głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci nienawidziłam jej chciałam ją zniszczyć zabić pogrzebać z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci nienawidziłam jej chciałam ją zniszczyć zabić pogrzebać z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej a
  Nie zapomniałam do dziś.... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

- Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć. Najbardziej boli przed drobiazgi: gdy dobiegają mnie dźwięki piosenki, którą razem słuchaliśmy, gdy ktoś wymieni tytuł filmu, o którym rozmawialiśmy, gdy poczuję zapach perfum, których używał, gdy gdzieś usłyszę jego imię, wciąż tak bliskie i ukochane..

Jest taki dzień  że wstajesz rano i... teksty

tyskaaaaa dodano: 6 marca 2014

Jest taki dzień, że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają , nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku , że to wcale nie Twoja wina lecz jego. To tylko i wyłącznie jego, bo to przecież on odszedł.

Zawsze będę do Niego coś czuć i... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Zawsze będę do Niego coś czuć i mieć tą cholerną słabość.

Grasz na moich uczuciach  jak nikt... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Grasz na moich uczuciach, jak nikt inny. Niby jesteś, a jednak Cię nie ma. Odezwiesz się raz na jakiś czas i tyle. Nie ma już tych całonocnych rozmów, po których ciężko było rano wstać, ale po których robiło się jakoś lżej na duszy. Nie ma już tych głupich rozmów o byle czym. Teraz ja mam swój świat, a Ty swój. Trochę przykre, że dwóch ludzi, których niegdyś tak dużo łączyło, teraz zachowują się, jakby byli dla siebie zupełnie obcy.

Zbyt długo żyjemy tym czego już... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Zbyt długo żyjemy tym czego już nie ma.

Zastanawialiście się kiedykolwiek... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego niektórzy ludzie nie dają patrzeć sobie w oczy przy rozmowie i uciekają gdzieś wzrokiem? wcale nie chodzi mi o to, że kłamią i są fałszywi lub mają coś do ukrycia. wzięliście pod uwagę, że być może czegoś się boją? tak, boją. obawiają się, że ktoś dostrzeże w ich oczach nie uśmiech, który nosi na co dzień ale łzy, strach i tęsknotę która powoli ich wykańcza.

Był. Istniał. Istniał w moim życiu. teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Był. Istniał. Istniał w moim życiu.

Żeby nie wiem jak człowiek był... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Żeby nie wiem jak człowiek był twardy, to z każdego uczucia coś w nim zostaje, uczy się cze­goś, czego dawniej nie umiał, raz to jest dobre, raz nie. I z siebie też coś komuś zostawia w spadku.

Różnica między człowiekiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Różnica między człowiekiem inteligentnym a mądrym polega na tym, że ten pierwszy zawsze znajdzie wyjście z sytuacji, w którą ten drugi nigdy by się nie wpakował.

http:  tyskaaaaa.tumblr.com  teksty

tyskaaaaa dodano: 15 luty 2014

http:  tyskaaaaa.tumblr.com  teksty

tyskaaaaa dodano: 15 luty 2014

napisz mi  spierdalaj . napisz mi... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2014

napisz mi "spierdalaj". napisz mi, żebym dała Ci spokój, że nic już dla Ciebie nie znaczę, a będzie mi łatwiej. nie myśleć, nie czuć nic. pogodzić się z tym, że tak jest. ale nie milcz, błagam Cię, bo niszczę się nadzieją, że może jeszcze się odezwiesz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV