głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni niż leżąc w łóżku z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem. Nieważne jak bardzo boli to uczucia czynią nas ludźmi. Te do

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni niż leżąc w łóżku z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem.
Nigdzie nie jesteśmy bardziej... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 kwietnia 2014

Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku, z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem.

Nieważne jak bardzo boli  to uczucia... teksty

tyskaaaaa dodano: 5 kwietnia 2014

Nieważne jak bardzo boli, to uczucia czynią nas ludźmi. Te dobre jak i te złe.

Zmieniłam się. On mnie zmienił.... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Zmieniłam się. On mnie zmienił. Zmieniły mnie wspomnienia i pewne sytuacje. Chciałabym być taka jak kiedyś.

Popatrz ile czasu upłynęło  a we... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Popatrz ile czasu upłynęło, a we mnie dalej nie ma życia. Ciągle jeszcze walczę z uporczywymi wspomnieniami, ciągle składam swoje serce i uczę się nowego życia. Najgorsze jest to, że jestem tym wszystkim już bardzo zmęczona. Nie mam sił każdego dnia wstawać i myśleć, że może akurat ten dzień będzie dla mnie lepszy. Biję się z myślami, próbuję jakoś wykluczyć przeszłość. Często czuję się jakbym spadała w dół, w jakąś otchłań, która nie ma końca. Męczy mnie to odczucie, bo przecież tak się nie da żyć. Wiem, że nie można polegać jedynie na wspomnieniach i nadziei, ale nie spodziewałam się, że tak ciężko jest z tym skończyć. Czuję się słaba i beznadziejna. Cholernie ciężko trwać w takiej rzeczywistości, niech mi ktoś pomoże to zmienić.

Gubię się. Nie potrafię odnaleźć... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Gubię się. Nie potrafię odnaleźć właściwej drogi. Błądzę między przeszłością a teraźniejszością. Często wracam do wspomnień które są zgubne. Ocierając ostatnie łzy próbuję dotrzeć do celu.

Patrząc teraz na Ciebie widzę... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Patrząc teraz na Ciebie widzę zupełnie mi obcego mężczyznę. Innego niż kilka lat temu. Zmieniło się w Tobie wszystko, zaczynając od wyglądu kończąc na zachowaniu. Najbardziej jednak boli mnie że zmieniłeś się z charakteru, zmieniłeś swoje wnętrze, które tak bardzo lubiłam. Lubiłam kiedy byłeś sobą, a teraz Cię nie poznaję.

Nagle przychodzi znienawidzony przez... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Nagle przychodzi znienawidzony przez Ciebie od lat dzień. Dzień o ktorym ciągle starasz się zapomnieć. Zbyt wiele łez i wspomnień jest z nim związanych. Najgorsze jest to że nie możesz go wymazać z kartki kalendarza. On ciągle tam jest. Ciągle jest w Tobie.

To jaką widzisz mnie na co dzień... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

To jaką widzisz mnie na co dzień, to tylko pozory. Odwiedź mnie w weekend, albo wieczorem kiedy jestem sama. Nie poznasz mnie, uwierz. Uśmiechu już nie ma, miły głos zmienia się na krzyk cierpiącej duszy, wtedy wieczorami wszystko jest inne. Gdybyś tylko chciał zobaczyłbyś że od zawsze jest coś nie tak, wystarczy tylko spojrzeć w oczy, one nigdy nie kłamią.

W życiu każdego człowieka... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila kiedy traci on kontrolę nad każdym ze swoich działań. Wtedy myśli on inaczej, robi inaczej i mówi też inaczej. Najczęściej kłamie, bo wmawia każdemu dookoła, że wszystko jest dobrze, a tak naprawdę w środku serce pęka mu na pół. Patrzy on w lustro i widzi całkowicie innego człowieka. Próbuje jakoś poskładać się w całość, ale nie potrafi. Jest zbyt zagubiony, rozbity, a wszystko to co go otacza tylko utrudnia mu zadanie. Boi się zrobić konkretny krok na przód, nie potrafi przewidzieć konsekwencji. Jedynie zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie jest takie jak powinno. Za dużo też analizuje. Ciągle tylko gdyba, a to przecież nic nie daje. Najwyraźniej musi on przeczekać aż ten moment minie, bo to wszystko z pewnością mija. Jest to swego rodzaju lekcja życiowa. Ta chwila nas zmienia i pozwala zrozumieć co sprawiło, że staliśmy się tak bardzo zagubieni, ukazuje nam jakie popełniliśmy błędy i przed czym na przyszłość mamy się chronić.

Niektóre historie są niedokończone... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Niektóre historie są niedokończone, jak by zostały przerwane w połowie. A wtedy tkwią tym mocniej w nas. Bo kiedy nie zamkniemy jakiegoś etapu, nie możemy przejść do następnego.

Nie czekaj  aż będzie łatwiej... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz. Bo możesz nie zdążyć.

Najlepszym pamiętnikiem jest serce.... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Najlepszym pamiętnikiem jest serce. Ono pamięta o tych, którzy są tego godni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV