głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tyskaaaaa obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy. obiecaj mi że będziemy zawsze i nie będziemy musieli

tyskaaaaa

tyskaaaaa.moblo.pl
obiecaj mi że nigdy nie zapomnimy kim dla siebie jesteśmy ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy. obiecaj mi że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypo
obiecaj mi  że nigdy nie zapomnimy... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2013

obiecaj mi, że nigdy nie zapomnimy, kim dla siebie jesteśmy, ile razem przeżyliśmy i ile jeszcze przejdziemy. obiecaj mi, że będziemy zawsze i nie będziemy musieli przypominać sobie, że powinniśmy być. obiecaj mi, że za miesiąc, pół roku, czy dwa lata z takim samym zapałem będziemy planować swoje wspólne życie. obiecaj mi, że będąc na drugim końcu świata nie będę musiała zastanawiać się, co w tym momencie robisz, bo właśnie będziemy kolejną godzinę gadać przez telefon. obiecaj mi, że nigdy nie będę musiała płakać podczas oglądania naszych wspólnych zdjęć. obiecaj mi, że nie muszę się niczego obawiać. obiecaj mi, proszę.

Kochając dwie osoby  wybierz tę... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2013

Kochając dwie osoby, wybierz tę drugą ,bo jeśli kochałbyś pierwszą nie ,zakochał byś się w drugiej.

I szczerze żałuję że tak wyszło... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2013

I szczerze żałuję że tak wyszło między nami Kiedy myślę o tym, zawsze oczy zachodzą mi łzami

To musi być coś więcej niż chemia... teksty

tyskaaaaa dodano: 27 września 2013

To musi być coś więcej niż chemia, która napędza organizm, mamy serca by kochać, uczucia by móc je ranić.

To dziwne. Możemy nie widzieć się... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

To dziwne. Możemy nie widzieć się przez kilka tygodni, nie rozmawiać wcale ze sobą, a jednak po pewnym czasie to wszystko wraca. Znowu zaczynamy od początku bo coś nas do siebie ciągnie.

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Chcesz wiedzieć co czuje? czuję ogromną pustkę wieczorami kiedy przypominam sobie nasze spacery, samotność kiedy płaczę z byle jakiego powodu, złość kiedy ktoś mówi o Tobie, ból kiedy opowiadają mi o Twojej nowej dziewczynie oraz smutek kiedy widzę jak bardzo dobrze radzisz sobie beze mnie.

Mówią  że jestem bez uczuć. Nie... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Mówią, że jestem bez uczuć. Nie wiedzą, że wszystkie oddałam Tobie.

nie  nie potrafię dokładnie... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

nie, nie potrafię dokładnie opowiedzieć Ci, co miałam na myśli, mówiąc, że nie będę potrafiła żyć bez Ciebie, może myślałam, o porannym piciu kawy, wspólnym jedzeniu obiadu, o niepotrzebnych, ale tak ważnych telefonach, o buziaku na pożegnanie i na dobranoc może miałam na myśli te ciche wieczory, w które Ty udajesz, że masz dużo pracy, a ja czytam kolejną nudną powieść. Może, ale przecież do tej pory, robiłam to wszystko sama, więc tęsknota, też nie jest mi potrzebna.

Mimo iż ja zdradził oszukał i... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Mimo iż ja zdradził,oszukał i zamienił na inną mimo iż jej nienawidził i powiedział jej,że jest dla niej nikim nie mogła przestać Go kochać,gdyż jak był obok wniósł w jej życie tyle radości i uśmiechu jak nikt inny.

Łatwiej po prostu odejść nie?... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Łatwiej po prostu odejść,nie? Prościej odpuścić, machnąć ręką, rzucić przez zęby, że to koniec. To zabawne, że prędzej wyrwiemy sami sobie serce niż pozwolimy na to, aby należało do kogoś innego. Boimy się miłości tak bardzo, że wolimy nie czuć nic. Tak jest łatwiej i bezpieczniej. Każdy ma limit jakiegoś cierpienia, mój został wyczerpany.

To boli  kiedy wiesz że nie możesz... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

To boli, kiedy wiesz że nie możesz już do niego zadzwonić i powiedzieć mu jak bardzo go kochasz i jak tęsknisz, gdy godzinami myślisz jak się pogodzić z tym że jego już nie ma. Znasz to uczucie? Ja też znam.

Każdego dnia na przedmieściach... teksty

tyskaaaaa dodano: 26 września 2013

Każdego dnia na przedmieściach rodzą się nowe kłamstwa. Najgorsze to te, które powtarzamy sobie przed snem, szepczemy je w ciemności, powtarzając, że jesteśmy szczęśliwi, że on jest szczęśliwy, że możemy się zmienić albo że on zmieni zdanie. Wmawiamy sobie, że możemy żyć z własnymi grzechami, że możemy żyć bez niego. Każdej nocy przed snem okłamujemy się w rozpaczliwej nadziei, że rano to wszystko okaże się prawdą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV