głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie gdy nikt nie pyta o jego sprawy a on oducza się nimi dzielić czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśni

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie gdy nikt nie pyta o jego sprawy a on oducza się nimi dzielić czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wt
marzenia. bo gdy człowiek zamyka... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2013

marzenia. bo gdy człowiek zamyka się w sobie, gdy nikt nie pyta o jego sprawy, a on oducza się nimi dzielić - czuje się obrzydliwie samotny. niezrozumiany. i właśnie wtedy, mimo iż otacza go pełno ludzi, nie dostrzega nikogo, kto mógłby dać mu więcej, niż dotychczas dostał. o ironio. zaczyna wątpić, gubić się w ogromnym świecie. nie wiedząc gdzie szukać pomocy, zatraca się i spada w dół.

Tak nagle się poznali. Tak... teksty

tyskaaaaa dodano: 21 września 2013

Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam, że mamy inny charakter, sposób spędzania wolnego czasu, inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu, chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu, wiele się od Niego nauczyłam - tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem,że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje, tak po prostu.

Nie czekaj  aż napisze. Może On... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Nie czekaj, aż napisze. Może On wcale nie myśli o Tobie w taki sam sposób, jak Ty o Nim. Pewnie wyszedł teraz z kumplami i wróci późną nocą, a Ty nie jesteś Jego pierwszą myślą w żadnej minucie. Nie wspomina chwil z Tobą spędzonych, nie czyta dziesięć razy tych samych wiadomości, bo pewnie już dawno je usunął. Myśli o Tobie, jak o każdej innej dziewczynie minionej przed chwilą na ulicy. Co z tego, że wymieniliście parę uśmiechów, kilka słów i masę spojrzeń. Tylko dla Ciebie czas poświęcony dla Niego, znaczył dużo. To Ty starałaś się być tam, gdzie On powinien pojawić się w danej chwili. Ubiegałaś się o spotkanie z Nim, o krótką niezobowiązującą rozmowę. Ubzdurałaś sobie to wszystko.

Nie czekaj  aż będzie łatwiej... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Nie czekaj, aż będzie łatwiej, prościej, lepiej. Nie będzie. Trudności będą zawsze. Ucz się być szczęśliwym tu i teraz. Bo możesz nie zdążyć.

Życie nas bardzo zaskakuje  gdy... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Życie nas bardzo zaskakuje, gdy otwiera przed nami przyszłość. Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego, że coś się właśnie zaczyna.

Wspomnienia ogrzewają człowieka od... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Wspomnienia ogrzewają człowieka od środka. Ale jednocześnie siekają go gwałtownie na kawałki.

Nawet jeśli wszystko jest stracone i... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Nawet jeśli wszystko jest stracone i przepadło na zawsze, pozostaje tęsknota.

Każdy kolejny dzień był pustką i... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Każdy kolejny dzień był pustką i cierpieniem. Sen nie przynosił jej ukojenia, noc przynosiła koszmary. Z dnia na dzień była coraz bardziej słaba. Tęsknota za najbliższymi była nasijlniejsza.

i liczy się też to  co sama o sobie... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

i liczy się też to, co sama o sobie myślisz, twój własny rachunek sumienia, a nie tylko ocena innych. oni mogą się mylić.

Myślę o Tobie zawsze. Kiedy się... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Myślę o Tobie zawsze. Kiedy się budzę i przygotowuję do szkoły, w autobusie, na każdej lekcji, w drodze do domu, przez całe po południe, kiedy odrabiam zadania, czytam, piszę, uczę się. Kiedy spaceruję i kręcę się bez sensu po pokoju. Myślę, aż do chwili kiedy zasnę, a potem śnię o Tobie do rana. I tylko to daje mi siłę do przeżycia kolejnego dnia, zrobienia kolejnego kroku naprzód i do tego, aby nigdy się nie poddawać. Całe moje życie kręci się wokół Ciebie, bo to Ty jesteś moim światem.

Czasem jednak poczucie osamotnienia... teksty

tyskaaaaa dodano: 20 września 2013

Czasem jednak poczucie osamotnienia - jak kwas wylewający się z butelki - może mimowolnie wyżreć ludzkie serce i w końcu je rozpuścić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV