głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa są takie dni które zaczynają się dobrze a potem bez powodu nie wiadomo czemu jedno słowo które normalnie by cię nie obeszło doprowadza cię do płaczu. Są sprawy

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
są takie dni które zaczynają się dobrze a potem bez powodu nie wiadomo czemu jedno słowo które normalnie by cię nie obeszło doprowadza cię do płaczu.
są takie dni które zaczynają się... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

są takie dni które zaczynają się dobrze, a potem bez powodu, nie wiadomo czemu, jedno słowo, które normalnie by cię nie obeszło, doprowadza cię do płaczu.

Są sprawy  o których nie chcemy... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Są sprawy, o których nie chcemy mówić nawet jeśli kłują nas w serce.

Jeżeli chociaż raz zatęsknisz to... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Jeżeli chociaż raz zatęsknisz to znak, że moja misja właśnie została spełniona.

Było ich dwóch. Pierwszy: cwaniak... teksty

tyskaaaaa dodano: 15 września 2013

Było ich dwóch. Pierwszy: cwaniak, dupek, babiarz, zupełny brak sumienia i serca. Drugi: romantyczny, czuły, opiekuńczy, znający znaczenie słowa miłość. Jak myślisz, którego wybrało jej głupie serce?

Nienawidzę fałszywych deklaracji i... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 września 2013

Nienawidzę fałszywych deklaracji i niespełnionych obietnic i czekania na coś, co i tak nigdy nie nadejdzie.

To nie Twoja rola  nie Twój film. teksty

tyskaaaaa dodano: 14 września 2013

To nie Twoja rola, nie Twój film.

A kiedy się kłócimy i dochodzi do... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 września 2013

A kiedy się kłócimy i dochodzi do mnie świadomość, że mogę Cię stracić.. Czuję się wtedy jak dziecko, któremu upadł na podłogę lizak i nie wie czy uda się go jeszcze uratować.

Spojrzałam w lustro. Dostrzegłam... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 września 2013

Spojrzałam w lustro. Dostrzegłam dziewczynę ze zapłakanymi oczami, o ustach wycieńczonych z powodu wiecznego grymasu i z kubkiem ciepłego kakao w ręce. Ale to wszystko to tylko szczegół. Bo patrząc na nią dostrzegłam coś więcej, dostrzegłam cierpienie.

Nikt nie ma pojęcia z jakim... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 września 2013

Nikt nie ma pojęcia z jakim obrzydzeniem patrze codziennie w lustro. Nikt nie ma pojęcia jak nienawidzę swojego ciała. Nikt nie wie jak nienawidzę wszystkiego co we mnie. Nikt nic nie wie.

Zmieniłam się. Coś we mnie umarło... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 września 2013

Zmieniłam się. Coś we mnie umarło i coś się narodziło. Nie jestem tym samym człowiekiem, którym byłam np. rok temu. Inne rzeczy mnie cieszą i interesują... Więc jeśli dziwisz się słuchając mojej odpowiedzi zastanów się z którą mną chcesz naprawdę rozmawiać..

ból po Nim pokazał Mi  jak jak... teksty

tyskaaaaa dodano: 14 września 2013

ból po Nim pokazał Mi, jak jak potężne potrafi być cierpienie. każda łza uformowała sobie ranę w sercu. zaciśnięte pięści zapoczątkowały nieustanną walkę z samą sobą. krew na nadgarstkach zapieczętowała Moją miłość do Niego. cholernie silne uczucie, które nie spłoszy się, jak maleńka sarenka w lesie, nie ucieknie jak złodziej przed policją i nie zniknie tak szybko, jak wódka w butelce. ta miłość trwa, bez Niego, czy z Nim, ale trwa.

 Jak się czuję? Jeszcze kilka... teksty

tyskaaaaa dodano: 13 września 2013

-Jak się czuję? Jeszcze kilka miesięcy temu powiedziałabym że nigdy nie było gorzej. Byłam przybita, nieobecna. Moje serce było rozdarte na milion kawałeczków. jednym słowem: ból, nienawiść, tęsknota, nadzieja i ogromna pustka. Byłabym zdolna zrobić dla Ciebie wszystko. Tak było kiedyś. Dziś jestem bogatsza o nowe doświadczenia. Odzyskałam wiarę w ludzi i jestem bardziej ostrożna. Jestem nową osobą. Ale tak, jestem szczęśliwa. Uczę się kochać i ufać. Mam kogoś kto może mi dać coś czego Ty nie potrafiłeś- miłość. I cholernie dziękuję Ci za to że nauczyłeś mnie doceniać to co mam. Nie żałuję tamtych chwil, ale czas myśleć o sobie. Dużo walczyłam z tym i w końcu mogę powiedzieć że jestem szczęśliwa- bez Ciebie. To dziś czuję.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV