głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Dzisiaj nikt nie jest dla mnie ważny. kiedyś przychodzi taki moment że życie przestaje Nam być potrzebne. nie dostrzegamy już tego piękna co kiedyś. nie ma przy

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Dzisiaj nikt nie jest dla mnie ważny.
Dzisiaj nikt nie jest dla mnie ważny. teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Dzisiaj nikt nie jest dla mnie ważny.

kiedyś przychodzi taki moment  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

kiedyś przychodzi taki moment, że życie przestaje Nam być potrzebne. nie dostrzegamy już tego piękna, co kiedyś. nie ma przy Nas już tych samych osób. świat wydaje się być bez celu i pozbawiony najmniejszego sensu istnienia. każde miejsce staje się puste. bliscy ludzie zmienili się. a My? zrozumieliśmy, że przeszłość nigdy nie wraca, a świat nie pięknieje.

https:  www.youtube.com... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Być obojętnym. Bez duszy i serca.... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ja w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać.

   Uwielbiam  gdy powoduję łzy... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

  Uwielbiam, gdy powoduję łzy szczęścia u kogoś, choćby i swoim głupim pierdoleniem.

uważnie podglądam znikające... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

uważnie podglądam znikające lustrzane odbicie przeszłości

Uroczyście się z Tobą żegnam.... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Uroczyście się z Tobą żegnam. Oficjalnie kończę tą żałosną znajomość bez cienia smutku czy cierpienia w sercu. Dałeś mi wiele do myślenia. Pokazałeś, że nigdy nie mogłam na Tobie polegać, że zawsze to ty brałeś ode mnie ,nigdy nie dając nic w zamian oprócz kilku łez płynących po policzkach. Nigdy nie byłam niczego pewniejsza jak tego, że już Cię nie chcę, że Cię nienawidzę i, że nie masz dla mnie żadnego znaczenia. Pozwól, że teraz w całości oddam się uczuciu do faceta, który cierpliwie czekał aż znikniesz. Dzisiaj znikasz ostatni raz, nie wracasz już, bo na to nie pozwolę. Zabiłam Cię w myślach. Zapomnij, że istniałam, bo ja już nie pamiętam nawet Twojego imienia.

W życiu każdego z nas jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 kwietnia 2014

W życiu każdego z nas jest przynajmniej jedna niewypowiedziana tajemnica, niewybaczalny żal, nieosiągalne marzenie i niezapomniana miłość.

Jestem daleko. Nie tylko w... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 kwietnia 2014

Jestem daleko. Nie tylko w kilometrach. Gdy przez lata szukałam odpowiedzi, nie spodziewałam się, ze odnajdę ja, gdy będzie najzwyczajniej za późno i za daleko. W głośnikach coldplay a ja nie mogę juz zwyczajnie napisać przepraszam. To za mało. Przepraszam, to takie puste. Za co? Za ślepe oczy? Za upartość? Za to, ze może jednak nie mam zawsze swojego zdania, jak zawsze twierdziłam? I nie chodzi o to, ze Cie nie ma, ale o to, ze mnie nie ma dla Ciebie. W zadnym tego slowa znaczeniu. A chciałam. Zawsze. I chciałabym dalej. Ironio. Zawsze widziałam przyszłość, ale za bardzo kochałam tu i teraz. Ale przyszłość stawała sie teraźniejszością i była tu i teraz, tu, na wyciągniecie reki. I choć nie mam odwagi, by niszczyć Twój świat, wkraczając znowu, mowie Ci zegnaj i pierwszy raz sie nie odwracam. Odwróć sie i idź w zapomnienie. Ja nie zapomniałam.

mimo wszystko  mogę sobie odpuścić... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 kwietnia 2014

mimo wszystko, mogę sobie odpuścić kilka dni z życia

Rano postanowił schować się na... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 kwietnia 2014

Rano postanowił schować się na całe życie.

I co z tego  że płaczę po nocach w... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 kwietnia 2014

I co z tego, że płaczę po nocach w poduszkę, co z tego, że myślę o różnych rzeczach, co z tego, skoro nikt o tym nie wie i nigdy się nie dowie, bo na zewnątrz jestem całkiem normalną i szczęśliwą dziewczyną wkraczająca w dorosłe życie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV