głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nikogo i tak nie obchodzi co Cię boli z czego się cieszysz dlaczego płaczesz. Ludzie to kur wy pogódź się z tym. Nikogo nie obchodzisz. Jesteś nikim. Chodzę mów

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nikogo i tak nie obchodzi co Cię boli z czego się cieszysz dlaczego płaczesz. Ludzie to kur wy pogódź się z tym. Nikogo nie obchodzisz. Jesteś nikim.
Nikogo i tak nie obchodzi  co Cię... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Nikogo i tak nie obchodzi, co Cię boli, z czego się cieszysz, dlaczego płaczesz. Ludzie to kur*wy pogódź się z tym. Nikogo nie obchodzisz. Jesteś nikim.

Chodzę  mówię  śmieję się... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Chodzę, mówię, śmieję się, czytam, bawię się, myślę. Ale to nie tak. Zawsze przychodzi moment, w którym coś mnie nagle uderza, że mało nie zwala mnie z nóg. Jakaś porażająca, nagła świadomość niepełności, niekompletności, pustki. Najczęściej tym powodem jesteś Ty.

A w nowym roku? nic się nie zmieni... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

A w nowym roku? nic się nie zmieni, nie spełnią się żadne marzenia, kolejny rok będzie tak samo przygnębiający i pełen cierpień jak poprzedni. kilka nowych problemów w zamian za stare. może i jestem pesymistką, bo rzeczywiście brak mi nadziei w lepsze jutro.

Nie kłam  że to już przeszłość... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Nie kłam, że to już przeszłość, jeśli w sercu masz Go do dziś. Nie mów, że to frajer, jeśli tak naprawdę myślisz o Nim w samych superlatywach. Nie wmawiaj, że nie kochasz, jeśli na Jego widok serce wali Ci jak oszalałe. Nie próbuj udowadniać, że jest Ci obojętny, kiedy idąc ulicą wyszukujesz Go wzrokiem. Nie nawijaj, że to od początku nie miało sensu lub, że żałujesz, jeśli w myślach przeklinasz się za każde złe słowo na Jego temat. kochasz - to normalne.

Można mówić  że ma się to... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Można mówić, że ma się to gdzieś. Można twierdzić, że już dawno przestało zależeć. Można kłamać. Ale można też, wbrew wszystkim i wszystkiemu, zawalczyć. Zawalczyć o to, co się kocha, co jest najważniejsze. Można nie kłamać.

Dużo rozmów z samym sobą  dużo... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Dużo rozmów z samym sobą, dużo pustych słów i wniosków które nie pociągają za sobą żadnych konkretnych działań.

Podobno ma silny charakter i łatwo... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Podobno ma silny charakter i łatwo się nie poddaje. Podobno jest wrażliwa, łatwo ją zranić i zniechęcić. Romantyczka? Czasem łatwo ją dostrzec w tłumie, a czasami minąć w ogóle nie zauważając. Dla bliskich jest w stanie zrobić prawie wszystko. Ma swoje zdanie, zasady i zazwyczaj się ich trzyma. Chociaż zwykle szybko poznaje się na ludziach, mimo to nikogo od razu nie skreśla. Popełnia błędy, czasami rani i potrafi sprawić przykrość. Ufa tylko tym, którzy na to zasłużyli. Lubi wiedzieć na czym stoi. Każda łza, która spłynęła po jej policzku czegoś ją nauczyła. Każda życiowa porażka ją wzmocniła. Czasami potrafi być wredna i złośliwa. Buduje szczęście z małych radości. Szanuje tych, którzy szanują ją i samych siebie. Stara się niczego w życiu nie żałować, tylko czasami jej nie wychodzi. Ma słomiany zapał do niektórych rzeczy. Czasem zachowuje się jak dorosła osoba, a czasem jak małe dziecko.

Jak możesz tęsknić za kimś dla... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Jak możesz tęsknić za kimś dla kogoś byłaś tylko wyjściem awaryjnym? Którąś z kolei opcją, gdy żaden z kumpli nie miał czasu?

Chyba nie jestem typem dziewczyny... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Chyba nie jestem typem dziewczyny, która lubi opowiadać światu o tym jak się czuje.

Czasem ludzie znikają z Twojego... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Czasem ludzie znikają z Twojego życia szybciej niż się w nim pojawiają. Zdążysz się do nich przyzwyczaić, polubić ich i nagle nawet nie wiesz czemu, a już ich nie ma. Tak bez słowa wytłumaczenia odchodzą, zostawiając Cię z milionem pytań.

Bo najtrudniej jest skończyć... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Bo najtrudniej jest skończyć, zapomnieć i zacząć od nowa. Koniec często jest nagły, zapominanie może trwać całe życie, a nowego początku może po prostu nie być.

Najgorzej jest być bezradnym. Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 stycznia 2014

Najgorzej jest być bezradnym. Nie móc pomóc mimo, że Ci na tym zależy jak na niczym innym. Po prostu siedzieć i mieć nadzieję, że jeszcze się ułoży

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV