głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Mimo to kochała go nadal bo po raz pierwszy w życiu poznała co to wolność. Mogła go kochać choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć nie potrzebowała jego pozw

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Mimo to kochała go nadal bo po raz pierwszy w życiu poznała co to wolność. Mogła go kochać choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć nie potrzebowała jego pozwol
Mimo to kochała go nadal  bo   po... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 stycznia 2014

Mimo to kochała go nadal, bo - po raz pierwszy w życiu - poznała, co to wolność. Mogła go kochać, choćby miał się o tym nigdy nie dowiedzieć, nie potrzebowała jego pozwolenia, by niepokoić się tym, co ludzie knują przeciwko niemu. To właśnie była wolność - czuć to, czego pragnęło jej serce, nie bacząc na to, co pomyślą inni.

Powoli przyswajała sobie fakt  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 16 stycznia 2014

Powoli przyswajała sobie fakt, że już nigdy więcej go nie zobaczy, jego uśmiechu, oczu, tych śmiesznych a zarazem fajnych min, które zawsze robił. Przyswajała sobie, że on już nie napisze, że będzie musiała usnąć bez sms'a na dobranoc. To było dla niej trudne, ale tak musiało być. Wiedziała, że nie może zaufać mu po raz kolejny, nie chciała żeby znowu ją zranił

Myślę  ze nie ma gorszego bólu... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

Myślę, ze nie ma gorszego bólu, niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci. Że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie.

  Dlaczego miałbym się rozstawać z... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

- Dlaczego miałbym się rozstawać z moją przeszłością ? nie wszystko było w niej złe. - Z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

Choć minęło tyle czasu  nadal mam... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

Choć minęło tyle czasu, nadal mam ochotę iść do niego i zapytać czy to wszystko było łatwe. Tak po prostu odejść i potraktować mnie tak jakby nigdy nic nas nie łączyło, a ja byłabym nikim.

Nie można nikogo obwiniać za swoje... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

Nie można nikogo obwiniać za swoje problemy. To tylko twoja wina że nie potrafisz iść dalej i walczyć, że nie potrafisz znaleźć tej siły.

Ludzie się zmieniają  a zazwyczaj... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

Ludzie się zmieniają, a zazwyczaj na gorsze, ponieważ mało kto jest w ogóle w stanie sobie wyobrazić lepszą wersję siebie.

uciekając od siebie  nie staniesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

uciekając od siebie, nie staniesz się wolny

Ludzie płaczą na wiele różnych... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 stycznia 2014

Ludzie płaczą na wiele różnych sposobów: jedni głośno, trzymając za ręce albo przytulając kogoś innego, inni po cichu, tłumiąc dźwięki, zwinięci w kłębek. Jeszcze inni po prostu siedzą i patrzą przed siebie niewidzącymi oczami, a łzy spływają im po policzkach. Płacz bardzo oczyszcza. w pewnym sensie czuję się po nim lepiej - albo raczej nie lepiej, ale do pewnego stopnia czyściej. Oczyszczona i wykończona.

Jestem ciekawa w jaki sposób mnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 stycznia 2014

Jestem ciekawa w jaki sposób mnie zapamiętałeś. Czy myślisz o mnie tak samo jak kiedyś, że jestem tą blondynką o wielkich niebieskich oczach, która jednym uśmiechem nabałaganiła w Twoim życiu? Czy czasem nie potrafisz spać, bo zastanawiasz się o czym najczęściej myślę i czy uśmiecham się tak samo pięknie jak wtedy kiedy byliśmy razem? Siadasz wieczorami przed laptopem i oglądasz moje zdjęcia? Tęsknisz za mną? Zastanawiasz się czasem czy właśnie w tej chwili nie poznałam kogoś nowego kto w idealny sposób mógłby zastąpić mi Ciebie? Wybierasz czasem mój numer i długo wahasz się czy może zadzwonić, bo brakuje Ci mojego głosu? Jestem ciekawa czy liczę się dla Ciebie chociaż trochę, czy nachodzą Cię myśli, że jeszcze moglibyśmy odzyskać naszą zagubioną magię i to szczęście, które tak szybko wyparowało.

Przychodzi taki moment gdy wszystko... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 stycznia 2014

Przychodzi taki moment gdy wszystko sprowadza się do jednego-do łez. Każde słowo, gest czy ruch rani Cię i sprawia, że stajesz się coraz słabsza. Najchętniej porzuciłabyś to wszystko i uciekła. Ale tak się nie da. Musisz stawić czoło każdej przeciwności, każdej przeszkodzie. Z czasem zrozumiesz, że każdy nawet najgorszy moment czegoś Cię nauczył.

Nie lubię tych wieczorów  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 stycznia 2014

Nie lubię tych wieczorów, gdy skulam się pod kołdrą na łóżku, przytulam do poduszki i usiłuję opanować myśli, które rozwalają mi głowę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV