głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Jak możesz tęsknić za kimś dla kogoś byłaś tylko wyjściem awaryjnym? Którąś z kolei opcją gdy żaden z kumpli nie miał czasu? Chyba nie jestem typem dziewczyny k

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Jak możesz tęsknić za kimś dla kogoś byłaś tylko wyjściem awaryjnym? Którąś z kolei opcją gdy żaden z kumpli nie miał czasu?
Jak możesz tęsknić za kimś dla... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Jak możesz tęsknić za kimś dla kogoś byłaś tylko wyjściem awaryjnym? Którąś z kolei opcją, gdy żaden z kumpli nie miał czasu?

Chyba nie jestem typem dziewczyny... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Chyba nie jestem typem dziewczyny, która lubi opowiadać światu o tym jak się czuje.

Czasem ludzie znikają z Twojego... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Czasem ludzie znikają z Twojego życia szybciej niż się w nim pojawiają. Zdążysz się do nich przyzwyczaić, polubić ich i nagle nawet nie wiesz czemu, a już ich nie ma. Tak bez słowa wytłumaczenia odchodzą, zostawiając Cię z milionem pytań.

Bo najtrudniej jest skończyć... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, zapominanie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być.

Najgorzej jest być bezradnym. Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Najgorzej jest być bezradnym. Nie móc pomóc mimo, że Ci na tym zależy jak na niczym innym. Po prostu siedzieć i mieć nadzieję, że jeszcze się ułoży

Potrzeba wielu miesięcy  lat  aby... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Potrzeba wielu miesięcy, lat, aby móc znów spojrzeć sobie w oczy, zamienić kilka zdań, na nowo się dotknąć. Tysiące dni muszą minąć, aby wspomnienia tak nie uderzały do głowy, a serce nie krzyczało co chwila, że chce jeszcze. Proces odkochiwania się trwa niezmiernie długo i jest do cna wyniszczającym, bolesnym, jednakże skutkuje. Pamiętasz, ale już nie kochasz. Brakuje Ci Go nie raz, ale nie wyrzekłabyś się wszystkiego, gdyby mógł wrócić.

To śmieszne jak bardzo brakuje mi... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

To śmieszne jak bardzo brakuje mi osoby dla której nigdy nie byłam wyjątkowa, dla której moje uczucia są nic nie warte

Próbuję z tym walczyć  każdego... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Próbuję z tym walczyć, każdego dnia, w każdej pieprzonej chwili próbuję siebie zrozumieć. Analizuję, rozmyślam, przewiduję różne scenariusze, ale wciąż tkwię w jednym miejscu. Niszczę swoje życie.

trzeba umiec odejsc bez sentymentow... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

trzeba umiec odejsc bez sentymentow,gdy sytuacja wydaje sie byc nie do opanowania.To podstawowa zasada jesli chce sie przezyc

Jaki był ten rok? Zmienny... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Jaki był ten rok? Zmienny, zaskakujący, prowokujący. Było słodko i gorzko. Dobrze i źle. Jak w bajce i tak, że można to między bajki włożyć. Były dzwony weselne i przejmujący dźwięk zburzonych marzeń. Miękkie lądowania i twarde skutki arogancji. Z górki i pod górkę. Z wiatrem i pod wiatr. Było różnie.

I chociaż od tak dawna już do mnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

I chociaż od tak dawna już do mnie nie piszesz,na dźwięk każdej nowej wiadomości zamykam oczy i myślę sobie, a może tym razem to Ty?

Nienawidzę  gdy przypomina m i o... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 stycznia 2014

Nienawidzę, gdy przypomina m i o Tobie zapach powietrza, jakieś słowo, zdarzenie, miejsce, piosenka, lub twarz. Nienawidzę, gdy każdą blondynkę średniego wzrostu mylę z Twoją mamą, a myśl o Tobie nie opuszcza mnie nawet na sekundę. Nienawidzę, gdy mi się śnisz. Nienawidzę myśli o Tobie, wspomnień z Tobą, Twoich oczu, włosów i ust. Nienawidzę wszystkich innych chłopaków, za to, że nie są Tobą. Nienawidzę wszystkich dziewczyn, które całowałeś, dotykałeś, kochałeś. Nienawidzę siebie. Ale Ciebie nie nienawidzę, nie potrafię... mimo, że tak bardzo chcę, i tak bardzo zasługujesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV