głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć żyć. Iść przed siebie. Nie wracać do przeszłości. Nie wmawiać sobie że czegoś nie da się zrobić. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wy

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć żyć. Iść przed siebie. Nie wracać do przeszłości. Nie wmawiać sobie że czegoś nie da się zrobić. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy
Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

Powinniśmy stąd wyjechać. Zacząć żyć. Iść przed siebie. Nie wracać do przeszłości. Nie wmawiać sobie, że czegoś nie da się zrobić. Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy uwierzyć, w ludzi, w życie, w siebie. Trzeba gnać do przodu i nie skręcać w niepotrzebne ścieżki. Nie ma sensu się gubić, szukać wyjścia z trudnych i zbyt skomplikowanych sytuacji. Jesteśmy za młodzi na problemy. Nie przejmujmy się. Żyjmy. Kochajmy. Bawmy się. Bądźmy sobą. Jeszcze nie raz życie spieprzy nam teraźniejszość.

Zapytali się mnie czy żałuję  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 grudnia 2013

Zapytali się mnie czy żałuję, że go poznałam.. Zastanowiłam się i odrzekłam: Nie. Gdyby nie on, nie zaznałabym tej chwili szczęścia, śmiechu i innych rzeczy, które teraz wspominam z uśmiechem. Mimo że się nacierpiałam

Koniec. Wyleczyłam się. W końcu... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 grudnia 2013

Koniec. Wyleczyłam się. W końcu udało mi się Ciebie pozbyć. Moja podświadomość jest wolna, a ja w końcu zaczynam żyć życiem, nie Nim. Moje serce doszło do siebie, ale to nie znaczy, że jest gotowe ponownie pokochać. O nie, już więcej nie zaryzykuję. Zbyt wiele mnie to kosztowało. Zbyt wiele brutalnych wspomnień, które powodowały bezsenność.

Podobno ludzie nie mogą spać kiedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 grudnia 2013

Podobno ludzie nie mogą spać kiedy się boją. Ale przychodzi taki moment, kiedy rzeczywistość staje się nie do zniesienia i wtedy właśnie śpi się dużo. Bo jak się śpi to nie trzeba się martwić, nie trzeba się bać, nie trzeba podejmować decyzji.

Nigdy nie ignoruj osoby  która... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 grudnia 2013

Nigdy nie ignoruj osoby, która martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

Gdyby istniała możliwość... teksty

tyskaaaaa dodano: 30 grudnia 2013

Gdyby istniała możliwość cofnięcia się do jednego wybranego momentu w życiu, jestem pewna, że każdy by ją wykorzystał. Znaleźlibyśmy się w chwili, gdy powiedzieliśmy o kilka słów za dużo, gdy poszliśmy w złą stronę, gdy zachowaliśmy się nieodpowiednio, gdy odpuściliśmy, gdy mogliśmy zrobić więcej, gdy przestaliśmy walczyć. Myślę, że każdy z nas naprawiłby swój błąd, udoskonaliłby przeszłość, znalazł nową ścieżkę i nie cofał się do momentu, w którym zniszczył wszystko.

Może kiedyś trafi się ktoś inny... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Może kiedyś trafi się ktoś inny, ktoś kto będzie niesamowicie się starać i niemalże stawać na głowie abym zwróciła na niego swoją uwagę.Może poznam kogoś równie przystojnego i interesującego jak Ty.Może będzie zalewać mnie tysiącem kwiatów i morzem komplementów.Może będzie na każde moje zawołanie. Będzie moim pieskiem, który zrobi dla mnie wszystko i pozwoli na to abym robiła co tylko będę chciała. Może będzie chodzić za mną i wydzwaniać co chwila martwiąc się, co teraz robię. Możliwe, że taki ktoś będzie, ale ja nie chce. Wolę Ciebie. Tego faceta, który jest uparty, tajemniczy, który tylko od czasu do czasu przynosi kwiaty, który nie dzwoni co pięć minut, ale przecież ja wiem, że to wcale nie oznacza, że się nie martwi. Chcę tego który nigdy nie robił z siebie błazna abym zainteresowała się jego osobą. Chcę Ciebie, bo to Ciebie kocham, każdą Twoją wadę i niedoskonałość. I chcę być z Tobą mimo wszystko, bo tylko Ty jesteś ważny,a każdy inny to marna podróbka. Jesteś najlepszy.

Marzenia. Każdy z nas je ma. W... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Marzenia. Każdy z nas je ma. W każdym z nas one istnieją. Realne albo i nie... Mogą na zawsze pozostać w sferze snów. Ale nie muszą.Dążmy do marzeń, do ich spełnienia. Bo wtedy... Wtedy będziemy mieli cel w życiu. A to cholernie ważne.

Sięgnij po pudełko  umieść w nim... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Sięgnij po pudełko, umieść w nim każdy smutek, każde cierpienie, wszystko to co przypomina Ci o nim. Weź głęboki wdech i wykop dół, głęboki dól w którym pogrzebiesz resztki Jego. Zrób to z uśmiechem na twarzy, tak samo jak On kiedy odszedł od Ciebie do innej. Pokaż, że jesteś silna, że nie zawładnął Tobą ten egoistyczny dupek. Zakończ to i zacznij budować nowe, lepsze życie.

Nigdy do końca nie rozumiem biegu... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Nigdy do końca nie rozumiem biegu wydarzeń. Zawsze będzie pytanie: Dlaczego ? I brak odpowiedzi.

Przypadki nie istnieją . Wszystkie... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Przypadki nie istnieją . Wszystkie rzeczy, które się zdarzają, są w jakimś celu.

Nigdy nie mów że masz złe życie... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Nigdy nie mów że masz złe życie tylko dlatego, że masz dziś zły dzień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV