głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa kiedy boli najbardziej ? chyba dopiero wtedy kiedy uświadamiasz sobie że walka tak naprawdę już nic nie zmieni. Godzina wychowawcza . Siedziałam ze słuchawkami

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
kiedy boli najbardziej ? chyba dopiero wtedy kiedy uświadamiasz sobie że walka tak naprawdę już nic nie zmieni.
kiedy boli najbardziej ? chyba... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2013

kiedy boli najbardziej ? chyba dopiero wtedy, kiedy uświadamiasz sobie, że walka tak naprawdę już nic nie zmieni.

Godzina wychowawcza . Siedziałam ze... teksty

tyskaaaaa dodano: 8 września 2013

Godzina wychowawcza . Siedziałam ze słuchawkami w uszach , słuchając kolejnych tekstów Małpy . Bity idealnie współgrały z biciem mojego serca , a oczy idealnie zatracały się patrząc na niego - do niedawna jeszcze , największą dla mnie miłość . Klikał w klawiaturę telefonu , totalnie odłączony od świata . Momentalnie na moim ramieniu pojawiło się dziwne kłucie , to przyjaciółka wbijała mi palce w ramię . Niechętnie wyjęłam jedną słuchawkę z ucha , rzucając do niej tylko oschłe - Co znowu ? - Pewnie znów pisze do swojej nowej laski , widziałam go wczoraj z jakąś panienką na osiedlu , niezły typ , minął miesiąc a on już ma inną .. nie marnuj na niego czasu - Wysłuchałam z cierpliwością tego co miała do powiedzenia , mimo iż nie widziałam w tym sensu . Nie interesowało mnie jego życie , to z kim się spotyka , nic nas już nie łączyło . Wzruszyłam tylko ramionami , wracając do rapu . Poczułam wibracje trzymającego w dłoni telefonu - Nie zapomniałem , pamiętaj

Egoiści to ludzie którzy zepchną... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Egoiści to ludzie którzy zepchną Cię z krawędzi urwiska tylko dlatego że zasłaniasz im słońce...

Samowystarczalność nie jest wcale... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Samowystarczalność nie jest wcale taką piękną sprawą. Z biegiem czasu nie potrzebujesz nikogo, żeby dzielić się najmniejszym problemem, a wtedy problemy Twoje zagnieżdżają się w Tobie i gniją. Co wcale nie powoduje ich śmierci, a jeszcze większy od nich odzew.

chcę. ale to przecież bez znaczenia teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

chcę. ale to przecież bez znaczenia

wspomnienia należy zachować  lecz... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

wspomnienia należy zachować, lecz nie można nimi żyć.

Jest coś w jego oczach co nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Jest coś w jego oczach co nie pozwala mi zasnąć.

Czasem nie mówię nikomu jak... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Czasem nie mówię nikomu jak naprawdę się czuje. Nie dlatego, że nie wiem. Nie dlatego, że boję się ich reakcji. Nie dlatego, że im nie ufam, ale dlatego, że nie znajdę odpowiednich słów, żeby mogli chodź w małym stopniu mnie zrozumieć.

nie potrafię walczyć o ludzi  po... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

nie potrafię walczyć o ludzi, po prostu. jak odnoszę wrażenie, że komuś nie zależy na mnie, to się wycofuję, nie chcę przeszkadzać i być zbędnym balastem. znikam.

Myślała zatem o nim  nie chcąc o... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Myślała zatem o nim, nie chcąc o nim myśleć. Im bardziej o nim myślała, tym większą czuła wściekłość, a im większą czuła wściekłość, tym bardziej o nim myślała doprowadzając się do takiego stanu, że nie mogła już tego znieść. Zatraciła poczucie rozsądku.

Nauczyłeś mnie pewnej rzeczy  za co... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Nauczyłeś mnie pewnej rzeczy, za co jestem ci cholernie wdzięczna. Otóż nauczyłeś mnie, że nie warto przywiązywać się do ludzi, ponieważ oni odchodzą, nie zważając na nasze uczucia, na nasz ból, na nasze łzy. Nauczyłeś mnie, że nie warto przywiązywać się do słów, gestów, czynów bo zostają one tylko wspomnieniami, kiedy tej osoby już przy nas nie ma. I nauczyłeś mnie też, że słowa 'kocham', 'zależy mi' są również kłamstwami, które nic nie znaczą. Dziękuję ci za to, już nie popełnię tego samego błędu i nikomu już nie zaufam. Dziękuję.

Usłyszałam pytanie czy żałuję. W... teksty

tyskaaaaa dodano: 7 września 2013

Usłyszałam pytanie czy żałuję. W głowie pojawiło mi się wiele myśli, zatkało mnie. Byłam z nim szczęśliwa, spędziłam wiele cudownych chwil w jego towarzystwie, poznałam jego dobrych przyjaciół, dzięki niemu poczułam, że jestem piękna, dowartościowałam się. Pobudził we mnie wiele uczuć. Tak, zdecydowanie byłam przy nim szczęśliwa, więc jak mam żałować? Teraz cierpię, ale to nie jest ważne. Chwilę byłam najszczęśliwszą dziewczyną na ziemi. Więc żałować że było się szczęśliwym? Paranoja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV