głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika tysiacenieogarnietychmysli

Piątek 13. Zrób coś z nim bądź dziś prawdziwie szczęśliwym człowiekiem! Poświęć więcej czasu dla osób które kochasz. Postaraj się dać z siebie 10000 i bądź bliższy do spełnienia postawionego celu. Dbaj o swoje zdrowie wypij witaminy i ciepło sie ubierz. Nie denerwuj się nie zamartwiaj nie prowokuj  nie rób rzeczy które oddalają Ciebie od szczęścia. Na końcu usiądź i pomyśl czy to był zwyczajny dzień czy może jednak wyjątkowy? Pomyśl czy takie dni chciałbyś mieć już zawsze?  Wykorzystaj tą dobę na maksa. Wymagaj od siebie wiecej niż wymagają inni.  Ten piątek 13 to zwyczajny dzien jak kazdy inny nie bedziesz miał żadnego pecha 🙂 spraw by było inaczej od dziś nie tylko dziś!

katherinex3 dodano: 13 stycznia 2017

Piątek 13. Zrób coś z nim, bądź dziś prawdziwie szczęśliwym człowiekiem! Poświęć więcej czasu dla osób które kochasz. Postaraj się dać z siebie 10000% i bądź bliższy do spełnienia postawionego celu. Dbaj o swoje zdrowie, wypij witaminy i ciepło sie ubierz. Nie denerwuj się, nie zamartwiaj, nie prowokuj, nie rób rzeczy, które oddalają Ciebie od szczęścia. Na końcu usiądź i pomyśl czy to był zwyczajny dzień czy może jednak wyjątkowy? Pomyśl czy takie dni chciałbyś mieć już zawsze? Wykorzystaj tą dobę na maksa. Wymagaj od siebie wiecej niż wymagają inni. Ten piątek 13 to zwyczajny dzien jak kazdy inny, nie bedziesz miał żadnego pecha 🙂 spraw by było inaczej, od dziś, nie tylko dziś!

Leżę kolejna godzine w łóżku kolejna łza spływa po moim policzku.. użalam się nad sobą czy tęsknię?

schooki dodano: 23 listopada 2016

Leżę kolejna godzine w łóżku, kolejna łza spływa po moim policzku.. użalam się nad sobą, czy tęsknię?

Zastanawiam się czy ja jeszcze potrafię pokochać.. śmieszne? Może wydawać się to śmieszne nie jeden powie że mam jeszcze całe życie przed sobą.. ale ja na prawdę czuje się taka wypalona bez miłości.

schooki dodano: 23 listopada 2016

Zastanawiam się czy ja jeszcze potrafię pokochać.. śmieszne? Może wydawać się to śmieszne, nie jeden powie, że mam jeszcze całe życie przed sobą.. ale ja na prawdę czuje się taka wypalona, bez miłości.

Szukam siebie i nie mogę odnaleźć... Gdzie jest tamta dziewczyna  która miała w sobie wiarę ?Gdzie jest uśmiech który zarażał wszystkich i pocieszał? I gdzie jest charakter który był silny ?

katherinex3 dodano: 22 listopada 2016

Szukam siebie i nie mogę odnaleźć... Gdzie jest tamta dziewczyna , która miała w sobie wiarę ?Gdzie jest uśmiech, który zarażał wszystkich i pocieszał? I gdzie jest charakter, który był silny ?

Nigdy nie zapominajcie o tym by brać z życia jak najwięcej nie bójcie się ryzykować  płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze  to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.

katherinex3 dodano: 22 listopada 2016

Nigdy nie zapominajcie o tym, by brać z życia jak najwięcej, nie bójcie się ryzykować , płakać ani być szczęśliwymi. Najważniejsze , to być w drodze. Każdego dnia robić krok do przodu.

R.I.P   teksty schooki dodał komentarz: R.I.P [*] do wpisu 30 października 2016
Nadal nie mogę uwierzyć w to jaką bajkę przeżywam od prawie trzech lat. Ciągle zastanawiam się czy to wszystko nie jest tylko pięknym snem z którego zbudzę się z krzykiem a moje oczy nie będą wypełnione po brzegi łzami. Nadal nie mogę uwierzyć że zjawił się ktoś kto chce przeżyć ze mną resztę życia. Założyć rodzinę kupić psa i mieć swój kąt na ziemi. Cięgle nie dowieżam w lśniący na palcu diamencik i w to że za kilkanaście dni będę tą kobietą która wstanie rano z uśmiechem na ustach i będzie wiedziała w co się ubierze! Każdego ranka sprawdzam czy symbol Naszej miłości nie zniknął czy... nadal tam jest.. Jestem szczęściarą. Mając Jego  mam dozgonną miłość poczucie bezpieczeństwa uśmiech na twarzy i łzy radości. Nie siedzę już wieczorami wtulona w poduszkę z paczką chusteczek. Teraz każdego wieczora i każdej nocy słyszę to cudowne bicie serca rytm który potrafi mnie uspokoić w ułamku sekundy. Czuję MIŁOŚĆ.  ciamciaa ♥

ciamciaramciaa dodano: 26 sierpnia 2016

Nadal nie mogę uwierzyć w to jaką bajkę przeżywam od prawie trzech lat. Ciągle zastanawiam się czy to wszystko nie jest tylko pięknym snem, z którego zbudzę się z krzykiem a moje oczy nie będą wypełnione po brzegi łzami. Nadal nie mogę uwierzyć, że zjawił się ktoś kto chce przeżyć ze mną resztę życia. Założyć rodzinę, kupić psa i mieć swój kąt na ziemi. Cięgle nie dowieżam w lśniący na palcu diamencik i w to, że za kilkanaście dni będę tą kobietą, która wstanie rano z uśmiechem na ustach i będzie wiedziała w co się ubierze! Każdego ranka sprawdzam czy symbol Naszej miłości nie zniknął czy... nadal tam jest.. Jestem szczęściarą. Mając Jego - mam dozgonną miłość, poczucie bezpieczeństwa, uśmiech na twarzy i łzy radości. Nie siedzę już wieczorami wtulona w poduszkę z paczką chusteczek. Teraz każdego wieczora i każdej nocy słyszę to cudowne bicie serca, rytm który potrafi mnie uspokoić w ułamku sekundy. Czuję MIŁOŚĆ. [ ciamciaa ♥ ]

No i gdzie Pani jest halo teksty schooki dodał komentarz: No i gdzie Pani jest,halo do wpisu 5 czerwca 2016
Tęsknię za starym moblo tęsknię za świetnymi osobami którzy zakończyli swoją działalność na tym portalu. Tęsknię za prześcigiwaniem się w rankingu  za plusikami za tym wszystkim. Tęsknię a Wy?

schooki dodano: 5 czerwca 2016

Tęsknię za "starym" moblo, tęsknię za świetnymi osobami, którzy zakończyli swoją działalność na tym portalu. Tęsknię za prześcigiwaniem się w "rankingu", za plusikami, za tym wszystkim. Tęsknię, a Wy?

Choć jestem jak karzeł mogę jak olbrzym kochać. spróbować się odnaleźć w Twoich emocjach.

schooki dodano: 16 maja 2016

Choć, jestem jak karzeł, mogę jak olbrzym kochać. spróbować się odnaleźć, w Twoich emocjach.

Każdy ma własną ulicę wspomnień.

schooki dodano: 16 maja 2016

Każdy ma własną ulicę wspomnień.

W tym wszystkim nie pojmuję dlaczego taki talent jak Ty zrezygnował z siebie. Po prostu wróć! teksty schooki dodał komentarz: W tym wszystkim nie pojmuję dlaczego taki talent jak Ty zrezygnował z siebie. Po prostu wróć! do wpisu 19 kwietnia 2016
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV