głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Dużo rozmów z samym sobą dużo pustych słów i wniosków które nie pociągają za sobą żadnych konkretnych działań. Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaj

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Dużo rozmów z samym sobą dużo pustych słów i wniosków które nie pociągają za sobą żadnych konkretnych działań.
Dużo rozmów z samym sobą  dużo... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Dużo rozmów z samym sobą, dużo pustych słów i wniosków które nie pociągają za sobą żadnych konkretnych działań.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasami minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj się ich trzyma. Chociaż zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia błędy, czasami rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Czasami potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak dorosła osoba, a czasem jak małe dziecko.

Jak możesz tęsknić za kimś dla... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Jak możesz tęsknić za kimś dla kogoś byłaś tylko wyjściem awaryjnym? Którąś z kolei opcją, gdy żaden z kumpli nie miał czasu?

Chyba nie jestem typem dziewczyny... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Chyba nie jestem typem dziewczyny, która lubi opowiadać światu o tym jak się czuje.

Czasem ludzie znikają z Twojego... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Czasem ludzie znikają z Twojego życia szybciej niż się w nim pojawiają. Zdążysz się do nich przyzwyczaić, polubić ich i nagle nawet nie wiesz czemu, a już ich nie ma. Tak bez słowa wytłumaczenia odchodzą, zostawiając Cię z milionem pytań.

Bo najtrudniej jest skończyć... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, zapominanie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być.

Najgorzej jest być bezradnym. Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Najgorzej jest być bezradnym. Nie móc pomóc mimo, że Ci na tym zależy jak na niczym innym. Po prostu siedzieć i mieć nadzieję, że jeszcze się ułoży

Potrzeba wielu miesięcy  lat  aby... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. Proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. Pamiętasz, ale już nie kochasz. Brakuje Ci Go nie raz, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić.

To śmieszne jak bardzo brakuje mi... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

To śmieszne jak bardzo brakuje mi osoby dla której nigdy nie byłam wyjątkowa, dla której moje uczucia są nic nie warte

Próbuję z tym walczyć  każdego... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Próbuję z tym walczyć, każdego dnia, w każdej pieprzonej chwili próbuję siebie zrozumieć. Analizuję, rozmyślam, przewiduję różne scenariusze, ale wciąż tkwię w jednym miejscu. Niszczę swoje życie.

trzeba umiec odejsc bez sentymentow... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

trzeba umiec odejsc bez sentymentow,gdy sytuacja wydaje sie byc nie do opanowania.To podstawowa zasada jesli chce sie przezyc

Jaki był ten rok? Zmienny... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Jaki był ten rok? Zmienny, zaskakujący, prowokujący. Było słodko i gorzko. Dobrze i źle. Jak w bajce i tak, że można to między bajki włożyć. Były dzwony weselne i przejmujący dźwięk zburzonych marzeń. Miękkie lądowania i twarde skutki arogancji. Z górki i pod górkę. Z wiatrem i pod wiatr. Było różnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV