głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa gdy tęsknisz za drugą osobą możesz być pewny że naprawdę Ci na niej zależy . Człowiek naraża się na łzy gdy raz pozwoli się oswoić. Strach przed związkiem ma po

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
gdy tęsknisz za drugą osobą możesz być pewny że naprawdę Ci na niej zależy .
gdy tęsknisz za drugą osobą... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

gdy tęsknisz za drugą osobą , możesz być pewny że naprawdę Ci na niej zależy .

Człowiek naraża się na łzy  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Człowiek naraża się na łzy, gdy raz pozwoli się oswoić.

Strach przed związkiem ma podobną... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Strach przed związkiem ma podobną strukturę co lęk wysokości. Nikt nie boi się pocałunków, przytulania, uczucia, że ktoś czeka właśnie na Ciebie, tak jak nikt się nie boi być na szczycie. Boimy się upadku. Boimy się, że nasze serce nie będzie miało po co bić.

  powiedziałam mu to i czułam jak... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

- powiedziałam mu to,i czułam,jak mnie znienawidził.. - i co? i co dalej ? - nic.przytulił mnie tylko mocno.nie mogłam złapać oddechu .wtedy przytulił mnie po raz ostatni. - ...gdzie On teraz jest? - nie wiem.może wyjechał na koniec świata,by zapomnieć o nas.może pije wódkę,opowiadając o nas w czasie przeszłym. może płacze, bo jest mu nas żal. - a Ty?co Ty czujesz? - ja? ja już nic nie czuje. ja to już nie ja. nie wiem kim jestem. przy nim byłam wszystkim i czułam każdą złość i wiele szczęścia.a dziś...dziś już nic nie czuje.rozumiesz? nic...jakbym zapomniała jak się żyje

Pomimo tego  że nie jesteśmy ze... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Pomimo tego, że nie jesteśmy ze sobą ponad pól roku kiedy czytam sms'y od Ciebie moje serce bije jak głupie. Dlaczego jest we mnie tyle emocji? Czytając jedną wiadomość zagłębiam się dalej. Tylko po co? Żeby znów płakać? Żeby dojść do wniosku, że nikt mi Ciebie nie zastąpi i nadal czekam na Twój powrót? Znów pomyliłam się co do tego, że sobie radzę.

tak bardzo nienawidzę siebie.... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 września 2013

tak bardzo nienawidzę siebie. dlaczego ? dlatego, że kłądąc się wieczorem katuje swoją psychikę wspomnieniami. przed oczami mam obraz tego jak było kiedyś. przypominają mi się te cudowne .

uciec tam gdzie rozum przestanie o... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 września 2013

uciec tam gdzie rozum przestanie o Tobie myśleć serce przestanie Cię potrzebować a ciało przestanie Cię pragnąć

są uśmiechy  których się nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 września 2013

są uśmiechy, których się nie zapomina, są miny, które wywołują nasz uśmiech, są oczy, które sprawiają, że nie potrafimy oderwać od nich oczu i są usta, które za każdym razem wołają "skosztuj", ale z tych wszystkich uśmiechów, głosów, min, ust, oczu trafia się pojedynczy uśmiech, jedna barwa głosu, charakterystyczna mina, jeden kolor oczu i smak ust, którego nie chcesz zapomnieć.

Ludzie narzekają tyle na zranioną... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Ludzie narzekają tyle na zranioną miłość, na cierpienia, spowodowane zawiedzeniem się na bliskiej osobie, a nie wiedzą, jak boli brak jakiekolwiek bliskiej osoby, jakiekolwiek miłości, jakichkolwiek uczuć. To jest dopiero ból. Pustka, której nie da się niczym zapełnić. Mówią,że nie opłaca się kochać, a nie zdają sobie sprawy, że można umrzeć na brak miłości..

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy.

A o miłości można mówić wtedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

A o miłości można mówić wtedy, kiedy brak ci tchu, kiedy jest bezrozumna, kiedy odczuwasz brak, kiedy jest pięknie, chociaż nic się nie rymuje, kiedy jest szał... Kiedy już, na samą myśl o tym, że mógłbyś ją ujrzeć u boku innego, przesadziłbyś ocean rozszarpując po drodze wszystko co popadnie.

A gdybyś wiedział jak bardzo... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

A gdybyś wiedział jak bardzo cierpię, gdy nie piszesz, napisałbyś ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV