głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu złość kiedy ktoś mó

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu złość kiedy ktoś mówi o Tob
Chcesz wiedzieć co czuje? czuję... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery, samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu, złość kiedy ktoś mówi o Tobie, ból kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie oraz smutek kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie.

Mówią  że jestem bez uczuć. Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Mówią, że jestem bez uczuć. Nie wiedzą, że wszystkie oddałam Tobie.

nie  nie potrafię dokładnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

nie, nie potrafię dokładnie opowiedzieć Ci, co miałam na myśli, mówiąc, że nie będę potrafiła żyć bez Ciebie, może myślałam, o porannym piciu kawy, wspólnym jedzeniu obiadu, o niepotrzebnych, ale tak ważnych telefonach, o buziaku na pożegnanie i na dobranoc może miałam na myśli te ciche wieczory, w które Ty udajesz, że masz dużo pracy, a ja czytam kolejną nudną powieść. Może, ale przecież do tej pory, robiłam to wszystko sama, więc tęsknota, też nie jest mi potrzebna.

Mimo iż ja zdradził oszukał i... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Mimo iż ja zdradził,oszukał i zamienił na inną mimo iż jej nienawidził i powiedział jej,że jest dla niej nikim nie mogła przestać Go kochać,gdyż jak był obok wniósł w jej życie tyle radości i uśmiechu jak nikt inny.

Łatwiej po prostu odejść nie?... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Łatwiej po prostu odejść,nie? Prościej odpuścić, machnąć ręką, rzucić przez zęby, że to koniec. To zabawne, że prędzej wyrwiemy sami sobie serce niż pozwolimy na to, aby należało do kogoś innego. Boimy się miłości tak bardzo, że wolimy nie czuć nic. Tak jest łatwiej i bezpieczniej. Każdy ma limit jakiegoś cierpienia, mój został wyczerpany.

To boli  kiedy wiesz że nie możesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

To boli, kiedy wiesz że nie możesz już do niego zadzwonić i powiedzieć mu jak bardzo go kochasz i jak tęsknisz, gdy godzinami myślisz jak się pogodzić z tym że jego już nie ma. Znasz to uczucie? Ja też znam.

Każdego dnia na przedmieściach... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Każdego dnia na przedmieściach rodzą się nowe kłamstwa. Najgorsze to te, które powtarzamy sobie przed snem, szepczemy je w ciemności, powtarzając, że jesteśmy szczęśliwi, że on jest szczęśliwy, że możemy się zmienić albo że on zmieni zdanie. Wmawiamy sobie, że możemy żyć z własnymi grzechami, że możemy żyć bez niego. Każdej nocy przed snem okłamujemy się w rozpaczliwej nadziei, że rano to wszystko okaże się prawdą.

Powiedz ile razy chciałeś zrobić... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2013

Powiedz ile razy chciałeś zrobić coś więcej, podjąć ryzyko, żeby chwycić za nogi szczęście? Człowiek jest tylko mięśniem i sprzymierzeńcem tego, co dał nam Bóg, aby nas odróżnić od zwierząt.

Pragniemy rzeczy  których nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2013

Pragniemy rzeczy, których nie będziemy mieli i mamy to, czego w zasadzie nie chcemy.

Nie wybrałam Ciebie dlatego  że mi... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2013

Nie wybrałam Ciebie dlatego, że mi się podobasz, że jesteś tak daleko, ale dlatego, że sprawiłeś na mojej twarzy uśmiech, pierwszy raz.

było mineło i tak wiem że już o... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2013

było mineło i tak wiem że już o mnie nie pamiętasz.

Nikt nam nie powiedział  kiedy mamy... teksty

tyskaaaaa dodano: 23 września 2013

Nikt nam nie powiedział, kiedy mamy się pożegnać, i ile mamy czekać aby znowu się pojednać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV