głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nie wracaj do starej miłości. Dlaczego? A jaki jest sens czytania tej samej książki jeszcze raz znając zakończenie? i zostało mi już tylko kilka dobry wspomnień

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nie wracaj do starej miłości. Dlaczego? A jaki jest sens czytania tej samej książki jeszcze raz znając zakończenie?
Nie wracaj do starej miłości.... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

Nie wracaj do starej miłości. Dlaczego? A jaki jest sens czytania tej samej książki jeszcze raz, znając zakończenie?

i zostało mi już tylko kilka dobry... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

i zostało mi już tylko kilka dobry wspomnień.

W jednym momencie mam ochotę... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

W jednym momencie mam ochotę napisać do Ciebie, powiedzieć co czuję i jak bardzo za Tobą tęsknie. Ale po chwili, gdy przypomnę sobie, ile razy przez Ciebie płakałam, dochodzę do wniosku, że nie warto.

Malujesz rzęsy   dokładnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

Malujesz rzęsy , dokładnie rozprowadzasz błyszczyk na ustach , zakładasz swój ulubiony sweterek , który tak wspaniale podkreśla kolor twych oczu . Przed wyjściem jeszcze raz spoglądasz w lustro i posyłasz całkiem wiarygodny uśmiech swojemu odbiciu . Wychodzisz . Spotykasz go . Spędzasz z nim czas , rozmawiając , śmiejąc się . Nawet pozwolisz mu się przytulić , a na pożegnanie może nawet go niewinnie pocałujesz . Wrócisz do domu i pewnie się uśmiechniesz pod nosem na wspomnienie tego miłego spotkania . A potem wyciągniesz spod poduszki zdjęcie chłopaka , którego kochasz najmocniej jak tylko potrafisz , całym swoim sercem i szlag trafi dobry humor spowodowany wcześniejszym spotkaniem. No kogo ty chcesz , dziewczynko , oszukać ?

Wiesz  jestem w takim momencie  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

Wiesz, jestem w takim momencie, że nie żałuję. Gdybym nie spróbowała z Tobą, nadal myślałabym, że czekałaby na nas cudowna, wspólna przyszłość. Patrzyłabym na Ciebie sercem, a nie rozumem, czyli właściwie byłbyś bez wad. Nie sparzyłabym się na Tobie tak mocno, więc nadal nie umiałabym trzymać tego zdrowego dystansu. Nie mogę żałować tego co było, bo choć gorzka, to nadal lekcja, prawda? Sam pokazałeś mi, że nie mamy żadnej wspólnej przyszłości, dzięki czemu mogę iść do przodu bez uczucia, że mogłam coś zrobić, ale machnęłam na to ręką. Miałam, straciłam, zdarza się. Właściwie otworzyłeś drzwi do tego szczęścia, którego Ty nie mogłeś mi dać.

W życiu nauczyłam się jednego:... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

W życiu nauczyłam się jednego: jeżeli sama się o siebie nie zatroszczę to nikt o mnie się nie będzie troszczył.

Chcę wrócić do tych momentów... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

Chcę wrócić do tych momentów, kiedy uśmiechałam się nawet do herbaty. Kiedy każda czynność sprawiała mi wielką radość, a uśmiech nie znikał nawet na minutę. Tak, wtedy jeszcze wszystko się układało.

Wiem że próbujesz ułożyć sobie... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

Wiem że próbujesz ułożyć sobie życie . I dlatego tak cholernie boję się do cb odezwać , nie chcę żebyś mnie wyśmiał , albo miał dobry powód do śmiania się z kumplami . Ale też bardzo ciężko jest o Tobie zapomnieć nie myśleć . Bardzo chciałbym zapomnieć ale nie potrafię . Znając życie nigdy nie dowiesz się co czuję . Może jestem tchórzem i będę tego żałować ale nie potrafię się odezwać . Nie chcę przechodzić przez to jeszcze raz.

Czasami drogi dwoje ludzi się... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

Czasami drogi dwoje ludzi się rozchodzą, ale nie rozchodzą się ich serca. Błądzą bez siebie, próbują budować życie na nowo i zapełniają powstałą pustkę w klatce piersiowej znajomościami bez przyszłości. Może czasami nawet na kimś im zależy, ale w nocy, kiedy są szczerzy sami ze sobą dochodzą do wniosku, że to nie obok tej osoby chcą się budzić do końca swojego życia. Czasami ich wędrówka trwa kilka tygodni, miesięcy, a nawet lat, ale nie bój się. Jeśli to będzie Wam pisane, to w którymś momencie, tym najmniej spodziewanym, Wasze drogi znowu się zejdą i wtedy zrozumiesz, że masz już wszystko, bo odzyskałeś swoje serce.

może przyszedł już czas żeby się... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

może przyszedł już czas żeby się poddać.

w życiu każdego z nas jest ta jedna... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

w życiu każdego z nas jest ta jedna, jedyna osoba, którą poznajemy tylko po to, by mogła zniszczyć nam psychikę i spieprzyć życiorys.

Wszystko wydaje się bardzo proste... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 stycznia 2014

Wszystko wydaje się bardzo proste, dopóki nie zaczynasz się nad tym zastanawiać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV