głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Cieszę się że nie zostaliśmy przyjaciółmi. Nie umiałabym sobie tego wyobrazić wiesz? Opowiadałbyś mi o swojej nowej dziewczynie pytałbyś o to jaki prezent jej k

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Cieszę się że nie zostaliśmy przyjaciółmi. Nie umiałabym sobie tego wyobrazić wiesz? Opowiadałbyś mi o swojej nowej dziewczynie pytałbyś o to jaki prezent jej kupić n
Cieszę się  że nie zostaliśmy... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 września 2013

Cieszę się, że nie zostaliśmy przyjaciółmi. Nie umiałabym sobie tego wyobrazić, wiesz? Opowiadałbyś mi o swojej nowej dziewczynie, pytałbyś o to jaki prezent jej kupić na urodziny. A te wspólne wypady na lodowisko? Nie wytrzymałabym widząc Ciebie, trzymającego ją za rękę i uczącego jeździć, tak jak mnie za pierwszym razem. I mimo, że teraz nie rozmawiamy i udajemy, że się nie znamy tak jest lepiej, wiesz.

Nie łudź się  nigdy o nim nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 września 2013

Nie łudź się, nigdy o nim nie zapomnisz, ale też bądźmy realistami. Nauczysz się bez niego żyć, powoli odbudujesz swój świat, kawałek po kawałku. Puste dni wypełnisz czymś innym i właściwie to wrócisz w końcu do czasu sprzed poznania go. Nie, nie będziesz kochać go po grób, nie, nie spierdolił Ci życia, a zaledwie kilka miesięcy. Nie myśl, że już nigdy się nie zakochasz, że żaden już nie będzie tak cudowny. Jeszcze nie teraz, a za jakiś czas będziesz szczęśliwa i podziękujesz losowi, że z tamtym Ci nie wyszło i mogłaś poznać prawdziwą miłość.

Czasami najlepszym co możesz zrobić... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 września 2013

Czasami najlepszym co możesz zrobić,to pozwolić mu odejść, bo w momencie kiedy stracisz jego, nie możesz też stracić swojej dumy.

nie płacz  nie czekaj na wiadomość... teksty

tyskaaaaa dodano: 12 września 2013

nie płacz, nie czekaj na wiadomość od niego. pomyśl o tych wszystkich nocach kiedy łzy nie opuszczały Cię choć na chwilę a wszystkie myśli były związane z nim i czy nic mu nie jest. pamiętasz jak bardzo bolała Jego obojętność w chwilach kiedy cały świat sypał Ci się pod nogami? przypomnij sobie ile razy obiecywał się zmienić i być na zawsze a potem było jak zawsze. nie chodzi mi o to, żebyś zapomniała o wszystkich dobrych chwilach ale to było kiedyś, on nie jest tym samym człowiekiem co przedtem. nie musisz przy nim zostać, on zniknął i już nigdy nie wróci. zaufaj mi, pierdol to.

Nie płacz nad czymś  co nie płacze... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2013

Nie płacz nad czymś, co nie płacze nad tobą.

Czasami boli za bardzo  żeby to... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2013

Czasami boli za bardzo, żeby to pokazać

Czasem obracam się i czuję w... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2013

Czasem obracam się i czuję w powietrzu Twój zapach i nie mogę, kurwa, nie mogę nie wyrazić tego potwornego kurewsko koszmarnego fizycznego bólu kurewskiej tęsknoty za Tobą.

Czasami tak trudno spojrzeć na... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2013

Czasami tak trudno spojrzeć na kogoś, od kogo kiedyś nie mogliśmy oderwać wzroku.

Czasem zdajemy sobie sprawę z... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2013

Czasem zdajemy sobie sprawę z czegoś wtedy, kiedy jest już za późno. I właśnie w takich momentach uświadamiamy sobie jakimi idiotami jesteśmy.

Człowiek jest do wszystkiego w... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2013

Człowiek jest do wszystkiego w stanie przywyknąć. Wytrzymuje ból, zrywa kontakt, zaczyna, zapomina , zdarza mu się zaprzepaścić największe namiętności. Ale czasami wystarczy byle głupstwo by się przekonać, że te drzwi tak na prawdę nigdy nie zostały zamknięte na klucz.

Mnie z nim wiele łączy. Jego ze... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2013

Mnie z nim wiele łączy. Jego ze mną mniej.

W udawaniu że się nie widzimy... teksty

tyskaaaaa dodano: 11 września 2013

W udawaniu że się nie widzimy, jesteśmy mistrzami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV