głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Jeszcze rok temu o tej porze byłeś tu. Rok temu mogłam zawsze na ciebie liczyć. Ale teraz jesteś z nią. Masz swoje życie a ja swoje. Ale wiesz co ? Życzę ci szc

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Jeszcze rok temu o tej porze byłeś tu. Rok temu mogłam zawsze na ciebie liczyć. Ale teraz jesteś z nią. Masz swoje życie a ja swoje. Ale wiesz co ? Życzę ci szczęści
Jeszcze rok temu o tej porze byłeś... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 luty 2014

Jeszcze rok temu o tej porze byłeś tu. Rok temu mogłam zawsze na ciebie liczyć. Ale teraz jesteś z nią. Masz swoje życie, a ja swoje. Ale wiesz co ? Życzę ci szczęścia. Może ona okaże się idealna, idealna dla ciebie.

Spójrz prawdzie w oczy i przyzna w... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 luty 2014

Spójrz prawdzie w oczy i przyzna w końcu, że nie jesteś tą samą osobą, którą byłaś rok temu.

Każde z nas ma już swoje życie.... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 luty 2014

Każde z nas ma już swoje życie. Całe szczęście że łączą nas jedynie stare rozmowy w archiwum gadu-gadu, stare sms i wspomnienia. Uwierz nie dała bym rady znieść drugi raz tego. Prowadzimy inny tryb życia. Ty stawiasz na picie, palenie i imprezowanie. Ja tak nie umiem, jestem dziewczyną poukładaną. Która nigdy nie zacznie palić, ani pić. Może dlatego nam nie wyszło.Może dlatego właśnie że nie jestem taka jaką byś mnie chciał. Sama nie wiem. Jednak mimo tego że jesteśmy z dwóch innych światów udało się nam spotkać.

 GDYBY PRZYPADŁO CI PRZYJŚĆ NA... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 luty 2014

"GDYBY PRZYPADŁO CI PRZYJŚĆ NA MÓJ POGRZEB, ZAŁAMAŁBY CI SIĘ POD NOGAMI GRUNT? DOSTAJĄC INFORMACJĘ, ŻE KILKA MINUT TEMU MOJE SERCE ZWYCZAJNIE PRZESTAŁO BIĆ, UPUŚCIŁBYŚ KUBEK GORĄCEJ KAWY, OSUWAJĄC SIĘ PRZY ŚCIANIE W DÓŁ? KRZYCZAŁBYŚ I UDERZYŁ PIĘŚCIĄ W ŚCIANĘ, BY ZABIĆ ROZRYWAJĄCY BÓL? WPADŁBYŚ W ATAK FURII DEMOLUJĄC MIESZKANIE, KALECZĄC PRZY TYM SWOJE DŁONIE OD ROZBITEGO SZKŁA? BIORĄC DO RĘKI BLUZĘ, WYBIEGŁBYŚ Z MIESZKANIA PO WÓDĘ, ŻEBY UKOIĆ BÓL? WYPALIŁBYŚ CAŁĄ PACZKĘ PAPIEROSÓW, KRĘCĄC PRZECZĄCO GŁOWĄ, ŻE TO NIE PRAWDA, ŻE TO TYLKO GŁUPI SEN? NIE WIERZYŁBYŚ? NIE MÓGŁBYŚ SIĘ Z TYM POGODZIĆ? OSZALAŁBYŚ Z TĘSKNOTY DO MNIE? SZYBKO ZAPOMNIAŁBYŚ JAKI MAM KOLOR OCZU I JAK SZYBKO BIŁO MI SERCE? RZUCIWSZY NA MÓJ GRÓB BIAŁĄ RÓŻĘ W DELIKATNYM PŁACZU NIEBA I ZRYWAJĄCYM SIĘ WIETRZE, POŻEGNAŁBYŚ SIĘ? ODCHODZĄC, POTRAFIŁBYŚ DALEJ ŻYĆ, PO PROSTU, JAK GDYBY NIGDY NIC? ŻYĆ JAK DO TEJ PORY. NORMALNIE. POTRAFIŁBYŚ?"

Wolał byś pewnie dziewczynę która... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 luty 2014

Wolał byś pewnie dziewczynę która się ciągle śmieje, a nie która płacze i nie chce powiedzieć dlaczego.

Uciekałam  kiedy tylko sprawy... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 stycznia 2014

Uciekałam, kiedy tylko sprawy zaczynały się komplikować, ponieważ żyłam w przeświadczeniu, że wszystko i tak skończy się tragicznie. Jedyna forma kontroli, jaką stosowałam, to decyzja, by odejść, zanim ktoś odejdzie ode mnie.  

   Najpierw rezygnujesz z... teksty

tyskaaaaa dodano: 29 stycznia 2014

  Najpierw rezygnujesz z drobiazgów, potem z większych rzeczy, a w końcu z wszystkiego. Śmiejesz się coraz ciszej, aż wreszcie zupełnie przestajesz się śmiać. Twój uśmiech przygasa, aż staje się tylko imitacją radości, czymś nakładanym jak makijaż.

Ironia. Kochamy tych ludzi  którzy... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 stycznia 2014

Ironia. Kochamy tych ludzi, którzy nie zwracają nawet na nas uwagi, a odpychamy tych którzy nas adorują.

Mogę Ci przyrzec  że gdybym mogła... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 stycznia 2014

Mogę Ci przyrzec, że gdybym mogła cofnąć czas, dziś nie znałbyś nawet mojego imienia.

Dlaczego mężczyźni są wyżsi od... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 stycznia 2014

Dlaczego mężczyźni są wyżsi od kobiet? W naturze chwasty też są większe od kwiatów.

najgorzej jest wtedy   gdy piszesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 stycznia 2014

najgorzej jest wtedy , gdy piszesz kimś po 10 godz dziennie , rozmawiasz godzinami , przywiązujesz się ta osoba staje się najważniejsza i nagle wszystko chuj strzela i jego już nie ma . Chujowe co?

   Niestety  Damo Nieba  moją... teksty

tyskaaaaa dodano: 22 stycznia 2014

"- Niestety, Damo Nieba, moją jedyną prawdziwą miłością pozostaje ja sam. Dorothea wybuchnęła śmiechem. - Przynajmniej nie martwisz się odrzuceniem, chłopcze. -Niekoniecznie. Od czasu do czasu się odtrącam, żeby było ciekawiej."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV