głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nieprzespane noce łzy w oczach gdy tylko go widzisz? To wszystko nie jest warte Twojego cierpienia. Pamiętaj nigdy już nie wróci to co było a on nigdy nie znajd

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nieprzespane noce łzy w oczach gdy tylko go widzisz? To wszystko nie jest warte Twojego cierpienia. Pamiętaj nigdy już nie wróci to co było a on nigdy nie znajdzi
Nieprzespane noce łzy w oczach gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Nieprzespane noce, łzy w oczach, gdy tylko go widzisz? To wszystko nie jest warte Twojego cierpienia. Pamiętaj, nigdy już nie wróci to, co było, a on nigdy nie znajdzie takiej dziewczyny, która go pokocha tak mocno, jak zrobiłaś to Ty. On kiedyś i tak zrozumie swoje błędy, ale Ty wtedy pokaż, że jednak bez niego potrafisz być bardziej szczęśliwa.

Mam nadzieję że właśnie teraz... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Mam nadzieję, że właśnie teraz jesteś sam, że leżysz na łóżku w ciemności i słuchasz tych wszystkich przygnębiających piosenek. Mam nadzieję, że myślisz o mnie i zastanawiasz się co robię, jak jestem ubrana, jaki mam humor i czy się uśmiecham. Mam nadzieję, że nie daje Ci spokoju myśl, że wszystko spierdoliłeś, że mogliśmy właśnie siedzieć tam razem, a tak naprawdę każde z nas tylko udaje jakie jest teraz szczęśliwe.

Potrzeba wielu miesięcy lat aby... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. Proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. Pamiętasz, ale już nie kochasz. Brakuje Ci Go nie raz, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić.

Dlaczego to my mamy cierpieć... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

Dlaczego to my mamy cierpieć, wylewając ocean łez? nie przesypiać nocy, dławiąc się wspomnieniami? zamieńmy się rolami z mężczyznami. zacznijmy się zabawiać, każdym napotkanym facetem, bez skrupułów. wykorzystujmy i pozostawiajmy bez słowa. jeździjmy na kilka frontów, mając w poważaniu ich uczucia. wpisując w swoich magicznych notesikach 'zaliczony-odstawiony'. zero zaangażowania, emocji. wypierzmy się ze wszelkiego uczucia i bądźmy bezwzględne do granic możliwości. niech choć przez ułamek sekundy zastanowią się, jak to jest płakać z powodu nieodwzajemnionych uderzeń serca.

I gdy po raz kolejny wysłałam... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 stycznia 2014

I gdy po raz kolejny wysłałam, starannie ułożonego sms-a, nadaremnie czekając na odpowiedź uznałam, że to już ostatni raz. Nie będę płaszczyła się o Twoją uwagę. Nie chcesz, nie odpisuj, ale nie waż się pisać, gdy poukładam sobie życie bez Ciebie.

Myślę ze nie ma gorszego bólu... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Myślę, ze nie ma gorszego bólu, niż świadomość, że to, co było, nigdy już nie wróci. Że osoby, z którymi byliśmy blisko i nadal są ważni, traktują nas całkowicie obojętnie.

Najgorzej jest przyzwyczaić się do... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Najgorzej jest przyzwyczaić się do człowieka, którego już później nie zastąpi Ci nikt, mimo, że jest o niebo lepszy.

Nikogo i tak nie obchodzi co Cię... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Nikogo i tak nie obchodzi, co Cię boli, z czego się cieszysz, dlaczego płaczesz. Ludzie to kur*wy pogódź się z tym. Nikogo nie obchodzisz. Jesteś nikim.

Chodzę mówię śmieję się... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Chodzę, mówię, śmieję się, czytam, bawię się, myślę. Ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki. Najczęściej tym powodem jesteś Ty.

A w nowym roku? nic się nie zmieni... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

A w nowym roku? nic się nie zmieni, nie spełnią się żadne marzenia, kolejny rok będzie tak samo przygnębiający i pełen cierpień jak poprzedni. kilka nowych problemów w zamian za stare. może i jestem pesymistką, bo rzeczywiście brak mi nadziei w lepsze jutro.

Nie kłam że to już przeszłość... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Nie kłam, że to już przeszłość, jeśli w sercu masz Go do dziś. Nie mów, że to frajer, jeśli tak naprawdę myślisz o Nim w samych superlatywach. Nie wmawiaj, że nie kochasz, jeśli na Jego widok serce wali Ci jak oszalałe. Nie próbuj udowadniać, że jest Ci obojętny, kiedy idąc ulicą wyszukujesz Go wzrokiem. Nie nawijaj, że to od początku nie miało sensu lub, że żałujesz, jeśli w myślach przeklinasz się za każde złe słowo na Jego temat. kochasz - to normalne.

Można mówić że ma się to... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu, zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha, co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV