głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Istnieją dwa powody które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojm

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Istnieją dwa powody które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują ż
Istnieją dwa powody  które nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 stycznia 2014

Istnieją dwa powody, które nie pozwalają ludziom spełnić swoich marzeń. Najczęściej po prostu uważają je za nierealne. A czasem na skutek nagłej zmiany losu pojmują, że spełnienie marzeń staje się możliwe w chwili, gdy się tego najmniej spodziewają. Wtedy jednak budzi się w nich strach przed wejściem na ścieżkę, która prowadzi w nieznane, strach przed życiem rzucającym nowe wyznania, strach przed utratą na zawsze tego, do czego przywykli.

czasem po prostu lepiej jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 stycznia 2014

czasem po prostu lepiej jest pozwolić odejść osobie na której Ci zależy. przyzwyczaić się do jej obojętności niż przejmować się jej słowami.

Przez chwilę widziałam Cię w... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 stycznia 2014

Przez chwilę widziałam Cię w tłumie. Później odkryłam, że ludzie, którzy zostali rozdzieleni z kimś, kogo kochają, często dostrzegają ukochaną osobę w obcym człowieku. To ma jakiś związek z tym, że część mózgu odpowiedzialna za rozpoznawanie ludzi jest przegrzana i zbyt szybko reaguje. Ta okrutna sztuczka umysłu trwała zaledwie kilka chwil, ale to wystarczyło, żebym poczuła wręcz fizycznie jak bardzo Cię potrzebowałam.

Nie widziałam Cię już od miesiąca... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 stycznia 2014

Nie widziałam Cię już od miesiąca I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca, trochę bardziej milcząca. Lecz widać można żyć bez powietrza

Mimo to kochała go nadal  bo   po... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 stycznia 2014

Mimo to kochała go nadal, bo - po raz pierwszy w życiu - poznała, co to wolność. Mogła go kochać, choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć, nie potrzebowała jego pozwolenia, by niepokoić się tym, co ludzie knują przeciwko niemu. To właśnie była wolność - czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni.

Powoli przyswajała sobie fakt  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 stycznia 2014

Powoli przyswajała sobie fakt, że już nigdy więcej go nie zobaczy, jego uśmiechu, oczu, tych śmiesznych a zarazem fajnych min, które zawsze robił. Przyswajała sobie, że on już nie napisze, że będzie musiała usnąć bez sms'a na dobranoc. To było dla niej trudne, ale tak musiało być. Wiedziała, że nie może zaufać mu po raz kolejny, nie chciała żeby znowu ją zranił

Myślę  ze nie ma gorszego bólu... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

Myślę, ze nie ma gorszego bólu, niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci. Że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie.

  Dlaczego miałbym się rozstawać z... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

- Dlaczego miałbym się rozstawać z moją przeszłością ? nie wszystko było w niej złe. - Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

Choć minęło tyle czasu  nadal mam... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

Choć minęło tyle czasu, nadal mam ochotę iść do niego i zapytać czy to wszystko było łatwe. Tak po prostu odejść i potraktować mnie tak jakby nigdy nic nas nie łączyło, a ja byłabym nikim.

Nie można nikogo obwiniać za swoje... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

Nie można nikogo obwiniać za swoje problemy. To tylko twoja wina że nie potrafisz iść dalej i walczyć, że nie potrafisz znaleźć tej siły.

Ludzie się zmieniają  a zazwyczaj... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

Ludzie się zmieniają, a zazwyczaj na gorsze, ponieważ mało kto jest w ogóle w stanie sobie wyobrazić lepszą wersję siebie.

uciekając od siebie  nie staniesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

uciekając od siebie, nie staniesz się wolny

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV