głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
katherinex3 Piątek 13. Zrób coś z nim bądź dziś prawdziwie szczęśliwym człowiekiem! Poświęć więcej czasu dla osób które kochasz. Postaraj się dać z siebie 10000 i bądź bliż

katherinex3

katherinex3.moblo.pl
Piątek 13. Zrób coś z nim bądź dziś prawdziwie szczęśliwym człowiekiem! Poświęć więcej czasu dla osób które kochasz. Postaraj się dać z siebie 10000 i bądź bliższy do
Piątek 13. Zrób coś z nim  bądź... teksty

katherinex3 dodano: 13 stycznia 2017

Piątek 13. Zrób coś z nim, bądź dziś prawdziwie szczęśliwym człowiekiem! Poświęć więcej czasu dla osób które kochasz. Postaraj się dać z siebie 10000% i bądź bliższy do spełnienia postawionego celu. Dbaj o swoje zdrowie, wypij witaminy i ciepło sie ubierz. Nie denerwuj się, nie zamartwiaj, nie prowokuj, nie rób rzeczy, które oddalają Ciebie od szczęścia. Na końcu usiądź i pomyśl czy to był zwyczajny dzień czy może jednak wyjątkowy? Pomyśl czy takie dni chciałbyś mieć już zawsze? Wykorzystaj tą dobę na maksa. Wymagaj od siebie wiecej niż wymagają inni. Ten piątek 13 to zwyczajny dzien jak kazdy inny, nie bedziesz miał żadnego pecha 🙂 spraw by było inaczej, od dziś, nie tylko dziś!

Szukam siebie i nie mogę... teksty

katherinex3 dodano: 22 listopada 2016

Szukam siebie i nie mogę odnaleźć... Gdzie jest tamta dziewczyna , która miała w sobie wiarę ?Gdzie jest uśmiech, który zarażał wszystkich i pocieszał? I gdzie jest charakter, który był silny ?

Nigdy nie zapominajcie o tym  by... teksty

katherinex3 dodano: 22 listopada 2016

Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować , płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze , to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.

cz2  Wiesz  że nawet mimo... teksty

katherinex3 dodano: 25 stycznia 2016

cz2 "Wiesz, że nawet mimo ciężkiego dnia będziesz mogła schować się w jego ramionach a On będzie lubił z Tobą spać mimo tego, że ciągle go budzisz w nocy. Te wszystkie chwile gdy myślicie o sobie i wiecie, że takiej drugiej osoby nie spotka się nigdy i nigdzie. To jest coś co nazywamy bliskością."

cz1  Wiesz  to jest ten moment kiedy... teksty

katherinex3 dodano: 25 stycznia 2016

cz1 "Wiesz, to jest ten moment kiedy budzisz się przy nim rozczochrana, bez makijażu i czujesz się swobodnie. A On nie wstydzi się przy Tobie płakać. Wiesz, że nawet gdy sam jest bardzo zmęczony to i tak zrobi Ci kawę a Ty upieczesz jego ulubione ciasto, mimo, że nie umiesz - to się nauczysz. Będziesz zawsze pierwszą osobą do której zadzwoni w ważnych chwilach a Ty będziesz zawsze miała do kogo napisać o tym, jak bardzo się boisz, czekając w poczekalni u dentysty. Ta chwila, gdy w sklepie zastanawiasz się co by zjadł na kolację, a On wstaje rano żeby pójść do sklepu po Twoją ulubioną drożdżówkę. Zawsze jest po Twojej stronie, mimo, że wie jak bardzo się mylisz, a Ty zawsze mówisz mu, że jest najlepszy bez względu na to co mówią inni. Wiesz, że zawsze odprowadzi Cię do domu gdy wypijesz zbyt dużo wina z koleżankami a Ty nie będziesz złościć się za to, że naprawiając Twój telefon popsuł go jeszcze bardziej i teraz już zupełnie nie działa. "

 Wyjdź z domu na światło słońca... teksty

katherinex3 dodano: 11 listopada 2015

"Wyjdź z domu na światło słońca, zatańcz na łące lub usiądź przy strumieniu i po prostu bądź..."

'Jesień jakby usprawiedliwia... teksty

katherinex3 dodano: 15 października 2015

'Jesień jakby usprawiedliwia depresję, jesienią nie trzeba być młodym, zdrowym, aktywnym jak latem, jesienią można sobie popłakać, jesień to pora ludzi samotnych.'

 Nie musisz być najlepszy ze... teksty

katherinex3 dodano: 13 października 2015

"Nie musisz być najlepszy ze wszystkich. Wystarczy, że będziesz trochę lepszym sobą niż byłeś wczoraj."

 Ludzie nie zapamiętają naszych... teksty

katherinex3 dodano: 13 października 2015

"Ludzie nie zapamiętają naszych słów, ale nasze dobre uczynki. Życie nie jest mierzone ilością oddechów, jakie bierzemy, ale momentami i miejscami ,które zapierają nam dech w piersiach".

Czasami musisz być daleko do ludzi... teksty

katherinex3 dodano: 8 października 2015

Czasami musisz być daleko do ludzi, których kochasz. Ale to nie sprawia, że kochasz ich mniej, czasami sprawia, ze kochasz ich bardziej !

  I nieważne czym zaskoczy nas los i... teksty

katherinex3 dodano: 7 października 2015

""I nieważne czym zaskoczy nas los i tak płyńmy pod prąd nawet kiedy sztorm, nawet kiedy mgła. Choć nas porwie wir, rzuci blisko dna to tak ma być to jest w tym plan""

 Tu jest tak  jak ma być  i ma być... teksty

katherinex3 dodano: 7 października 2015

"Tu jest tak, jak ma być i ma być tak, jak jest. W przeciwnościach jest też życia smak i sens "

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 133 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV