głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie brakuje Ci wkurzania mnie? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty która wydarzyła się w Two

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie brakuje Ci wkurzania mnie? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty która wydarzyła się w Twoim ży
Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie brakuje Ci wkurzania mnie? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty, która wydarzyła się w Twoim życiu? Nie brakuje Ci moich sms'ów na dobranoc? Nie brakuje Ci mnie?

Każdy człowiek ma swoją historię.... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Każdy człowiek ma swoją historię. Przeżywamy podobne sytuacje, ale każdy w inny sposób. Nigdy nie znajdziemy osoby, która przeżywałaby dokładnie to samo.

Nie mogłam egoistycznie trzymać Go... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Nie mogłam egoistycznie trzymać Go przy sobie, jeżeli nie chciał przy mnie zostać. Musiałam pozwolić mu odejść, żeby mógł być szczęśliwy, bo najwyraźniej ja nie dawałam mu takiego szczęścia, na jakie czekał. I chociaż strasznie to wszystko bolało i wyciskało milion łez to nie mogłam już dalej walczyć. Musiałam przestać. Być może zasługuje na niego i na jego miłośc jakaś inna dziewczyna, a nie ja. I chyba czas się z tym pogodzić, pomimo tego, że to właśnie z nim wiązałam swoje plany na przyszłość.

Nieprzespane noce  łzy w oczach  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Nieprzespane noce, łzy w oczach, gdy tylko go widzisz? To wszystko nie jest warte Twojego cierpienia. Pamiętaj, nigdy już nie wróci to, co było, a on nigdy nie znajdzie takiej dziewczyny, która go pokocha tak mocno, jak zrobiłaś to Ty. On kiedyś i tak zrozumie swoje błędy, ale Ty wtedy pokaż, że jednak bez niego potrafisz być bardziej szczęśliwa.

Mam nadzieję  że właśnie teraz... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Mam nadzieję, że właśnie teraz jesteś sam, że leżysz na łóżku w ciemności i słuchasz tych wszystkich przygnębiających piosenek. Mam nadzieję, że myślisz o mnie i zastanawiasz się co robię, jak jestem ubrana, jaki mam humor i czy się uśmiecham. Mam nadzieję, że nie daje Ci spokoju myśl, że wszystko spierdoliłeś, że mogliśmy właśnie siedzieć tam razem, a tak naprawdę każde z nas tylko udaje jakie jest teraz szczęśliwe.

Potrzeba wielu miesięcy  lat  aby... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. Proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. Pamiętasz, ale już nie kochasz. Brakuje Ci Go nie raz, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić.

Dlaczego to my mamy cierpieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Dlaczego to my mamy cierpieć, wylewając ocean łez? nie przesypiać nocy, dławiąc się wspomnieniami? zamieńmy się rolami z mężczyznami. zacznijmy się zabawiać, każdym napotkanym facetem, bez skrupułów. wykorzystujmy i pozostawiajmy bez słowa. jeździjmy na kilka frontów, mając w poważaniu ich uczucia. wpisując w swoich magicznych notesikach 'zaliczony-odstawiony'. zero zaangażowania, emocji. wypierzmy się ze wszelkiego uczucia i bądźmy bezwzględne do granic możliwości. niech choć przez ułamek sekundy zastanowią się, jak to jest płakać z powodu nieodwzajemnionych uderzeń serca.

I gdy po raz kolejny wysłałam... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

I gdy po raz kolejny wysłałam, starannie ułożonego sms-a, nadaremnie czekając na odpowiedź uznałam, że to już ostatni raz. Nie będę płaszczyła się o Twoją uwagę. Nie chcesz, nie odpisuj, ale nie waż się pisać, gdy poukładam sobie życie bez Ciebie.

Myślę  ze nie ma gorszego bólu... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Myślę, ze nie ma gorszego bólu, niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci. Że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie.

Najgorzej jest przyzwyczaić się do... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Najgorzej jest przyzwyczaić się do człowieka, którego już później nie zastąpi Ci nikt, mimo, że jest o niebo lepszy.

Nikogo i tak nie obchodzi  co Cię... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Nikogo i tak nie obchodzi, co Cię boli, z czego się cieszysz, dlaczego płaczesz. Ludzie to kur*wy pogódź się z tym. Nikogo nie obchodzisz. Jesteś nikim.

Chodzę  mówię  śmieję się... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Chodzę, mówię, śmieję się, czytam, bawię się, myślę. Ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki. Najczęściej tym powodem jesteś Ty.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV