głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Raz moje nogi są ogromne raz nie. Raz patrzę w lustro i myślę że jest okej pare sekund pozniej patrzę w inne i płaczę bo jestem za gruba. Raz myślę że mam dobre

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Raz moje nogi są ogromne raz nie. Raz patrzę w lustro i myślę że jest okej pare sekund pozniej patrzę w inne i płaczę bo jestem za gruba. Raz myślę że mam dobre ocen
Raz moje nogi są ogromne  raz nie.... teksty

tyskaaaaa dodano: 17 marca 2014

Raz moje nogi są ogromne, raz nie. Raz patrzę w lustro i myślę że jest okej, pare sekund pozniej patrzę w inne i płaczę bo jestem za gruba. Raz myślę że mam dobre oceny, a raz że nie można byc głupszym. Raz chcę się zabić a raz chcę żyć. Raz chcę być smutna i samotna a raz chcę być szczęśliwa i z ludźmi. Najśmieszniejsze jest to że co minutę czuję że wszystko jest inne. Chyba mam coś z głową.

Nienawidzę Ciebie za te wszystkie... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

Nienawidzę Ciebie za te wszystkie kłamstwa. Nienawidzę za przeszłość, w której musiałam tkwić tak długo. Nienawidzę Cię za to, że swoją obecnością sprawiłeś, że poczułam smak egoistycznego życia. Nienawidzę Cię za to, że przy Tobie stałam się zimną suką. Nienawidzę Cię za to, że pozwoliłeś mi siebie kochać. Nienawidzę Cię za to, że nauczyłeś mnie tęsknić za sobą. Nienawidzę Cię za to, że zawsze przy mnie byłeś, gdy tego potrzebowałam. Nienawidzę Cię za to, że tak dużo głosu na Ciebie straciłam przy każdej kłótni. Nienawidzę Cię za zmarnowane litry łez, które spływały bezwładnie po moich policzkach. Nienawidzę Cię za Twoje ciepłe słowa, które sprawiały, że z dnia na dzień czułam się szczęśliwa. Nienawidzę Cię za to, że pozwoliłeś mi spieprzyć moje życie poprzez utknięcie w tym bagnie, jakim było nasze życie. Nienawidzę Cię za to wszystko, ale jeszcze bardziej nienawidzę Cię za Twoje odejście, na które mnie nie przygotowałeś.

  Kiedyś się z Niego wyleczę.... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

- Kiedyś się z Niego wyleczę. Może nie na pstryknięcie palcami, może nie po tygodniu, ani miesiącu. Czeka mnie wiele pustych dni, w których wciąż będzie się pojawiać jego twarz. Nie mogę wykreślić Cię ze swojego życia, zbyt wiele mamy ze sobą wspólnego. I nie powiem też 'jesteś w moim życiu zbędny'- bo nie jesteś. W gruncie rzeczy nikogo nie potrzebuje bardziej niż Ciebie... Ale nigdy nie byłeś mój.

Za dużo przeklinam. Za mało... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

Za dużo przeklinam. Za mało słucham innych. Zbyt wiele czasu spędzam na opierdzielaniu się. Sarkazm to moje drugie imię, a ironię mam w małym palcu. Nie jestem zbyt mądra i piękna, ale jakoś sobie z tym radzę. Czasami jestem infantylna i rzadko cokolwiek mi się udaje. Ale chyba znajdziesz we mnie powód aby mnie pokochać.

Skłamałabym twierdząc  że o nim... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

Skłamałabym twierdząc, że o nim nie myślę. Myślę. Czasami są taki dni, gdy jest w każdej godzinie, i takie godziny, gdy jest w każdej minucie. Wciąż jeszcze zdarza mi się zasypiać i budzić się z jego imieniem na ustach. Często łapię się na tym, że wypatruję jego twarzy w ulicznym tłumie.

  Nie zapomniałam do dziś.... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

- Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki, którą razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..

Jest taki dzień  że wstajesz rano i... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

Jest taki dzień, że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają , nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku , że to wcale nie Twoja wina lecz jego. To tylko i wyłącznie jego, bo to przecież on odszedł.

Zawsze będę do Niego coś czuć i... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Zawsze będę do Niego coś czuć i mieć tą cholerną słabość.

Grasz na moich uczuciach  jak nikt... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Grasz na moich uczuciach, jak nikt inny. Niby jesteś, a jednak Cię nie ma. Odezwiesz się raz na jakiś czas i tyle. Nie ma już tych całonocnych rozmów, po których ciężko było rano wstać, ale po których robiło się jakoś lżej na duszy. Nie ma już tych głupich rozmów o byle czym. Teraz ja mam swój świat, a Ty swój. Trochę przykre, że dwóch ludzi, których niegdyś tak dużo łączyło, teraz zachowują się, jakby byli dla siebie zupełnie obcy.

Zbyt długo żyjemy tym czego już... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Zbyt długo żyjemy tym czego już nie ma.

Zastanawialiście się kiedykolwiek... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego niektórzy ludzie nie dają patrzeć sobie w oczy przy rozmowie i uciekają gdzieś wzrokiem? wcale nie chodzi mi o to, że kłamią i są fałszywi lub mają coś do ukrycia. wzięliście pod uwagę, że być może czegoś się boją? tak, boją. obawiają się, że ktoś dostrzeże w ich oczach nie uśmiech, który nosi na co dzień ale łzy, strach i tęsknotę która powoli ich wykańcza.

Był. Istniał. Istniał w moim życiu. teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Był. Istniał. Istniał w moim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV