głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? W naturze chwasty też są większe od kwiatów. najgorzej jest wtedy gdy piszesz kimś po 10 godz dziennie rozmawiasz godzina

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? W naturze chwasty też są większe od kwiatów.
Dlaczego mężczyźni są wyżsi od... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 stycznia 2014

Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? W naturze chwasty też są większe od kwiatów.

najgorzej jest wtedy   gdy piszesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 stycznia 2014

najgorzej jest wtedy , gdy piszesz kimś po 10 godz dziennie , rozmawiasz godzinami , przywiązujesz się ta osoba staje się najważniejsza i nagle wszystko chuj strzela i jego już nie ma . Chujowe co?

   Niestety  Damo Nieba  moją... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 stycznia 2014

"- Niestety, Damo Nieba, moją jedyną prawdziwą miłością pozostaje ja sam. Dorothea wybuchnęła śmiechem. - Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem, chłopcze. -Niekoniecznie. Od czasu do czasu się odtrącam, żeby było ciekawiej."

   Ludzie mają to do siebie  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 stycznia 2014

"- Ludzie mają to do siebie, że odchodzą tak szybko jak przychodzą. Znikają, rozpływają się w powietrzu - powiedział. Jego słowa brzmiały tak, jakby nic go już nie obchodziło. Jakby cały świat był dla niego czymś całkowicie niepotrzebnym. Podszedł do okna i je otworzył. Pstryknięcie zapalniczki. Zapalił papierosa. Zaciągnął się. Dym wyleciał na zewnątrz, jednak jego ślad pozostał w powietrzu. Kontynuował swój monolog, nie patrząc nawet na swego rozmówcę. - Pozostają po nich tylko rzeczy. Przedmioty, które nieustannie przypominają nam o ich nieobecności. O dziurach, które powstały w sercu - mruknął. Obrócił się. Jego niebiesko-szare oczy wwierciły się w nią, jakby spoglądał w głąb jej umysłu. - Dlatego jestem sam. Dlatego kroczę samotnie. Dlatego nikogo przy mnie nie ma..."

Nie ma czegoś takiego jak przypadek.... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 stycznia 2014

Nie ma czegoś takiego jak przypadek. Cóż to bowiem jest przypadek? To tylko usprawiedliwienie tego, czego nie jesteśmy w stanie zrozumieć.

Nie można zmienić przeszłości.... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 stycznia 2014

Nie można zmienić przeszłości. Nie, ale można ukształtować przyszłość i nauczyć się żyć z przeszłością.

Trudno jest znowu zacząć znowu... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 stycznia 2014

Trudno jest znowu zacząć znowu kochać , jeżeli w głowie nadal jest pewna osoba , Na której widok od razu serce skacze jak oszalałe , na którego widok uświadamiasz sobie co straciłaś , na dźwięk jego imienia od razu myślisz o nim . Ciągle wchodzisz na jego profil chcesz wiedzieć co u niego , chodź bardzo dobrze wiesz że nie powinnaś tego robić , Próbujesz nie myśleć o nim przecież on ułożył sobie już życie a Ty ciągle myślisz o nim , może on nawet przez chwile nie pomyśli o Tobie . Ale mimo wszystko i tak to robisz ...

Popełniłam wiele błędów  wiem.... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 stycznia 2014

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Raz skrzywdzona  teraz krzywdzę innych. teksty

tyskaaaaa dodano: 21 stycznia 2014

Raz skrzywdzona, teraz krzywdzę innych.

Rok temu o tej porze wcale nie było... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 stycznia 2014

Rok temu o tej porze wcale nie było chujowo.

Bo kiedy odchodzi ktoś  kogo... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 stycznia 2014

Bo kiedy odchodzi ktoś, kogo pragniesz, usiłujesz go powstrzymać, wyciągasz do niego ręce, masz tym samym nadzieje, że uda ci się zatrzymać jego serce. Ale nic z tego. Serce ma niewidzialne nogi.

Tutaj nie pomogłoby cofanie czasu.... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 stycznia 2014

Tutaj nie pomogłoby cofanie czasu. Żadne magiczne sztuczki nie byłyby w stanie zmienić tego, co sami zrobiliśmy z własnym życiem. Chyba za bardzo utwierdziliśmy się w przekonaniu, że jeśli jest dobrze, mamy siebie i plany to nie musimy już nic robić. Że teraz wystarczy tylko oddychać, żeby ze sobą być. To byłoby dobre, gdyby działało. Razem stworzyliśmy i razem zepsuliśmy nasz osobisty świat, do którego kiedyś nikt poza nami nie miał wstępu, a po zgliszczach którego dziś, przewija się tysiące ludzi. Depczą ruiny tego wszystkiego, nie zwracając nawet najmniejszej uwagi na to, że każdy ich krok nas boli. Stąpają po ziemi zasypanej resztkami naszych połamanych serc i zniszczonej miłości, która dziś daje nam jedynie ból. Tęsknię i wiem, że Ty teżtęsknisz, ale spójrz – wszystko się rozsypało, cały świat jest dziś przeciwko nam, a my nie robimy nic, żeby to zmienić. Nie potrzeba nam cofania czasu. Nam trzeba nieustannych pokładów siły, by na nowo, razem, ułożyć tę układankę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV