głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Jestem samolubna niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Jestem samolubna niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kie
Jestem samolubna  niecierpliwa i... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 kwietnia 2014

Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy , tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.

Kiedy już myślisz  że kogoś... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 kwietnia 2014

Kiedy już myślisz, że kogoś poznałeś, odkrywasz, że wcale go nie znasz.

Jeśli naprawdę ci na kimś zależy... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 kwietnia 2014

Jeśli naprawdę ci na kimś zależy, pozostawisz mu swobodę działania, choćby to działanie było nie po twojej myśli. Jeśli naprawdę kogoś kochasz, pozwolisz, by złamał ci serce.

Dlatego tak ważne jest  aby... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 kwietnia 2014

Dlatego tak ważne jest, aby pozwolić pewnym rzeczom odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie mam miejsca w Twoim życiu. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. Przestań być tym, kim byłeś. Bądź tym, kim jesteś.

Nigdzie nie jesteśmy bardziej... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 kwietnia 2014

Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem.

Nieważne jak bardzo boli  to uczucia... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 kwietnia 2014

Nieważne jak bardzo boli, to uczucia czynią nas ludźmi. Te dobre jak i te złe.

Zmieniłam się. On mnie zmienił.... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Zmieniłam się. On mnie zmienił. Zmieniły mnie wspomnienia i pewne sytuacje. Chciałabym być taka jak kiedyś.

Popatrz ile czasu upłynęło  a we... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Popatrz ile czasu upłynęło, a we mnie dalej nie ma życia. Ciągle jeszcze walczę z uporczywymi wspomnieniami, ciągle składam swoje serce i uczę się nowego życia. Najgorsze jest to, że jestem tym wszystkim już bardzo zmęczona. Nie mam sił każdego dnia wstawać i myśleć, że może akurat ten dzień będzie dla mnie lepszy. Biję się z myślami, próbuję jakoś wykluczyć przeszłość. Często czuję się jakbym spadała w dół, w jakąś otchłań, która nie ma końca. Męczy mnie to odczucie, bo przecież tak się nie da żyć. Wiem, że nie można polegać jedynie na wspomnieniach i nadziei, ale nie spodziewałam się, że tak ciężko jest z tym skończyć. Czuję się słaba i beznadziejna. Cholernie ciężko trwać w takiej rzeczywistości, niech mi ktoś pomoże to zmienić.

Gubię się. Nie potrafię odnaleźć... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Gubię się. Nie potrafię odnaleźć właściwej drogi. Błądzę między przeszłością a teraźniejszością. Często wracam do wspomnień które są zgubne. Ocierając ostatnie łzy próbuję dotrzeć do celu.

Patrząc teraz na Ciebie widzę... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Patrząc teraz na Ciebie widzę zupełnie mi obcego mężczyznę. Innego niż kilka lat temu. Zmieniło się w Tobie wszystko, zaczynając od wyglądu kończąc na zachowaniu. Najbardziej jednak boli mnie że zmieniłeś się z charakteru, zmieniłeś swoje wnętrze, które tak bardzo lubiłam. Lubiłam kiedy byłeś sobą, a teraz Cię nie poznaję.

Nagle przychodzi znienawidzony przez... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Nagle przychodzi znienawidzony przez Ciebie od lat dzień. Dzień o ktorym ciągle starasz się zapomnieć. Zbyt wiele łez i wspomnień jest z nim związanych. Najgorsze jest to że nie możesz go wymazać z kartki kalendarza. On ciągle tam jest. Ciągle jest w Tobie.

To jaką widzisz mnie na co dzień... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

To jaką widzisz mnie na co dzień, to tylko pozory. Odwiedź mnie w weekend, albo wieczorem kiedy jestem sama. Nie poznasz mnie, uwierz. Uśmiechu już nie ma, miły głos zmienia się na krzyk cierpiącej duszy, wtedy wieczorami wszystko jest inne. Gdybyś tylko chciał zobaczyłbyś że od zawsze jest coś nie tak, wystarczy tylko spojrzeć w oczy, one nigdy nie kłamią.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV