głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Najtrudniej było mi pozbyć się Twojej osoby z mojego życia. A właściwie tylko tego co po Tobie zostało bo tak naprawdę sam się z niego wyniosłeś bez niczyjej po

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Najtrudniej było mi pozbyć się Twojej osoby z mojego życia. A właściwie tylko tego co po Tobie zostało bo tak naprawdę sam się z niego wyniosłeś bez niczyjej pomocy. Na
Najtrudniej było mi pozbyć się... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 stycznia 2014

Najtrudniej było mi pozbyć się Twojej osoby z mojego życia. A właściwie tylko tego co po Tobie zostało bo tak naprawdę sam się z niego wyniosłeś, bez niczyjej pomocy. Najtrudniejsze było pierwszych kilka nocy podczas których wszystko wracało silniejsze niż za dnia. Potrzebowałam czasu na zrozumienie pewnych rzeczy i uświadomienie sobie ich. Jednak każdego dnia odczuwałam większą ulgę, przetarłam oczy i zorientowałam się, że moje życie może wyglądać całkiem inaczej i wcale nie musi być podporządkowane pod jedną osobę. Wcale nie muszę się kontrolować i mieć zasad. Mogę przeklinać na ile mam ochotę i palić na ile pozwolą mi płuca. Ale wiesz co? Kładąc się późno w nocy do łóżka miałam ochotę wybuchnąć płaczem i krzyczeć bo to bolało, że nie mogę już tego robić tylko po to żebyś Ty mi zabronił.

Dołujący jest fakt  że już nigdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 9 stycznia 2014

Dołujący jest fakt, że już nigdy nie zobaczę migającej koperty przy twoim imieniu .

zaczęłam rozpamiętywać wszystkie... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 stycznia 2014

zaczęłam rozpamiętywać wszystkie nieprzyjemne zdarzenia.

Przeszło  ale uwiera. teksty

tyskaaaaa dodano: 8 stycznia 2014

Przeszło, ale uwiera.

Nie ma nic łatwego w zaczynaniu od... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 stycznia 2014

Nie ma nic łatwego w zaczynaniu od nowa.

A kiedy już choć raz naprawdę... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 stycznia 2014

A kiedy już choć raz naprawdę przegrasz, bądź wstrzymasz grę, stracisz coś na zawsze. Wieczorami będziesz myśleć o złych ruchach i źle postawionych krokach dążąc do spełnienia własnych marzeń. Będziesz obwiniać się, a gryząc wargi do krwi zagłuszać krzyk poduszką. Będziesz dusić się przeszłością, tamtym powietrzem i zapachem krążącym wokół. Będziesz taki jak ja, wrak człowieka, już nigdy do końca nie odzyskasz tego, co choć raz w życiu straciłeś.

To śmieszne jak bardzo brakuje mi... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 stycznia 2014

To śmieszne jak bardzo brakuje mi osoby dla której nigdy nie byłam wyjątkowa, dla której moje uczucia są nic nie warte .

NIE MOŻESZ WRÓCIĆ DO CZEGOŚ  CO... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 stycznia 2014

NIE MOŻESZ WRÓCIĆ DO CZEGOŚ, CO SAM ZNISZCZYŁEŚ.

Bo tak to w życiu bywa  że ludzie... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Bo tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą, mydląc oczy, że jesteśmy ważni, że nasze zdanie ma znaczenie, ze to, że tamto, że sramto, a potem pyk i ich nie ma.

Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Nie brakuje Ci rozmów ze mną? Nie brakuje Ci wkurzania mnie? Nie brakuje Ci mojego uśmiechu? Nie brakuje Ci mówienia mi każdej głupoty, która wydarzyła się w Twoim życiu? Nie brakuje Ci moich sms'ów na dobranoc? Nie brakuje Ci mnie?

Każdy człowiek ma swoją historię.... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Każdy człowiek ma swoją historię. Przeżywamy podobne sytuacje, ale każdy w inny sposób. Nigdy nie znajdziemy osoby, która przeżywałaby dokładnie to samo.

Nie mogłam egoistycznie trzymać Go... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Nie mogłam egoistycznie trzymać Go przy sobie, jeżeli nie chciał przy mnie zostać. Musiałam pozwolić mu odejść, żeby mógł być szczęśliwy, bo najwyraźniej ja nie dawałam mu takiego szczęścia, na jakie czekał. I chociaż strasznie to wszystko bolało i wyciskało milion łez to nie mogłam już dalej walczyć. Musiałam przestać. Być może zasługuje na niego i na jego miłośc jakaś inna dziewczyna, a nie ja. I chyba czas się z tym pogodzić, pomimo tego, że to właśnie z nim wiązałam swoje plany na przyszłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV