głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Jeśli mogłabyś się cofnąć i zmienić jedną rzecz w swoim życiu... Zrobiłabyś to? A jeśli tak... to czy ta zmiana zmieniłaby Twoje życie na lepsze? Czy może złama

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Jeśli mogłabyś się cofnąć i zmienić jedną rzecz w swoim życiu... Zrobiłabyś to? A jeśli tak... to czy ta zmiana zmieniłaby Twoje życie na lepsze? Czy może złamałaby Ci s
Jeśli mogłabyś się cofnąć i... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Jeśli mogłabyś się cofnąć i zmienić jedną rzecz w swoim życiu... Zrobiłabyś to? A jeśli tak... to czy ta zmiana,zmieniłaby Twoje życie na lepsze? Czy może złamałaby Ci serce? Albo złamałaby serca innych? Czy wybrałabyś całkowicie inną ścieżkę? Czy może zmieniłabyś jedną rzecz? Tylko jedną chwilę? Jedną chwilę,którą zawsze chciałaś cofnąć?"

Czy warto zastanawiać się nad... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Czy warto zastanawiać się nad sensem życia? Nad wszystkimi zawiłościami ludzkiej egzystencji? Czy nie lepiej po prostu cieszyć się życiem bez głębszego wnikania w to czy posiada ono jakiś sens czy też nie? Dla jednych go ma, inni powiedzą że życie nie ma żadnego sensu bo kiedyś i tak trzeba umrzeć. Poza tym to, co dla jednego może stanowić sens życia może być niczym dla drugiego. Wszystko zależy od subiektywnego podejścia do tych spraw. A podobno im więcej człowiek o całym tym sensie myśli tym trudniej jest mu być w pełni szczęśliwym.

Kiedy tracimy coś pięknego  co... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Kiedy tracimy coś pięknego, co dawało nam radość, szczęście i sprawiało że chciało nam się żyć pogrążamy się we wspomnieniach o tym i jesteśmy przekonani że już nic nigdy nam tego nie zastąpi. Że już nigdy nie będzie tak dobrze jak było. Tęsknota za tym staje się tak silna że topimy się w smutku i oddalibyśmy wszystko aby przywrócić te cudowne chwile. Zaczynamy żyć przeszłością zamiast najzwyczajniej o wszystkim zapomnieć. Zaraz ktoś powie że tego nie da się zapomnieć. Otóż nie! Wszystko da się zapomnieć pod warunkiem że się tego chce. Wystarczy przestać o tym nieustannie myśleć i zająć się czymś bardziej produktywnym. W końcu to my mamy władzę nad naszymi myślami a nie one nad nami. A jak już zapomnisz poczujesz się jakbyś wyszedł z koszmarnego więzienia na upragnioną wolność. Nie warto żyć przeszłością.

Najpierw poznaj mnie od najgorszej... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Najpierw poznaj mnie od najgorszej strony, dowiedz się o każdym z moich grzechów, popatrz ilu ludzi skrzywdziłam, a dopiero potem jeśli nadal będziesz miał odwagę, powiedz, że i tak mnie kochasz.

Ciągle na coś czekamy  nieustannie... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Ciągle na coś czekamy, nieustannie za czymś gonimy, wciąż do czegoś się spieszymy. Co takiego znajduje się "gdzieś tam" czego nie możemy mieć teraz? Po co ta wieczna pogoń za czymś, czego bliżej nawet nie da się określić? Przecież dziś może przejechać nas samochód albo meteor spaść na głowę. Jutro może być już na wszystko za późno, trzeba żyć tak, jakby wcale miało go nie być.

Wszyscy boimy się popełnić błąd... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Wszyscy boimy się popełnić błąd, to oczywiste. Jednak strach aby znowu czegoś nie schrzanić może sparaliżować nasze działania i przeszkodzić w realizacji wyznaczonych celów, poza tym nie pozwala na ryzyko a wiadomo że kto nie ryzykuje zwykle nie ma nic. Błędy i tak będziemy popełniać, nie ma człowieka, który opanowałby do perfekcji sztukę ich unikania. Błędy uczą, to fakt, można nawet powiedzieć że to dzięki nim zdobywamy życiowe doświadczenia i łatwiej radzimy sobie w określonych sytuacjach.

Skończ to  bo inaczej on Cię... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Skończ to, bo inaczej on Cię zniszczy. Już i tak jesteś na granicy bycia wrakiem. Skończ to, bo inaczej będziesz żywym dowodem na to, że może pęknąć serce. Z miłości lub nienawiści, ale może.

Czasem czuję się jak Alicja... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Czasem czuję się jak Alicja, zagubiona w świecie trudnych dorosłych spraw. momentami chciałabym uciec w inny zaczarowany świat, ale to nie takie proste. trzeba walczyć, walczyć o wspaniałe życie, mimo przeciwności i kłód rzucanych pod nogi. może mnie to kosztować wiele ale znajdę swoje zaczarowane miejsce i złapię tego białego królika zwanego szczęściem, i będę królową zamku zwanego życiem.

Nie ma pocieszenia w prawdzie. Ból... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Nie ma pocieszenia w prawdzie. Ból jest wszystkim, co odnajdziesz.

prawda boli  szczerość rani... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

prawda boli, szczerość rani, kłamstwo uzależnia.

Inny błąd  jaki może popełnić... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Inny błąd, jaki może popełnić kobieta, to opowiadanie o swoich kompleksach.

Wszystko się kiedyś skończy  ból... teksty

tyskaaaaa dodano: 2 kwietnia 2014

Wszystko się kiedyś skończy, ból także.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV