głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzuce

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bała
Zawsze się bałam. Bałam się być... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 marca 2014

Zawsze się bałam. Bałam się być zbyt brzydka i bałam się być zbyt piękna. Bałam się za bardzo zbliżyć do drugiego człowieka i równie mocno obawiałam się odrzucenia. Bałam się drwin. Bałam się oskarżeń, że się mylę, i równie mocno obawiałam się uznania mnie za arogancką, kiedy miałam rację. Takie życie bardzo wyczerpuje. W końcu brakuje już sił, wszystkie źródła są puste i człowiek chce tylko wydobyć się ze swojego życia. Zmienić. Stać kimś innym.

Przestajemy słuchać pewnych... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 marca 2014

Przestajemy słuchać pewnych piosenek, nie wzruszamy się na filmach, podczas których zawsze płakaliśmy. Nie rozumiemy już naszych ulubionych cytatów, nie doszukujemy się głębi w kiedyś ważnych słowach. Coś innego nas dotyka, coś innego porusza, nasza wrażliwość się zmienia, inaczej postrzegamy świat. Dojrzewamy, dorastamy, zmieniamy się. Nie rozumiemy swoich dawnych decyzji, wyborów. Nie znamy już siebie sprzed kilku lat. doroślejemy. I tego nie da się zatrzymać. Więc miejmy szacunek dla samych siebie, nie patrzmy w przeszłość, dajmy szansę jej odejść. Otwórzmy się na nowe marzenia, szanse, możliwości. Będzie dobrze, nawet jeśli wydaje się to dziś absurdalne. Będzie dobrze.

Czasem mam ochotę zacząć wszystko... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 marca 2014

Czasem mam ochotę zacząć wszystko od nowa. Zamiast wymieniać spojrzenia, zacząć wymieniać słowa.

Nie. Nie jestem szczęśliwa. teksty

tyskaaaaa dodano: 26 marca 2014

Nie. Nie jestem szczęśliwa.

Badania naukowe dowodzą  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Badania naukowe dowodzą, że większość sytuacji, których się obawiamy, nigdy się nie wydarzy. Oznacza to, że problemy, które tak intensywnie przeżywamy, istnieją jedynie w naszej głowie. Chociaż niektórzy zdają sobie z tego sprawę, mimo wszystko nie potrafią przestać projektować sobie w głowie czarnych scenariuszy.

Najbardziej złoszczę się wtedy gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Najbardziej złoszczę się wtedy gdy siedzę spokojna i czekam,aż czajnik zagwiżdżę, a gdy sobie nie radzę zaczynam sprzątać cały dom. Gdy zaczynam wspominać parzę sobie duży kubek gorącej czekolady i sięgam zakamarków w poszukiwaniu czekolady, pralin czy zwykłego musu orzechowego. lubię zasypiać w makijażu i robić dziwne miny przed lustrem kiedy ładnie wyglądam, a gdy czuję odpowiedni dotyk mruczę subtelnie. Wybacz, ale inna być nie potrafię. Wybaczam, że nie kochasz mnie takiej.

Nie patrz wielce w przeszłość... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Nie patrz wielce w przeszłość, która przeminęła i nie zawracaj sobie głowy przeszłością, która nie nadeszła. Żyj teraźniejszością i spraw by była warta wspomnień.

Ona   cicha  szara i nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Ona - cicha, szara i nie wyróżniająca się. On - znany, przystojny i pewny siebie. Północ i południe. Dwa magnesy, które przyciągają się jak dwa odległe, zupełnie różne bieguny.

Nie należącą do nikogo  która... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Nie należącą do nikogo, która należała do wszystkich. Która nie miała nic. Która pragnęła wszystko zdobyć ogniem, głodna doświadczeń z obsesją wolności, która przerażała mnie do tego stopnia, że nie mogłam nawet o tym mówić.

niby miasto  a świnie luzem chodzą. teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

niby miasto, a świnie luzem chodzą.

Czasem czuję się jak Alicja... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Czasem czuję się jak Alicja, zagubiona w świecie trudnych dorosłych spraw. momentami chciałabym uciec w inny zaczarowany świat, ale to nie takie proste. trzeba walczyć, walczyć o wspaniałe życie, mimo przeciwności i kłód rzucanych pod nogi. może mnie to kosztować wiele ale znajdę swoje zaczarowane miejsce i złapię tego białego królika zwanego szczęściem, i będę królową zamku zwanego życiem.

Dopiero pod wpływem złości mówimy... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 marca 2014

Dopiero pod wpływem złości mówimy to, czego nie mamy odwagi powiedzieć wprost.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV