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Niszczę słowa, które spoczywają w liście, który kiedyś mi dałeś. Wybaczenie ci było wielkim błędem ponieważ nie umiałeś tego docenić i teraz patrząc w gwiazdy zastanawiam się jak ułożyć sobie życie od nowa. Nawet nie wiesz jakie to trudne wciąż wracać do tego samego miejsca z którego się wyruszyło, przez ciebie od lat kręcę się w kółko i sama nie wiem dlaczego wciąż nie kłamiąc mogę powiedzieć że nadal cie kocham. Po tym wszystkim co mi zrobiłeś miłość jest czystą głupotą a jednak nadal czuje to do ciebie i nie umiem o tym zapomnieć.

Szczerze to ja nie rozumiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Szczerze to ja nie rozumiem samobójców, bo żeby żyć trzeba mieć odwagę, a samobójcy to tchórze, tchórze i narcystyczni egoiści, którzy myślą, że wszystko kręci się wokół nich, jak można odebrać sobie najcenniejszy skarb jaki się ma, jak można zrobić sobie to i zrobić to najbliższym ludziom? Ja tego nie rozumiem i nie chcę tego rozumieć, przecież życie jest po to, żeby dawać jak najwięcej innym ludziom.

Cierpienie rodzi się wtedy  kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Cierpienie rodzi się wtedy, kiedy oczekujemy,że inni będą nas kochać tak jak sobie to wymyśliliśmy, a nie tak jak powinna objawiać się miłość.

sami wybieramy  kogo wpuścimy do... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

sami wybieramy, kogo wpuścimy do naszego małego, dziwnego świata. nie jesteś doskonały. i pozwól, że Ci coś powiem. Dziewczyna, którą spotkałeś, też nie jest doskonała. ważne jest tylko, czy do siebie pasujecie. Tylko o to chodzi. na tym polega bliskość. Jedyny sposób, żeby się tego dowiedzieć, to spróbować

Także tej nocy nie mogę spać.... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Także tej nocy nie mogę spać. Chętnie zadzwoniłabym do niego, ale na pewno śpi. Znów kładę się na kanapie. Podśpiewuję sobie piosenkę, jedną z moich ulubionych, it’s time to Dance- panic at the disco; robię to żeby czymkolwiek zająć umysł, ale tym razem nie jestem w stanie przestać myśleć.

Życie czasem przypomina układanie... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Życie czasem przypomina układanie domina. Kiedy już wszystkie klocki stoją na baczność w równym rządku, jeden przy drugim, wystarczy przewrócić pierwszy i natychmiast jeden po drugim przewracają się wszystkie. Od jakiegoś miesiąca mam wrażenie , że nasze życie, tak zwyczajnie się rozpada, nic już nie jest pewne , jedno wydarzenie prowokuje kolejne jak pchnięty klocek domina.

Nie jesteś tylko imieniem na liście... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Nie jesteś tylko imieniem na liście kontaktów. W moim sercu masz osobny pokój i własne łóżko.

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Pamiętaj o Nim  pamiętaj o tym by... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Pamiętaj o Nim, pamiętaj o tym by go kochać, pamiętaj, że za dziesięć lat gdy wydobędziesz adres tej strony z zakamarków pamięci masz nadal kochać tylko jego, masz być już tylko jego, pamiętaj, że większość wpisów tutaj jest nim inspirowana, że całe Twoje pisanie jest nim inspirowane, a tak naprawdę to całe Twoje jebane życie jest nim inspirowane, pamiętaj o tym by zawsze się starać, pamiętaj, że nic nie jest dane z góry na zawsze, pamiętaj co czułaś gdy odchodził i co czułaś gdy wracał, pamiętaj o jego ustach, włosach, zapachu, mimice, o jego wszystkim, pamiętaj kurwa o tym, że tylko jego kochasz naprawdę, pamiętaj że to jedyna rzecz w życiu której nie możesz pozwolić sobie spieprzyć, pamiętaj, bo widzę, że zaczynasz zapominać.

gdy pewnego dnia śmiesz spytać  czy... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

gdy pewnego dnia śmiesz spytać czy walczyłam, uśmiechnę się na wspomnienie tej ciężkiej drogi którą przebyłam, spojrzę na blizny na mych dłoniach i powiem z sarkazmem: -nie, skądże

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV