głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tysiacenieogarnietychmysli Nienawidzę w sobie tego że tak szybko zaczynam zbliżać się do ludzi że tak szybko przyzwyczajam się do ich obecności ich rzuconego cześć w moją stronę do zbityc

tysiacenieogarnietychmysli

tysiacenieogarnietychmysli.moblo.pl
Nienawidzę w sobie tego że tak szybko zaczynam zbliżać się do ludzi że tak szybko przyzwyczajam się do ich obecności ich rzuconego cześć w moją stronę do zbitych pią
Nienawidzę w sobie tego  że tak... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 3 kwietnia 2014

Nienawidzę w sobie tego, że tak szybko zaczynam zbliżać się do ludzi, że tak szybko przyzwyczajam się do ich obecności, ich rzuconego cześć w moją stronę, do zbitych piątek na osiedlu, do wyznań, które kierują w moją stronę, do nich samych. nie znoszę tego, bo przecież to oczywiste, że każdy w końcu odchodzi. czy jest to świadomy wybór, czy śmierć. ale odchodzi, a ja zostaję z coraz bardziej poszarpaną duszą.

Jestem dobra w wyobrażaniu sobie... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 2 kwietnia 2014

Jestem dobra w wyobrażaniu sobie tego, co nie istnieje.

Ja jestem jedną z tych  która... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 23 marca 2014

Ja jestem jedną z tych, która przywiązuje się do każdego miłego słowa. Tą, która zawsze wszystko wyolbrzymia. Zależy mi na innych o wiele bardziej, niż ja kiedykolwiek znaczyłam coś dla nich. Robię sobie nadzieje, a potem płaczę. Staram się tylko, żeby nikt nie zauważył tego, że jestem smutna. Często się śmieję, bo kocham to. Taka już jestem. Cholernie wrażliwa i wesoła.

nie ma sensu się przywiązywać do... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 23 marca 2014

nie ma sensu się przywiązywać do kogoś , kto był przez kilka sekund .

Kobiety pragną bardziej. Kobiety... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 23 marca 2014

Kobiety pragną bardziej. Kobiety kochają bardziej. Kobiety starają się bardziej. Kobiety angażują się bardziej. Kobiety tęsknią bardziej. Kobiety cierpią bardziej.

I co rano  kiedy tak biegnę na ten... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 23 marca 2014

I co rano, kiedy tak biegnę na ten autobus, klnę na siebie i mówię "No kobieto, weźże wstawaj te pół godziny wcześniej, jeszcze się niczego nie nauczyłaś?". I codziennie obiecuję sobie zacząć od jutra nowe życie, być konsekwentną i pilną, bo to najwyższa pora.. Ale codziennie rano biegam na ten cholerny autobus.

jedna jaskółka wiosny nie czyni... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 22 marca 2014

jedna jaskółka wiosny nie czyni, jeden pocałunek związku nie tworzy.

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 22 marca 2014

Każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć 'nie od­chodź'. Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy.

przyjaciela nie da się zdefiniować.... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 20 marca 2014

przyjaciela nie da się zdefiniować. przyjaciel jest choć może odejść. jest najbliższą osobą jak i zarazem najgroźniejszym wrogiem, który może zniszczyć nam życie, lecz tego nie robi. przyjaciel to krew, która wpada do serca i wypływa na zmianę.

Niektórzy ludzie sprawiają  że... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 20 marca 2014

Niektórzy ludzie sprawiają, że chce się być kim lepszym, niż się jest. Dzięki nim odkrywamy swoje prawdziwe znaczenie, prawdziwą tożsamość. Przy nich umiemy latać, przy innych nie da się nawet biec, można tylko stać w miejscu albo z trudem powłóczyć nogami.

na jeden moment cofnąć czas  kiedy... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 17 luty 2014

na jeden moment cofnąć czas, kiedy w dłoniach ogrzewał moje oziębłe palce

Nauczyłam się  że niektórzy... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 10 luty 2014

Nauczyłam się, że niektórzy ludzie są na zawsze, a niektórzy tylko sporadycznie, i że nie mam żadnego wpływu na to, kto będzie na zawsze , a kto od czasu do czasu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV