głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa A w nowym roku? nic się nie zmieni nie spełnią się żadne marzenia kolejny rok będzie tak samo przygnębiający i pełen cierpień jak poprzedni. kilka nowych proble

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
A w nowym roku? nic się nie zmieni nie spełnią się żadne marzenia kolejny rok będzie tak samo przygnębiający i pełen cierpień jak poprzedni. kilka nowych problemów
A w nowym roku? nic się nie zmieni... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

A w nowym roku? nic się nie zmieni, nie spełnią się żadne marzenia, kolejny rok będzie tak samo przygnębiający i pełen cierpień jak poprzedni. kilka nowych problemów w zamian za stare. może i jestem pesymistką, bo rzeczywiście brak mi nadziei w lepsze jutro.

Nie kłam  że to już przeszłość... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Nie kłam, że to już przeszłość, jeśli w sercu masz Go do dziś. Nie mów, że to frajer, jeśli tak naprawdę myślisz o Nim w samych superlatywach. Nie wmawiaj, że nie kochasz, jeśli na Jego widok serce wali Ci jak oszalałe. Nie próbuj udowadniać, że jest Ci obojętny, kiedy idąc ulicą wyszukujesz Go wzrokiem. Nie nawijaj, że to od początku nie miało sensu lub, że żałujesz, jeśli w myślach przeklinasz się za każde złe słowo na Jego temat. kochasz - to normalne.

Można mówić  że ma się to... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu, zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha, co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

Dużo rozmów z samym sobą  dużo... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Dużo rozmów z samym sobą, dużo pustych słów i wniosków które nie pociągają za sobą żadnych konkretnych działań.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasami minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj się ich trzyma. Chociaż zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia błędy, czasami rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Czasami potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak dorosła osoba, a czasem jak małe dziecko.

Jak możesz tęsknić za kimś dla... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Jak możesz tęsknić za kimś dla kogoś byłaś tylko wyjściem awaryjnym? Którąś z kolei opcją, gdy żaden z kumpli nie miał czasu?

Chyba nie jestem typem dziewczyny... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Chyba nie jestem typem dziewczyny, która lubi opowiadać światu o tym jak się czuje.

Czasem ludzie znikają z Twojego... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Czasem ludzie znikają z Twojego życia szybciej niż się w nim pojawiają. Zdążysz się do nich przyzwyczaić, polubić ich i nagle nawet nie wiesz czemu, a już ich nie ma. Tak bez słowa wytłumaczenia odchodzą, zostawiając Cię z milionem pytań.

Bo najtrudniej jest skończyć... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, zapominanie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być.

Najgorzej jest być bezradnym. Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Najgorzej jest być bezradnym. Nie móc pomóc mimo, że Ci na tym zależy jak na niczym innym. Po prostu siedzieć i mieć nadzieję, że jeszcze się ułoży

Potrzeba wielu miesięcy  lat  aby... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. Proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. Pamiętasz, ale już nie kochasz. Brakuje Ci Go nie raz, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić.

To śmieszne jak bardzo brakuje mi... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

To śmieszne jak bardzo brakuje mi osoby dla której nigdy nie byłam wyjątkowa, dla której moje uczucia są nic nie warte

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV