głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa są uśmiechy których się nie zapomina są miny które wywołują nasz uśmiech są oczy które sprawiają że nie potrafimy oderwać od nich oczu i są usta które za każdym

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
są uśmiechy których się nie zapomina są miny które wywołują nasz uśmiech są oczy które sprawiają że nie potrafimy oderwać od nich oczu i są usta które za każdym ra
są uśmiechy  których się nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 19 września 2013

są uśmiechy, których się nie zapomina, są miny, które wywołują nasz uśmiech, są oczy, które sprawiają, że nie potrafimy oderwać od nich oczu i są usta, które za każdym razem wołają "skosztuj", ale z tych wszystkich uśmiechów, głosów, min, ust, oczu trafia się pojedynczy uśmiech, jedna barwa głosu, charakterystyczna mina, jeden kolor oczu i smak ust, którego nie chcesz zapomnieć.

Ludzie narzekają tyle na zranioną... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Ludzie narzekają tyle na zranioną miłość, na cierpienia, spowodowane zawiedzeniem się na bliskiej osobie, a nie wiedzą, jak boli brak jakiekolwiek bliskiej osoby, jakiekolwiek miłości, jakichkolwiek uczuć. To jest dopiero ból. Pustka, której nie da się niczym zapełnić. Mówią,że nie opłaca się kochać, a nie zdają sobie sprawy, że można umrzeć na brak miłości..

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy.

A o miłości można mówić wtedy... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

A o miłości można mówić wtedy, kiedy brak ci tchu, kiedy jest bezrozumna, kiedy odczuwasz brak, kiedy jest pięknie, chociaż nic się nie rymuje, kiedy jest szał... Kiedy już, na samą myśl o tym, że mógłbyś ją ujrzeć u boku innego, przesadziłbyś ocean rozszarpując po drodze wszystko co popadnie.

A gdybyś wiedział jak bardzo... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

A gdybyś wiedział jak bardzo cierpię, gdy nie piszesz, napisałbyś ?

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Właśnie to lubię w zdjęciach. Są dowodem, że kiedyś, choćby przez chwilę, wszystko układało się po naszej myśli.

Poznali się cztery lata temu..... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Poznali się cztery lata temu.. Wczoraj była impreza.. Zbliżyli się do siebie lecz przyjaciółki powiedziały jej jaki jest naprawdę. Poszła z nim szczerze pogadać i powiedziała mu co się dowiedziała. Był strasznie zły.. Wyznał jej miłość, ona jemu.. Niestety nie będą ze sobą bo on nie chce jej ranić.. Teraz ją olewa, nie odpisuje, nie odbiera nawet się nie widują choć mieszkają w tej samej miejscowości.. Poprostu ją olewa i pewnie bawi się już inną, którą i tak zostawi.. A ona? Ona teraz leży i wypłakuje się w poduszkę.. Od tej imprezy zmieniła się natychmiastowo.

są takie dni które zaczynają się... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

są takie dni które zaczynają się dobrze, a potem bez powodu, nie wiadomo czemu, jedno słowo, które normalnie by cię nie obeszło, doprowadza cię do płaczu.

Są sprawy  o których nie chcemy... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Są sprawy, o których nie chcemy mówić nawet jeśli kłują nas w serce.

Jeżeli chociaż raz zatęsknisz to... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Jeżeli chociaż raz zatęsknisz to znak, że moja misja właśnie została spełniona.

Było ich dwóch. Pierwszy: cwaniak... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Było ich dwóch. Pierwszy: cwaniak, dupek, babiarz, zupełny brak sumienia i serca. Drugi: romantyczny, czuły, opiekuńczy, znający znaczenie słowa miłość. Jak myślisz, którego wybrało jej głupie serce?

Nienawidzę fałszywych deklaracji i... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 września 2013

Nienawidzę fałszywych deklaracji i niespełnionych obietnic i czekania na coś, co i tak nigdy nie nadejdzie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV