głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tysiacenieogarnietychmysli „Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż trudno… Pewnie

tysiacenieogarnietychmysli

tysiacenieogarnietychmysli.moblo.pl
„Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż trudno… Pewnie nie n
„Nigdy nie odmawiaj zaproszenia.... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 8 marca 2015

„Nigdy nie odmawiaj zaproszenia. Nigdy nie opieraj się nieznanemu. Po prostu otwórz się na świat i napawaj przeżyciami. A jeśli się sparzysz? Cóż, trudno… Pewnie nie na darmo…”

teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeż :C teksty tysiacenieogarnietychmysli dodał komentarz: teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeż :C do wpisu 26 luty 2015
Każdy mówi  że płacz jest... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 26 listopada 2014

Każdy mówi, że płacz jest niepotrzebny i tak nic nie zmieni, nie pomoże. Ja uważa inaczej, jak się jednego dnia wypłaczesz to tak jakby trochę bólu, który trzymasz w sobie, wylatywał wraz z tymi łzami, wtedy na drugi dzień masz więcej miejsca i siły na choć trochę uśmiechu. :)

Cześć Listopad. Bądź dobry... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 6 listopada 2014

Cześć Listopad. Bądź dobry, proszę…

Mówię że to nic nie znaczy  że... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 6 listopada 2014

Mówię że to nic nie znaczy, że będzie inaczej niż zawsze, bo nie opiera się na uczuciach, ale czuję w kościach, że chyba ja tak nie potrafię i znów się przejadę..

Te chore  sprzeczne ze sobą nawzajem... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 6 listopada 2014

Te chore, sprzeczne ze sobą nawzajem emocje, przeszywające od środka niczym rozczarowanie o poranku i łzy bezsilności na dobranoc.

Jedno spotkanie. Kilka minut.... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 6 listopada 2014

Jedno spotkanie. Kilka minut. Podniecenie, szybsze bicie serca, płytki oddech. Zaledwie parę minut w krainie szczęścia. Jego dłonie, takie pełne, męskie. Ton głosu, który przyprawiał o gęsią skórkę i ciepło podczas ostatniego objęcia. To wszystko co pozostało po Nim. Wspomnienia, uczucia i niespełnione marzenia.

Najłatwiej zaprzyjaźnić się z... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 6 listopada 2014

Najłatwiej zaprzyjaźnić się z mężczyznami, gdy od początku twierdzą, że kochają inne kobiety. Można wtedy z nimi - nazwijmy to - bezpiecznie porozmawiać.

I już od dawna chyba nie było aż... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 6 listopada 2014

I już od dawna chyba nie było aż tak źle. Nie chcesz wychodzić z domu. Nie masz na to psychicznej siły. Wychodzisz. Robisz co musisz. Wracasz czym prędzej do domu, którego nienawidzisz. Ale większym piekłem okazuje się świat. Przez całą drogę nie marzysz o niczym innym niż o wygodnych ubraniach, związanych włosach, słuchawkach, iPodzie, Soupie, pościeli, ulubionej poduszce, ostatecznie śnie. Nie chcesz doświadczać życia. Chcesz je przespać, obudzić się kiedy będzie lepiej. Nie chcesz być już tą osobą, której inni oczekują. Chcesz być sobą. Chcesz coś zmienić. Ale nie możesz nic. Wracasz, robisz to o czym marzyłaś. Kładziesz się. Jesteś bezpieczna. Twoje potwory pod łóżkiem pilnują Cię. I tylko ciemność jest Twoim sprzymierzeńcem. Nikt nie widzi Twoich łez. Śpisz. Obecność ludzi Cię nie cieszy. Ktoś zawiódł, ktoś odszedł. Wydawało Ci się, że taka dusza jak Ty nigdy nie przetrwa bez znajomych. Ludzie, których towarzystwo przynosiło Ci niegdyś największą frajdę, jest dla Ciebie mało ważne

Poza tym  kurwa  związek to nie jest... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 6 listopada 2014

Poza tym, kurwa, związek to nie jest piaskownica. Nie można bez słowa wstać, zabrać swoje zabawki i iść w pizdu.

Totalnie brakuje mi motywacji  siły... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 6 listopada 2014

Totalnie brakuje mi motywacji, siły i ochoty na jakiekolwiek staranie się.

“Powiedziałabym CI... teksty

tysiacenieogarnietychmysli dodano: 24 października 2014

“Powiedziałabym CI ”spierdalaj”, ale nie chcę Cie ranić, bo wiem jak słowem można zabić…”

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 163 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV