głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nie. Nie jestem szczęśliwa. teksty

tyskaaaaa dodano: 26 marca 2014

Nie. Nie jestem szczęśliwa.

Badania naukowe dowodzą  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Badania naukowe dowodzą, że większość sytuacji, których się obawiamy, nigdy się nie wydarzy. Oznacza to, że problemy, które tak intensywnie przeżywamy, istnieją jedynie w naszej głowie. Chociaż niektórzy zdają sobie z tego sprawę, mimo wszystko nie potrafią przestać projektować sobie w głowie czarnych scenariuszy.

Najbardziej złoszczę się wtedy gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Najbardziej złoszczę się wtedy gdy siedzę spokojna i czekam,aż czajnik zagwiżdżę, a gdy sobie nie radzę zaczynam sprzątać cały dom. Gdy zaczynam wspominać parzę sobie duży kubek gorącej czekolady i sięgam zakamarków w poszukiwaniu czekolady, pralin czy zwykłego musu orzechowego. lubię zasypiać w makijażu i robić dziwne miny przed lustrem kiedy ładnie wyglądam, a gdy czuję odpowiedni dotyk mruczę subtelnie. Wybacz, ale inna być nie potrafię. Wybaczam, że nie kochasz mnie takiej.

Nie patrz wielce w przeszłość... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Nie patrz wielce w przeszłość, która przeminęła i nie zawracaj sobie głowy przeszłością, która nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i spraw by była warta wspomnień.

Ona   cicha  szara i nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Ona - cicha, szara i nie wyróżniająca się. On - znany, przystojny i pewny siebie. Północ i południe. Dwa magnesy, które przyciągają się jak dwa odległe, zupełnie różne bieguny.

Nie należącą do nikogo  która... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Nie należącą do nikogo, która należała do wszystkich. Która nie miała nic. Która pragnęła wszystko zdobyć ogniem, głodna doświadczeń z obsesją wolności, która przerażała mnie do tego stopnia, że nie mogłam nawet o tym mówić.

niby miasto  a świnie luzem chodzą. teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

niby miasto, a świnie luzem chodzą.

Czasem czuję się jak Alicja... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Czasem czuję się jak Alicja, zagubiona w świecie trudnych dorosłych spraw. momentami chciałabym uciec w inny zaczarowany świat, ale to nie takie proste. trzeba walczyć, walczyć o wspaniałe życie, mimo przeciwności i kłód rzucanych pod nogi. może mnie to kosztować wiele ale znajdę swoje zaczarowane miejsce i złapię tego białego królika zwanego szczęściem, i będę królową zamku zwanego życiem.

Dopiero pod wpływem złości mówimy... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Dopiero pod wpływem złości mówimy to, czego nie mamy odwagi powiedzieć wprost.

Każdego człowieka w swoim życiu... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Każdego człowieka w swoim życiu spotykamy w jakimś celu. Ktoś jest dla Ciebie tylko próbą generalną, ktoś inny - pracą nad błędami przed spotkaniem z kimś najważniejszym, a ktoś będzie właśnie tym najważniejszym. Istotne jest, by się nie pomylić i nie przejść obojętnie.

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 marca 2014

Jest inaczej. Zupełnie inaczej. Już nie czekam aż zadzwonisz i powiesz, że żałujesz. Że nadal jestem dla Ciebie najważniejsza.Już nawet nie pamiętam zapachu Twoich perfum i Twojego głosu. Nie płaczę po nocach i nie piszę do Ciebie żałosnych sms'ów z nadzieją, że odpiszesz. Czasami przechodząc obok ławki, na której siedzieliśmy na pierwszym spotkaniu, coś łapie mnie za gardło. Ale to już nie to samo. Nie potrzebuję Cię. Męczyłam się pół roku i dopiero teraz mogę to przyznać. Zrozumiałam, że to nic dla Ciebie nie znaczyło. Może byłam jedną z wielu. Może właśnie teraz mówisz swojej dziewczynie, że nigdy nie spotkałeś kogoś takiego. Że kochasz ją najmocniej na świecie. Chociaż zawsze mówiłeś to mi. Nie wiem. I nigdy się nie dowiem.

Raz moje nogi są ogromne  raz nie.... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 marca 2014

Raz moje nogi są ogromne, raz nie. Raz patrzę w lustro i myślę że jest okej, pare sekund pozniej patrzę w inne i płaczę bo jestem za gruba. Raz myślę że mam dobre oceny, a raz że nie można byc głupszym. Raz chcę się zabić a raz chcę żyć. Raz chcę być smutna i samotna a raz chcę być szczęśliwa i z ludźmi. Najśmieszniejsze jest to że co minutę czuję że wszystko jest inne. Chyba mam coś z głową.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV