głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Żeby nie wiem jak człowiek był twardy to z każdego uczucia coś w nim zostaje uczy się cze­goś czego dawniej nie umiał raz to jest dobre raz nie. I z siebie też

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Żeby nie wiem jak człowiek był twardy to z każdego uczucia coś w nim zostaje uczy się cze­goś czego dawniej nie umiał raz to jest dobre raz nie. I z siebie też coś
Żeby nie wiem jak człowiek był... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Żeby nie wiem jak człowiek był twardy, to z każdego uczucia coś w nim zostaje, uczy się cze­goś, czego dawniej nie umiał, raz to jest dobre, raz nie. I z siebie też coś komuś zostawia w spadku.

Różnica między człowiekiem... teksty

tyskaaaaa dodano: 18 luty 2014

Różnica między człowiekiem inteligentnym a mądrym polega na tym, że ten pierwszy zawsze znajdzie wyjście z sytuacji, w którą ten drugi nigdy by się nie wpakował.

http: tyskaaaaa.tumblr.com teksty

tyskaaaaa dodano: 15 luty 2014

http: tyskaaaaa.tumblr.com teksty

tyskaaaaa dodano: 15 luty 2014

napisz mi spierdalaj . napisz mi... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2014

napisz mi "spierdalaj". napisz mi, żebym dała Ci spokój, że nic już dla Ciebie nie znaczę, a będzie mi łatwiej. nie myśleć, nie czuć nic. pogodzić się z tym, że tak jest. ale nie milcz, błagam Cię, bo niszczę się nadzieją, że może jeszcze się odezwiesz.

 Widzę że bardzo chcesz o nim... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2014

- Widzę, że bardzo chcesz o nim zapomnieć.. - Problem w tym, że ja nie mam o czym zapominać. Nie łączyło nas nic oprócz paru przypadkowych rozmów, uśmiechów i dróg. Po prostu każde jego słowo wywarło zbyt duże piętno na życiorysie. Byle korektor i ruch zegarka w przód tego nie zmyje.

Czasem lepiej stracić kogoś na... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 luty 2014

Czasem lepiej stracić kogoś na zawsze, niż ciągle spotykać, wiedząc, że to koniec.

  przynajmniej próbowałam nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 10 luty 2014

  przynajmniej próbowałam, nie poddałam się na starcie tak jak zwykłam to robić we wszystkich innych wojnach, walka o Ciebie wydawała mi się sensowna, była priorytetem, sama myśl, że możesz być mój, sprawiała, że niknęła gdzieś ta słaba dziewczynka którą zawsze byłam, chowała się w najciemniejszy zakamarek mojej duszy.

 Tęsknisz za nim?   Czasami... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 luty 2014

- Tęsknisz za nim? - Czasami tęsknię za chwilami, które razem przeżyliśmy, ale czy za nim? Ludzie się zmieniają. Może osoba, za którą się tęskni już nie istnieje. Człowiek też sam się zmienia. Kiedy już się coś przeżyło, to jest już za późno, już nigdy nie będzie się tego przeżywało po raz pierwszy. To smutne, ale tak jest.

Teraz się pozbierałam. Nie jestem... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 luty 2014

Teraz się pozbierałam. Nie jestem już tak perfekcyjna jak wcześniej, nie potrafię już tak pięknie żyć, nie potrafię szczerze się śmiać. Ale jestem. Wstaje z łóżka żeby przeżyć kolejny cholernie pusty dzień. Nie utrudniaj mi tego.

Każdy chyba w życiu posiadał... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 luty 2014

Każdy chyba w życiu posiadał człowieka, z którym łączyła go tak cholernie dziwna więź. I nie było to uczucie - absolutnie. Było to coś w rodzaju przywiązania, chęci powiedzenia wszystkiego - było to takie dziwne 'coś' czego nie da się zapomnieć nigdy.

Wcale nie zależy mi na teraz na... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 luty 2014

Wcale nie zależy mi na teraz na odegraniu się na Tobie, choć bez problemu mogłabym to zrobić tak jak ty zraniłeś mając mnie w dupie i olewając w każdy sposób. Nie jestem dzieckiem żeby bawić się w niekończącą wojnę, chcę odpocząć od tego wszystkiego. Zerwać wszelki kontakt, zapomnieć o tym co nas łączyło i nigdy więcej do tego nie wracać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV