głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Potrzeba wielu miesięcy lat aby móc znów spojrzeć sobie w oczy zamienić kilka zdań na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć aby wspomnienia tak nie uderzały

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Potrzeba wielu miesięcy lat aby móc znów spojrzeć sobie w oczy zamienić kilka zdań na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć aby wspomnienia tak nie uderzały do
Potrzeba wielu miesięcy  lat  aby... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. Proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. Pamiętasz, ale już nie kochasz. Brakuje Ci Go nie raz, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić.

To śmieszne jak bardzo brakuje mi... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

To śmieszne jak bardzo brakuje mi osoby dla której nigdy nie byłam wyjątkowa, dla której moje uczucia są nic nie warte

Próbuję z tym walczyć  każdego... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Próbuję z tym walczyć, każdego dnia, w każdej pieprzonej chwili próbuję siebie zrozumieć. Analizuję, rozmyślam, przewiduję różne scenariusze, ale wciąż tkwię w jednym miejscu. Niszczę swoje życie.

trzeba umiec odejsc bez sentymentow... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

trzeba umiec odejsc bez sentymentow,gdy sytuacja wydaje sie byc nie do opanowania.To podstawowa zasada jesli chce sie przezyc

Jaki był ten rok? Zmienny... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Jaki był ten rok? Zmienny, zaskakujący, prowokujący. Było słodko i gorzko. Dobrze i źle. Jak w bajce i tak, że można to między bajki włożyć. Były dzwony weselne i przejmujący dźwięk zburzonych marzeń. Miękkie lądowania i twarde skutki arogancji. Z górki i pod górkę. Z wiatrem i pod wiatr. Było różnie.

I chociaż od tak dawna już do mnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

I chociaż od tak dawna już do mnie nie piszesz,na dźwięk każdej nowej wiadomości zamykam oczy i myślę sobie, a może tym razem to Ty?

Nienawidzę  gdy przypomina m i o... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Nienawidzę, gdy przypomina m i o Tobie zapach powietrza, jakieś słowo, zdarzenie, miejsce, piosenka, lub twarz. Nienawidzę, gdy każdą blondynkę średniego wzrostu mylę z Twoją mamą, a myśl o Tobie nie opuszcza mnie nawet na sekundę. Nienawidzę, gdy mi się śnisz. Nienawidzę myśli o Tobie, wspomnień z Tobą, Twoich oczu, włosów i ust. Nienawidzę wszystkich innych chłopaków, za to, że nie są Tobą. Nienawidzę wszystkich dziewczyn, które całowałeś, dotykałeś, kochałeś. Nienawidzę siebie. Ale Ciebie nie nienawidzę, nie potrafię... mimo, że tak bardzo chcę, i tak bardzo zasługujesz.

Zapytał tak po prostu jak gdyby... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Zapytał tak po prostu jak gdyby nigdy nic się nie stało jak się czuję. Długo zastanawiałam się nad sensem odpowiedzi. Bo co miałam mu napisać? Że to on był przyczyną mojego wewnętrznego poczucia pustki? Że to przez niego zostałam obdarta z uczuć? Że zamiast czuć się dobrze sama ze sobą zastanawiałam się co jest ze mną nie tak? Nie chciałam dać mu satysfakcji i poczucia przewagi nade mną. Chciałam udowodnić mu,że choć zajęło mi to dużo czasu to sobie poradziłam. Nie szlocham już co noc,nie myślę o tym co było. Idę pod wiatr. Wzięłam się w garść i teraz chce by liczyło się tylko moje szczęście. Zawsze kiedy chce się uniknąć dalszych pytań odpowiada się "U mnie dobrze , a co u Ciebie?". Tak też zrobiłam. Wtedy on omijając zadane przeze mnie pytanie poprosił mnie o spotkanie. Niby,że tyle się u niego zmieniło,że ma trochę czasu i chce spędzić go ze mną. W końcu tak dawno się nie widzieliśmy.

Obecnie na świecie jest 7 000 000... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Obecnie na świecie jest 7,000,000,741osób. Niektórzy z nich walczą w imię dobra, a niektórzy w imię zła. Niektórzy,stęsknieni, wracają do swych domów. Niektórzy pragną cofnąć czas, by móc coś naprawić. Niektórzy obawiają się dnia jutrzejszego i cieszą, że wczorajszy już minął. Niektórzy śpią u boku ukochanej osoby, a niektórzy ciągle jej szukają.Niektórych przeraża ich własna przyszłość, a niektórzy mają ją zapewnioną od małego. Niektórzy muszą walczyć o życie, a niektórzy pragną umrzeć. Niektórzy wciąż wspominają, a niektórzy próbują zapomnieć. Połowa posiada to, o czym druga połowa marzy. Niektórzy wciąż czekają, a niektórzy już przestali. Dla niektórych każdy nowy dzień to kolejne wyzwanie. 7,000,000,741 marzeń. 7,000,000,741 dusz.7,000,000,741 ludzi. A czasem... Czasem potrzebna jest tylko ta jedna osoba

kiedyś ludzie o nas zapomną  może... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

kiedyś ludzie o nas zapomną, może będą płakać przez tydzień, może miesiąc, może nawet rok, ale w końcu zapomną, więc przestań się nimi przejmować, zacznij myśleć odrobinę bardziej egoistycznie, bo to właśnie ty, jesteś osobą, na której powinno ci najbardziej zależeć, i to ty, będziesz ze sobą do samego końca.

Pewnie nawet nie wiesz  że zaczęły... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Pewnie nawet nie wiesz, że zaczęły wypadać mi włosy, że przestałam jeść. Pewnie nawet nie przypuszczasz, że tęsknota wykańczała mnie do takiego stopnia, że nie byłam w stanie spotykać się ze znajomymi i ciągle tylko siedziałam sama w domu. Nie zdajesz sobie sprawy z tego jak źle się czułam, jak cierpiałam i ile nocy przepłakałam. Nie możesz tego wiedzieć, bo nie było Cię przy mnie. Ty wolałeś odejść bez pożegnania, bez tłumaczenia. Tak było Ci najłatwiej, a ja musiałam radzić sobie sama. Moje uczucia się dla Ciebie nie liczyły, najważniejsze były tylko Twoje problemy, nie ja. Cholerne uczucie, gdy osoba którą kochasz nie liczy się z tym, co czujesz, wiesz?

I możesz go nie kochać  mieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 stycznia 2014

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieję. Z kim się teraz zadaję i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te błękitne oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV