głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa sami wybieramy kogo wpuścimy do naszego małego dziwnego świata. nie jesteś doskonały. i pozwól że Ci coś powiem. Dziewczyna którą spotkałeś też nie jest doskona

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
sami wybieramy kogo wpuścimy do naszego małego dziwnego świata. nie jesteś doskonały. i pozwól że Ci coś powiem. Dziewczyna którą spotkałeś też nie jest doskonała. w
sami wybieramy  kogo wpuścimy do... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

sami wybieramy, kogo wpuścimy do naszego małego, dziwnego świata. nie jesteś doskonały. i pozwól, że Ci coś powiem. Dziewczyna, którą spotkałeś, też nie jest doskonała. ważne jest tylko, czy do siebie pasujecie. Tylko o to chodzi. na tym polega bliskość. Jedyny sposób, żeby się tego dowiedzieć, to spróbować

Także tej nocy nie mogę spać.... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Także tej nocy nie mogę spać. Chętnie zadzwoniłabym do niego, ale na pewno śpi. Znów kładę się na kanapie. Podśpiewuję sobie piosenkę, jedną z moich ulubionych, it’s time to Dance- panic at the disco; robię to żeby czymkolwiek zająć umysł, ale tym razem nie jestem w stanie przestać myśleć.

Życie czasem przypomina układanie... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Życie czasem przypomina układanie domina. Kiedy już wszystkie klocki stoją na baczność w równym rządku, jeden przy drugim, wystarczy przewrócić pierwszy i natychmiast jeden po drugim przewracają się wszystkie. Od jakiegoś miesiąca mam wrażenie , że nasze życie, tak zwyczajnie się rozpada, nic już nie jest pewne , jedno wydarzenie prowokuje kolejne jak pchnięty klocek domina.

Nie jesteś tylko imieniem na liście... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Nie jesteś tylko imieniem na liście kontaktów. W moim sercu masz osobny pokój i własne łóżko.

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Pamiętaj o Nim  pamiętaj o tym by... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

Pamiętaj o Nim, pamiętaj o tym by go kochać, pamiętaj, że za dziesięć lat gdy wydobędziesz adres tej strony z zakamarków pamięci masz nadal kochać tylko jego, masz być już tylko jego, pamiętaj, że większość wpisów tutaj jest nim inspirowana, że całe Twoje pisanie jest nim inspirowane, a tak naprawdę to całe Twoje jebane życie jest nim inspirowane, pamiętaj o tym by zawsze się starać, pamiętaj, że nic nie jest dane z góry na zawsze, pamiętaj co czułaś gdy odchodził i co czułaś gdy wracał, pamiętaj o jego ustach, włosach, zapachu, mimice, o jego wszystkim, pamiętaj kurwa o tym, że tylko jego kochasz naprawdę, pamiętaj że to jedyna rzecz w życiu której nie możesz pozwolić sobie spieprzyć, pamiętaj, bo widzę, że zaczynasz zapominać.

gdy pewnego dnia śmiesz spytać  czy... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 grudnia 2013

gdy pewnego dnia śmiesz spytać czy walczyłam, uśmiechnę się na wspomnienie tej ciężkiej drogi którą przebyłam, spojrzę na blizny na mych dłoniach i powiem z sarkazmem: -nie, skądże

wydeptujemy nasze wspomnienia w... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 grudnia 2013

wydeptujemy nasze wspomnienia w szarym chodniku. kiedy odejdziesz boczną drogą, ja wrócę tą wydeptaną przez nas

Czasami musimy przestać analizować... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 grudnia 2013

Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej.

Może pomyślę o Tobie przypadkiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 grudnia 2013

Może pomyślę o Tobie przypadkiem, gdy będę stać na parapecie jedenastego piętra. Przeraźliwie pustym wzrokiem popatrzę na małe postacie, usiłując ujrzeć wśród nich właśnie Ciebie. Może zdobędę się wtedy na odwagę, wyciągnę z kieszenie telefon i wykręcę Twój numer. Wezmę głęboki oddech, ale się nie odezwę. Może gdy powieki zacisną mi wspomnienia wrócę do dni, w których jeszcze byłeś. A potem po prostu skoczę.

Może kiedyś trafi się ktoś inny... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 grudnia 2013

Może kiedyś trafi się ktoś inny, ktoś kto będzie niesamowicie się starać i niemalże stawać na głowie abym zwróciła na niego swoją uwagę.Może poznam kogoś równie przystojnego i interesującego jak Ty.Może będzie zalewać mnie tysiącem kwiatów i morzem komplementów.Może będzie na każde moje zawołanie. Będzie moim pieskiem, który zrobi dla mnie wszystko i pozwoli na to abym robiła co tylko będę chciała. Może będzie chodzić za mną i wydzwaniać co chwila martwiąc się, co teraz robię. Możliwe, że taki ktoś będzie, ale ja nie chce. Wolę Ciebie. Tego faceta, który jest uparty, tajemniczy, który tylko od czasu do czasu przynosi kwiaty, który nie dzwoni co pięć minut, ale przecież ja wiem, że to wcale nie oznacza, że się nie martwi. Chcę tego który nigdy nie robił z siebie błazna abym zainteresowała się jego osobą. Chcę Ciebie, bo to Ciebie kocham, każdą Twoją wadę i niedoskonałość. I chcę być z Tobą mimo wszystko, bo tylko Ty jesteś ważny,a każdy inny to marna podróbka. Jesteś najlepszy.

I wiesz? Mogliśmy wszystko.... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 grudnia 2013

I wiesz? Mogliśmy wszystko. Mogliśmy pisać, tęsknić, przeklinać ten pieprzony świat, odległość. Razem. Mogliśmy marznąć na przystankach autobusowych pisząc smsy w bawełnianych rękawiczkach, słuchać muzyki wspominając wspólne chwile, wynajdywać powody, dla których warto przetrwać tą rozłąkę. Mogliśmy spędzić razem następne wakacje, upijać tanim piwem, palić papierosy, kochać się na plaży, spacerować nocą, pić wódkę z plastikowych kubeczków, śmiać się z głupich programów telewizyjnych, smażyć naleśniki z nutellą i owocami, śpiewać idiotyczne piosenki o drugiej w nocy idąc środkiem ulicy, grać na konsoli, moknąć w letnim deszczu, marzyć, planować, zmyślać. Wszystko, kurwa, mogliśmy! Ale Ty postanowiłeś wybrać ją.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV