głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Potrzeba wielu miesięcy lat aby móc znów spojrzeć sobie w oczy zamienić kilka zdań na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć aby wspomnienia tak nie uderzały

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Potrzeba wielu miesięcy lat aby móc znów spojrzeć sobie w oczy zamienić kilka zdań na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć aby wspomnienia tak nie uderzały do
Potrzeba wielu miesięcy  lat  aby... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. Proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. Pamiętasz, ale już nie kochasz. Brakuje Ci Go nie raz, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić.

Dlaczego to my mamy cierpieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Dlaczego to my mamy cierpieć, wylewając ocean łez? nie przesypiać nocy, dławiąc się wspomnieniami? zamieńmy się rolami z mężczyznami. zacznijmy się zabawiać, każdym napotkanym facetem, bez skrupułów. wykorzystujmy i pozostawiajmy bez słowa. jeździjmy na kilka frontów, mając w poważaniu ich uczucia. wpisując w swoich magicznych notesikach 'zaliczony-odstawiony'. zero zaangażowania, emocji. wypierzmy się ze wszelkiego uczucia i bądźmy bezwzględne do granic możliwości. niech choć przez ułamek sekundy zastanowią się, jak to jest płakać z powodu nieodwzajemnionych uderzeń serca.

I gdy po raz kolejny wysłałam... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

I gdy po raz kolejny wysłałam, starannie ułożonego sms-a, nadaremnie czekając na odpowiedź uznałam, że to już ostatni raz. Nie będę płaszczyła się o Twoją uwagę. Nie chcesz, nie odpisuj, ale nie waż się pisać, gdy poukładam sobie życie bez Ciebie.

Myślę  ze nie ma gorszego bólu... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Myślę, ze nie ma gorszego bólu, niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci. Że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie.

Najgorzej jest przyzwyczaić się do... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Najgorzej jest przyzwyczaić się do człowieka, którego już później nie zastąpi Ci nikt, mimo, że jest o niebo lepszy.

Nikogo i tak nie obchodzi  co Cię... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Nikogo i tak nie obchodzi, co Cię boli, z czego się cieszysz, dlaczego płaczesz. Ludzie to kur*wy pogódź się z tym. Nikogo nie obchodzisz. Jesteś nikim.

Chodzę  mówię  śmieję się... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Chodzę, mówię, śmieję się, czytam, bawię się, myślę. Ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki. Najczęściej tym powodem jesteś Ty.

A w nowym roku? nic się nie zmieni... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

A w nowym roku? nic się nie zmieni, nie spełnią się żadne marzenia, kolejny rok będzie tak samo przygnębiający i pełen cierpień jak poprzedni. kilka nowych problemów w zamian za stare. może i jestem pesymistką, bo rzeczywiście brak mi nadziei w lepsze jutro.

Nie kłam  że to już przeszłość... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Nie kłam, że to już przeszłość, jeśli w sercu masz Go do dziś. Nie mów, że to frajer, jeśli tak naprawdę myślisz o Nim w samych superlatywach. Nie wmawiaj, że nie kochasz, jeśli na Jego widok serce wali Ci jak oszalałe. Nie próbuj udowadniać, że jest Ci obojętny, kiedy idąc ulicą wyszukujesz Go wzrokiem. Nie nawijaj, że to od początku nie miało sensu lub, że żałujesz, jeśli w myślach przeklinasz się za każde złe słowo na Jego temat. kochasz - to normalne.

Można mówić  że ma się to... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu, zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha, co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

Dużo rozmów z samym sobą  dużo... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Dużo rozmów z samym sobą, dużo pustych słów i wniosków które nie pociągają za sobą żadnych konkretnych działań.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasami minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj się ich trzyma. Chociaż zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia błędy, czasami rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Czasami potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak dorosła osoba, a czasem jak małe dziecko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV