głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa W życiu każdego człowieka przychodzi chwila kiedy traci on kontrolę nad każdym ze swoich działań. Wtedy myśli on inaczej robi inaczej i mówi też inaczej. Najczę

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
W życiu każdego człowieka przychodzi chwila kiedy traci on kontrolę nad każdym ze swoich działań. Wtedy myśli on inaczej robi inaczej i mówi też inaczej. Najczęściej kła
W życiu każdego człowieka... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

W życiu każdego człowieka przychodzi chwila kiedy traci on kontrolę nad każdym ze swoich działań. Wtedy myśli on inaczej, robi inaczej i mówi też inaczej. Najczęściej kłamie, bo wmawia każdemu dookoła, że wszystko jest dobrze, a tak naprawdę w środku serce pęka mu na pół. Patrzy on w lustro i widzi całkowicie innego człowieka. Próbuje jakoś poskładać się w całość, ale nie potrafi. Jest zbyt zagubiony, rozbity, a wszystko to co go otacza tylko utrudnia mu zadanie. Boi się zrobić konkretny krok na przód, nie potrafi przewidzieć konsekwencji. Jedynie zdaje sobie sprawę z tego, że nic nie jest takie jak powinno. Za dużo też analizuje. Ciągle tylko gdyba, a to przecież nic nie daje. Najwyraźniej musi on przeczekać aż ten moment minie, bo to wszystko z pewnością mija. Jest to swego rodzaju lekcja życiowa. Ta chwila nas zmienia i pozwala zrozumieć co sprawiło, że staliśmy się tak bardzo zagubieni, ukazuje nam jakie popełniliśmy błędy i przed czym na przyszłość mamy się chronić.

Niektóre historie są niedokończone... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Niektóre historie są niedokończone, jak by zostały przerwane w połowie. A wtedy tkwią tym mocniej w nas. Bo kiedy nie zamkniemy jakiegoś etapu, nie możemy przejść do następnego.

Nie czekaj  aż będzie łatwiej... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz. Bo możesz nie zdążyć.

Najlepszym pamiętnikiem jest serce.... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Najlepszym pamiętnikiem jest serce. Ono pamięta o tych, którzy są tego godni.

Dzisiaj nikt nie jest dla mnie ważny. teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Dzisiaj nikt nie jest dla mnie ważny.

kiedyś przychodzi taki moment  że... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

kiedyś przychodzi taki moment, że życie przestaje Nam być potrzebne. nie dostrzegamy już tego piękna, co kiedyś. nie ma przy Nas już tych samych osób. świat wydaje się być bez celu i pozbawiony najmniejszego sensu istnienia. każde miejsce staje się puste. bliscy ludzie zmienili się. a My? zrozumieliśmy, że przeszłość nigdy nie wraca, a świat nie pięknieje.

https:  www.youtube.com... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Być obojętnym. Bez duszy i serca.... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Być obojętnym. Bez duszy i serca. Obojętnie się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ja w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Taka abstrakcja. Nikogo nie całować. Nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać.

   Uwielbiam  gdy powoduję łzy... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

  Uwielbiam, gdy powoduję łzy szczęścia u kogoś, choćby i swoim głupim pierdoleniem.

uważnie podglądam znikające... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

uważnie podglądam znikające lustrzane odbicie przeszłości

Uroczyście się z Tobą żegnam.... teksty

tyskaaaaa dodano: 4 kwietnia 2014

Uroczyście się z Tobą żegnam. Oficjalnie kończę tą żałosną znajomość bez cienia smutku czy cierpienia w sercu. Dałeś mi wiele do myślenia. Pokazałeś, że nigdy nie mogłam na Tobie polegać, że zawsze to ty brałeś ode mnie ,nigdy nie dając nic w zamian oprócz kilku łez płynących po policzkach. Nigdy nie byłam niczego pewniejsza jak tego, że już Cię nie chcę, że Cię nienawidzę i, że nie masz dla mnie żadnego znaczenia. Pozwól, że teraz w całości oddam się uczuciu do faceta, który cierpliwie czekał aż znikniesz. Dzisiaj znikasz ostatni raz, nie wracasz już, bo na to nie pozwolę. Zabiłam Cię w myślach. Zapomnij, że istniałam, bo ja już nie pamiętam nawet Twojego imienia.

W życiu każdego z nas jest... teksty

tyskaaaaa dodano: 3 kwietnia 2014

W życiu każdego z nas jest przynajmniej jedna niewypowiedziana tajemnica, niewybaczalny żal, nieosiągalne marzenie i niezapomniana miłość.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV